Režie:
Jerry LondonScénář:
Larry BarberKamera:
Billy DicksonHudba:
Dana KaproffHrají:
Timothy Busfield, Lindsay Frost, John Karlen, Linda Blair, James Sloyan, Peter Jurasik, Tobin Bell, James Handy, Ed Lauter, Don S. Davis, Susanna Thompson (více)Hrají
Timothy Busfield
USA
Nejlepší filmy:
Otázky a odpovědi (1994)
Slídilové (1992)
Hřiště snů (1989)
Lindsay Frost
USA
Nejlepší filmy:
Kruh (2002)
Smrt na Sunset Highway (1995) (TV film)
Prokleté dědictví (1999) (TV film)
John Karlen
USA
Nejlepší filmy:
Závod s měsícem (1984)
Vichry války (1983) (seriál)
The Cover Girl and the Cop (1989) (TV film)
Linda Blair
USA
Nejlepší filmy:
Vymítač ďábla (1973)
W.B., Blue and the Bean (1989)
Vřískot (1996)
James Sloyan
USA
Nejlepší filmy:
Podraz (1973)
Centennial (1978) (seriál)
Banda, která neuměla pořádně střílet (1971)
Peter Jurasik
USA
Nejlepší filmy:
Babylon 5: Na počátku (1998) (TV film)
Columbo (1971) (seriál)
Na svobodě (1978)
Tobin Bell
USA
Nejlepší filmy:
Mafiáni (1990)
Hořící Mississippi (1988)
Saw: Hra o přežití (2004)
James Handy
USA
Nejlepší filmy:
Top Gun: Maverick (2022)
Vyvolený (2000)
Verdikt (1982)
Ed Lauter
USA
Nejlepší filmy:
Opustit Las Vegas (1995)
Umělec (2011)
Seabiscuit (2003)
Don S. Davis
USA
Nejlepší filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (TV film)
Akta X – Akta 3: Únos (1995) (video kompilace)
Hvězdná brána: Návrat (2008)
Susanna Thompson
USA
Nejlepší filmy:
Na křídlech vážky (2002)
Když muž miluje ženu (1994)
America's Dream (1996) (TV film)
Kevin Brief
USA
Nejlepší filmy:
Živě z Bagdádu (2002) (TV film)
Království (2007)
Článek 99 (1992)
Steve Sandor
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Most u Remagenu (1969)
Centennial (1978) (seriál)
Tom Mason
USA
Nejlepší filmy:
Apokalypsa (1979)
Zločiny srdce (1986)
Velká krize (2011) (TV film)
Matt Roe
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Temné nebe (1996) (seriál)
Dětská hra 2 (1990)
Daniel Trent
USA
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Bestseller (1987)
Moje modré nebe (1990)
Adam Hendershott
USA
Nejlepší filmy:
Radio Flyer (1992)
Small Town Saturday Night (2010)
Hamouni (1994)
Grant Gelt
Nejlepší filmy:
Plácek (1993)
Odvážné příběhy (1992) (TV film)
Šedesátá léta (1999) (TV film)
Ken Kerman
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela 2 a 1/2: Vůně strachu (1991)
Dům z písku a mlhy (2003)
Klub zlomených srdcí (2000)
Dink O'Neal
Nejlepší filmy:
Drake a Josh (2004) (seriál)
Můj strýček mimozemšťan (1996)