creeper

Vskutku velmi nešikovně natočenej film. Křečovitá upachtěnost křičí z každé druhé scény. Sune se to dopředu s bolavou touho po efektnosti, ale scénář i režie se vyznačují absencí jakékoliv invence. Jediným pozitivem je zřídkavý nádech béčkovité zemitosti. ()

Danny F.

Tento film je takový nějak divný a zvláštní. Bez chuti. Pořád se sice něco děje, ale je to jaksi fádní. Nezabralo to. 45% ()

Maik22

Nuda,nuda,nuda a opět zase nuda. "Ufouni" napadli zemi a to již po několikáté. Film naprosto bez nápadu a napětí. Nejde zde nic pochválit, snad jen pár efektů, které jsou docela zajimavé. BOhužel, tomuhle filmu by nepomohlo ani nějaké slavnější jméno. ()

Mishqo

pre pána Jána..ťažkotonážny pôrod...o hodinu a pol skrátený život niečím čo mi nič nedalo...ale aby sa nepovedalo vyzdvihnem aspoň vizuálne efekty ktoré sa celkom podarili...ale po všetkých iných stránkach nuda, amatérskosť, nelogickosť a mohol by som pokračovať ...2/10 ()

fefee

Jedno z najlepších B-čkových sci-fi, všetko čo také sci-fi by malo obsahovať obsahuje a tak tento kúsok je neprávom podhodnotený. Zjavne inšpirované War of the Worlds a podobnými sci-fi no po vizuálnej stránke extra vydarené efekty za ktoré by sa nemusel hanbiť ani samotný District 9 či World Invasion. 3,5* ()

Sany33

Coli a Greg po svojom nie príliš svetobornom AvP2 vytriasli vlastné vrecká aby si mohli natočiť film podľa svojho gusta. Ako inak ostali verný štýlu scifi, najali pár béčkových hercov a zosnovali primitívny príbeh na základe ktorého sa emzáci rozhodli napadnúť svet a zotročiť si ľudskú rasu na náhradné diely. Nudný dej debilné reakcie hlavných hrdinov ako aj úplne stupídny záver filmu, ktorý nechcem spoilerovať ale stál mega za hovno a ešte aj nechal film otvorený pre voľné pokračovanie, čoho sa už pevne verím, nedožijem. Čo treba kladne ohodnotiť sú špeciálne efekty na ktorých bráškovci nešetrili a stoja vážne za to, veď ich vo filme uvidíme aj nemalú hromadu. Skyline mi teda stačilo vidieť iba raz a prípadnému pokračovaniu sa radšej vyhnem míľovými krokmi 27% ()

VanTom

Invazi lidi unášejících mimozemšťanů do L.A. pozorujeme společně s partou vyvádějících mlaďasů bez špetky charizmatu z x-tého patra luxusního činžáku, přičemž asi tak stejně, jako co se děje za oknem, řeší těhotenství, nevěru a hádají se, jestli zůstat či odejít. Což je pekelná a nešikovně natočená nuda. Musím ale přiznat, že závěrečná akční půlhodinka toto martýrium skoro vynahradila. ()

ghatos odpad!

Pánové Colin a Greg Strause - běžte do řiti. Skyline není běžný odpad, je to neomalená drzost. Vyprodukovat takovou sci-fi, zneužít očekávání lidí a pak se jim vysmát do ksichtu...., není to náhoda, není to neumění - je to záměr. Ti dva blbečkové vsázejí na to, že to nějak projde. Třeba i jo, ale jednou se ta voda na dvě malé prasátka uvaří. Kromě triků se podařilo zkazit úplně všechno. Hovadský děj, hrozní herci (obvzláště Eric Balfour v hlavní roli naplňuje kritéria na Zlatou malinu), kyčovité zpomalené scény, výchovná scénka s cigaretou, absence logiky a rozumu..., prostě zblitý komplet celý hajzl. 18% dávám za nepřeberné množství legrace a podařené efekty. ()

Ravi

Nevim, nevim. Pokud jde o postavy, hrůza, nesympatické až běda, nelogicky se chovající a naprosto bez vývoje, což vzhledem k tomu, že jsou ve filmu stále, je s podivem. Hudba špatná, ale jinak vizuálně velmi zdařilé. Zdá se, že scénář napsali děti nebo zfetovaní, televizí zblblí, teenageři. Pokud jde o kopírování, nejsem hnidopich, ale tohle je vyloženě Ctrl+C, Ctrl+V z několika jiných filmů i her a to tak okatě, že člověku vstávají vlasy hrůzou. No ale odpad! si film určitě nezaslouží. Už kvůli konci a několika dobrým nápadům (zrychlený pohyb osob po místnosti, zmrtvýchvstání, atd.), nehledě na spád děje. Takže co dodat? Už nic. 35% = 2/5 ()

Guzo

Celý film je takové pohodové sci-fi se zdařilými efekty (všechno je vidět většinou zdálky, proto nejsou znát detaily a o to líp to vypadá, ale ani zbízka to není vůbec k zahození), průměrnými herci a blbým koncem. Samotná myšlenka o invazi byla zfilmována už několikrát, ale tohle je zase něco trochu jiného a těch 90 minut příjemně uteklo. 5/10 ()

Kosmik 1

Hmm 46% ? Tohle taky nepobírám...Skyline rozhodně splňuje podmínku sci-fi, o tom žádná. Pravdou je, že dialogy postav trpí jak prase a měl jsem co dělat, abych ustál ty nesmysly, které hlavní hrdinové vypouštějí z úst. Ano a také se chovají nesmyslně. Ale krom toho a hysterických holek, které řvou jako by právě dosahovaly orgasmu (asi tomu začnu říkat orgasmická hysterie :D ), to bylo docela fajn. Perfektní efekty a skvělý nápad a vypadá to na pokračování, takže já se těším. 75% ()

