Ve franklinské zoologické zahradě pracuje všeobecně oblíbený ošetřovatel Griffin Keyes. Je bláznivě zamilovaný do dívky Stefanie, a tak ji jednoho dne požádá o ruku. Je však drsně odmítnut. Stefanii vadí, že je pouhým ošetřovatelem a nevydělává dost peněz. Po pěti letech se Griffinův bratr žení a Griffin se se Stefanií znovu potká. Má pocit, že by ji chtěl zpět, ale se svou profesí nemá nejmenší šanci. Zvířata v zoo ho mají velmi ráda, a tak mu prozradí své největší tajemství. Umějí mluvit a snaží se mu po svém poradit, jak Stefanii získat zpět. Jenže jejich rady platí jen ve zvířecí říši, a tak se Griffin rozhodne přijmout nabídku svého bratra a stane se prodejcem luxusních automobilů. Je dobrý a peníze se mu jen sypou. Stefanie je zpět a je velmi spokojená, ale Griffinovi začíná docházet, že dívka jeho snů je jen povrchní, sobecká a sebestředná osoba, která ho vlastně vůbec nemiluje, protože jí nezáleží na tom, že je Griffin nešťastný. A navíc mu velmi chybí zvířata a také krásná kolegyně Kate. Uvědomí si, že Kate je ta pravá... (TV Prima)

Olsi

Docela sranda pro ty, kteří nechtějí zrovna moc přemýšlet, ale vypnout a bavit se. K ničemu nenutí a přesto pobaví. Velké plus za skvěle vyrobená zoo zvířátka. ()

ac1976

Ako chcel Sandlerov kamoš zarobiť mixom filmov Dr.Doolittle a Noc v múzeu a ktoviečoho ešte. Až na 2-3 scény hrozne silený humor a rôzne trápne epizódky ako výlet s gorilou do mesta, či pretek na bicykloch. Vhodné na zabitie času v sobotu popoludní. Odpad si to asi nezaslúži, ale do kina by ma na to nedostal nikto. ()

george82

Tohle je ten typ oddechového filmu, který si chcete pustit k odpočinku nebo víkendové odpoledne, když prší. Nenáročný, zábavný a plnící Vás klidem. ()

VlastaFlaksa

První polovina filmu ušla, párkrát jsem se i zasmála, pak se to zvrtlo v další trapnou kravinu ve stylu Adama Sandlera. Zkrátka další přiblblá zbytečná komedie. Dvě hvězdičky dávám spíš trikům a roztomilým mluvícím zvířatům, než hercům - ti se totiž moc nepředvedli. ()

marek29

Viděl jsem jen druhou půlku filmu a ten zvířata nestihli "zkazit", takže nemám názor na film jako celek. Nicméně asi na 90% půjde o klasické "procitnutí" ke konci filmu. Doplňme si do této romanťárny dvě sexy holky a posouvá se to pro mě ze 3 na 4 hvězdy. Jinými slovy taky ano, pokud po mě někdo bude chtít, abych se na to podíval, svolím O:-) ()

Ruud36

Zvířátka byla příjemná, ale toť vše. Během 104 minut na vás čeká jedna vtipná scéna a předvídatelný scénář. ()

lobo87

Nenáročná rodinná komédia z produkcie Adama Sandlera a režiséra filmu Klik Franka Coraciho. James je sympaťák (nie každý zdieľa tento názor) a Rosario je krásna herečka, ktorá však má väčší potenciál. Film s hovoriacimi zvieratami nikdy nesklame hlavne detské a menej náročné publikum a hláška "hoď do nej hovno" rozosmiala každého.. 55% ()

lulu37

asi som inak naladená ako väčšina, ale zookeeper mi prišiel zlatý, osviežujúci...najlepšia časť filmu sú scény zo svadby, hlavne tá s plachtami, unášala som sa rovnako ako oni :) i wanna be hiiiigh i wanna be freee :) ()

p.i.t.b.u.l

Klasická rodinná komedie pro nejmenší. Jedno je pozitivní a to ta skutečnost, že se u toho dá vydržet koukat až do konce. Žádný zázrak od toho ale nečekejte, protože krom pár nepříliš povedených vtipů a mluvících zvířat se ničeho jiného nedočkáte. Nicméně, pokud znáte a máte rádi hlas A. Sandlera doporučuji originální znění, než český dabing. Film tak stoupne o pomyslný stupínek výše. Hodnotím 40%. ()

KeepVerve

OMG, to byla kravina....zasmál jsem se tak jednou a ještě k tomu dost potichu....v životě už nechci vidět film, ve kterým mluví zvířata....jedna hvězdička za cool song Unbelievable od EMF! ()

megajalec

Ani ryba, ani rak. Fóry pre dospelých príliš nefungujú a mám pocit, že ani časť pre deti nie je taká, ako si tvorcovia predstavovali. V prvom rade chlap ako K.James nemá ani na jednu z hlavných hrdiniek. Tipy od zvierat, ako zbaliť babu sa menia na megatrapošinu. Príbeh stokrát okukaný a priehĺadný, navyše, vôbec som tomu neveril. ()

Facerr

Tady se přesně hodí označení "rodinný". Moc fórů sice nečekejte, ale příběh se docela dá. Pochopitelně nejvíc excelujou ukecaný zvířata, který maj pochopitelně úžasnej originální dabing. Vrcholem je pak pařba s gorilou. Z celý story se ale dalo vyždímat fakt o hodně víc joků, takhle je to na tři a půl hvězdy. ()

Marty_cz

Přečetl jsem si popis filmu a hned mi bylo jasný, že se budu koukat na naprostou kravinu, takže moje očekávání bylo velice nízké a nakonec mě film překvapil a docela jsem se u něj i zasmál. ()

blazma

Když si představíte, mluvící zvířata skočí vám na mysl doktor dolittle. Ošetřovat díky tomu ztrácí a je to škoda. Tento film je několika násobně lepší než všechn filmy o dolittlovi dohromady. Kevin James a Rosario Dawson je vynikající dvojice, u které si řeknete že to nikdy nemůže fungovat, ale na konci filmu si prostě řeknete jo, tohle je fajn podívaná. ()

Stranger#

Kevin James, první problém, jeho herecké výkony mě zezačátku rozčilovaly. Nejvíce jeho řev když začal zvířatům rozumět, už jsem začal prosit do vzduchu, aby se tam sklidnil a přestal mě srát. On jako hodný ošetřovatel mi tam teda neseděl. Dále zvířata, pořád jen tlachají v zoo a to samé nezajímovsti. Jediný Gorillák vyběhl ven a bylo to fajn, ale většinu z toho najdete v traileru. Děj klasické klišé, což by mi asi nevadilo, kdyby Zookeeper neměl tolik negativ.. ()

vecneZivec

Dvě hvězdy dávám jen za nápad vzít gorilu do města jako frajera, kterej je převlečenej za gorilu a za to, že gorila prej umí řídit a při první zatáčce to narve do svodidel, to jsem se řezal na celý kino (jo, opravdu jsem na tom byl v kině)... Ale jinak podprůměr spíš... ()

Ondrew odpad!

Vazne by ma zaujimalo, akeho "inteligenta" v Hollywoode napadlo, ze by nebolo celkom odveci natocit prave Zookepera. Tupy namat, debilny dej, trapny zaver a to vsetko, prosim pekne, bez stipky humoru. Aspon na mna tie ich "vtipky" nezabrali ani jediny raz. Takze este raz... NA CO... aaale, skoda otazky. 0%. ()