T.E.Elf

Strašná nuda. Ta jedna hvězdička je za asi tři dobré ftípky a řekněme vše ostatní mimo scénáře, režie a hereckých výkonů, Tedy technické zpracování. Nudilo mne to už při premiéře a zkusil jsem se na to podívat z nostalgie, ale fakt to nešlo. ()

milos.bradik

Legendární film s výborným Hanzlíkem i Kolářovou. Hlášky z tohoto filmu byly v té době slyšet všude. Málokdy je film lepší než kniha, ale tady se to povedlo. Tento film opravdu miluji. ()

Monicina

Taká oddychovka. Len to zakončenie mohlo byť iné. Hanzlík bol kedysi sexy chlap a moc sa mi páčil jeho herecký prejav, všade kde hral. ()

GrooteLulu

..otřesnej kovboj v českých zemích a šíleně nehezká Kolářová, to je na facku, stejně jako Setkání v červenci, podobnej žánr a "letní bouchači".. ()

horskejvlk

Letní komedie s “ošklivkou” Doubravkou, vesnickou sexy Jituš a “kovbojem” Honzou-“velký bohužel”  protože co je to kovboj bez koně a klobouku proti slunci no klobouk oželím ale koně ne, to by ty krávy neuběhal  ani náhodou kdyby se zaběhly. Jediná kovbojská rekvizita je kompletní outfit z jeansoviny, zbývá kovbojská povaha Honzy-Jaromíra Hanzlíka ta je v plně míŕe naplněná. Film je prázdninový, lehký s bezvadným Víznerem jako Bobou a psycholožkou Doubravkou kterou si vyhlídl pohodový kluk který pase za trest krávy, hvězda méně za absenci koníka. ()