Puyi

Doufal jsem, že tomu tak nebude, ale zdejší hodnocení naprosto odpovídá. Skyline nenabízí nic převratného, akorát mě tedy celkem pobavil vzhled jednoho z těch menších mimozemšťanů, ale jinak podprůměrnost a to úplně ve všem... Tajně jsem věřil v něco víc, občas byl záblesk něčeho lepšího, lepší scény či záběru, ale víc jak 2* to býti nemohou. ()

zolo23

Bratia Strausovci by sa nemali púšťať do vecí ktorým nerozumejú, ja sa tiež nepúšťam do opravy elektrickej zásuvky keď niesom elektrikár. To, že hanobia sci-fi žáner (predtým AVPR - milujem filmy s mimozemskou tematikou) im jednoducho odpustiť nemôžem a odteraz sa im budem zďaleka vyhýbať. Je vidno, že doteraz sa venovali na výrobe vizuálnych efektov a to je jediné čo v tomto filme spĺňa prísnejšie kritéria. Že stál film len niečo cez 10 miliónov $? Ani sa nečudujem, veď celý dej sa odohrával na hotelových izbách, alebo popri hoteli. Čo to kurva..?! Veď išlo o inváziu mimozemšťanov preboha! A, že na scéne uvidíte maximálne tak 3 amerických vojakov radšej ani rozoberať nebudem. Herecké obsadenie katastrofálne, postavy nesympatické (ten hotelový poslíček...WTF?), dialógy stupídne...Kto má rád tento žáner tak mu radím ,aby sa tomuto braku vyhol, lebo si len pokazí deň. Teším sa na Battle: Los Angeles, horšie to byť nemôže..to sa jednoducho nedá :) ()

Composter

Čekal jsem totální odpad, ale nakonec jsem se pobavil. "Televizní" look, debilní postavy a scénář sice kazí snahu tvůrců, ale na dopolední zabavení naprosto postačující zábava ;). ()

Šakalík

Já se tohohle filmu musím trošku zastat, pač na něj kydají špínu ze všech stran a já tak úplně nechápu proč. Jasně, oscara za nejlepší scénář to nejspíš nedostane, v podstatě je to jedno velké klišé a ten konec by s přehledem vyhrál soutěž o nejblbější pointu roku, nicméně chvílema mě to doslova vtáhlo (asi tak jako to modré světlo lidi ve filmu) a ani po trikové stránce nemohu mít sebemenších námitek. Faktem je, že herci jsou dost nevýrazní, teda kromě Davida Zayase, ale ten má u mě protekci, pač hraje v Dexterovi. Celkově mi ten film (kromě toho konce) ale ničím zvlášť nevadil, na rozdíl od ne tak nepodobné Války světů, kde jsem chvílema skřípal zubama. Původně jsem chtěl dát jen tři hvězdy, ale vzhledem k všeobecnému podceňování tohoto snímku zamhouřím obě oči a dám to za čtyři. Pokud by případná dvojka šla ještě trošku více do béčka, bylo by to fajn. ()

BMAJTZ

Po prvním shlédnutí traileru jsem tvrdil, že to bude hovadina a hovadina to skutečně byla. To jak vypadali mimozemšťani se mi vcelku líbilo ale to je asi tak vše. Příběh a vůbec všechno okolo je naprosto hrozné a nic tak nedává smysl. Hlavně jsme tedy ochuzeni o jakýkoli náznak motivu a na otázku jaký to má smysl tak logicky odpověď nedostaneme. Dokonce jsme ochuzeni i když se zeptáme kde všude se to děje. Já nevím, ale od filmu týkající se invaze mimozemšťanů bych čekal přeci jenom trochu víc než 90 minut tlachání o ničem. ()

slovan1

Nudné mi to nepřišlo... Možná do nástupu armády. Ale od té doby, kdy se strhla první letecká mela to mělo grády. Herecký nevýrazné, ikdyž to co se mělo zahrát bylo zahráno dobře. Po vizuální strance hodně našlapané. Letející spletence, chobotnice nebo "trolové" vysazení na zemi super. Zvukově taky hodně v pohodě, hudba mi taky problémy nedělala. Co mě doslova nasralo byl konec... Že by náznak "dvojky"...?! Bavil jsem se a víc jsem od toho neočekával., takže lepší 3* jsou pro mě jasné. ()

Cejny

Přes počáteční nadšení musím nakonec dát průměrných 60 %. Zpracování, efekty a některé nápady jsou dobré, něco okoukané z War of the Worlds, ale ono už se toho asi zas až tolik nového vymyslet nedá. Většina filmu si udržovala tajemný nádech a "nevíš co přijde zachvíli" styl, ale ke konci se to tak nějak zaškobrtalo a zakuckalo. Samotný závěr byl ovšem opět povedený, ale film bych utnul tak 2 minuty před koncem. Takhle to vypadá, jako by si někdo řekl: "Hmm, tak natočíme dva konce a pak vybereme ten lepší...", ale pak zapomněli, že vlastně natočili dva konce a nechali je tam oba. Za to minimálně hvězda dolů. Jsem zvědavý, jaký dojem na mě udělá desetinásobně dražší Battle: Los Angeles, a který film bude v mém srovnání lepší. 60 % ()