Knor

Příjemná letní komedie s perfektními herci a kultovníma hláškama: ,,já znám široko daleko všechny krávy, ale Vás jsem tu ještě neviděl''. ()

topi80

Jsem při hodnocení tohoto filmu poněkud rozpolcen. Na jednu stranu jsem ovlivněn dětstvím, kdy jsem ze školy hned uháněl na pastvu za babičkou, která společně s dalšími babičkami pásla pro JZD krávy, na druhou stranu jsem si říkal, že pohodář v podání Hanzlíka by měl rozhodně na víc než na Doubravku. ()

macetoma

Taky bych takové léto bral. Poetika našeho mládí. Docela milý počin a hercům jsem to "žral" z ruky. Dávám čtyři hvězdy. ()

mosem

Podařená komedie s dobrými hereckými výkony. Některé tendenční scény pak s odstupem času vyvolávají smích větší, než bylo asi zamýšleno - zvláště scéna s pojízdnou prodejnou masa a nabídkou telecího a svíčkové. Kdo tu dobu pamatuje, ví své. Ale jestli pár takových scén bylo nutné k prosazení filmu, nechť. ()

Jehan

Prima film s výborným obsazením. Pro mě jako bonus kraj, kde žiji a který mám moc rád. A krávy jsou tu pořád. ()

ostravak30

Už jsem to psal několikrát a trvám si na tom, ani tento snímek mě nepřesvědčil o opaku, že zkrátka a dobře Češi romantické filmy neumí. Ani komedie mni nepřijde dvakrát romantická. Možná, že zdejší dámské osazenstvo se mnou nebude souhlasit, protože odhalená hruď mladého kovboje jim bude připadat sexy. Jenže to mě nepřišla ani Kolářová, natož Hanzlík. Pár úsměvných momentů tam je, ale některé dialogy jsou vyloženě socialistické. Než se dvojice k něčemu dobere, každý si mele svoje, jeden o voze, druhý o koze. K tomu to chvíli vypadá, že se Doubravka neumí rozhodnout, přestože se k ní Bobo chová jak idiot. A ač v podstatě randí s Honzou, stejně se za pár záběrů ptá Boby, co romantického by pro ni udělal on. Letní oddychovka ano - romantická komedie? Romantická snad ani ne. Ale pokud se ženám líbí toto, pak se jim bude líbit i seniorská verze Léto s gentlemanem. ()

PAVLIS

70% Možná se to už na rok 2021 chvílemi trochu táhne a za břicho se u toho asi nikdo popadat nebude. Nicméně stále jde o příjemně oddychovou a pozitivní vesnickou romanci s několika sympatickými postavami/herci. ()