Slavoj Houslice má fotbalový tým a nerudného trenéra Pepika Hnátka, kterého se všichni bojí. Kapitán týmu Jirka Luňák mu podlézá, ale s ostatními spoluhráči ho za jeho zády pomlouvají. Doufá, že to bude právě on, kdo by po něm mohl převzít funkci. Jenže Hnátek se do odchodu na trenérskou penzi nikterak nechystá. Nařídí mužům další trénink, ti se ale vzbouří a dohodnou se, že na něj nepřijdou. Rozčilený trenér začne běhat po vesnici a snaží se je k tomu donutit všemi možnými prostředky. Nakonec však zůstane ležet před svým domem v bezvědomí. Uvědomí si, že je s ním něco v nepořádku, a vyhledá známého lékaře. Od něj se dozví, že prodělal infarkt a že musí jít na vyšetření. Jeho výsledek ho nepotěší, dozvídá se, že potřebuje nové srdce a že bude zařazen na transplantační listinu. Hnátek se to za každou cenu snaží udržet v tajnosti. Nakonec se vše dozví zdravotník týmu a od něj i ostatní hráči. Tým v době jeho nepřítomnosti vyhrál zápas s výrazně silnějším soupeřem, což Hnátkovým kritikům dodává odvahy. Výsledkem je dočasné postavení mimo funkci. Za to se jim Hnátek pomstí... (TV Nova)

bezprezdivky

Ano, zasmál jsem se (často), ano jako film to drží pohromadě díky příběhu Pepíka Hnátka, ale přesto to podle mého nepřesáhlo rámec prodlouženého seriálového dílu, resp.nebylo-li by úspěchu seriálu, nemohlo by být úspěchu filmu. Vetchého postava je na rozdíl od seriálu zde poměrně záporná, ostatní jedou ve svých kolejích. ()

Marchellonzo

Konečně ! Konečně pořádná, česká, vymazlená komedie, na kterou se někdy ještě párkrát s radostí podívám. Tvůrcům spolu s Miroslavem Krobotem se podařilo stvořit svéráznou a jedinečnou postavu Pepy Hnátka, který vlastně skoro celý film táhne. Velký podíl na tom má herecký výkon Krobota a velmi vtipný scénář. Celkově na mně film působil velice pohodově a zábavně a to díky neotřelým hláškám a dialogům. Pro mně komedie roku. 5* ()

Gormie

Jeden díl seriálu roztažený na 100 minut, ze kterého byl chirurgicky odstraněn veškerý humor a jakýkoliv náznak děje. Shrnout by se to dalo takhle: "Přijedou kolotočáři a nic se nestane." A Krobotův Hnátek? To měl zřejmě být takový ten "poslední pravý chlap", muž, za kterého mluví činy, přísný, ale spravedlivý. Místo toho je to protivný idiot a divák si od první minuty přeje, aby už konečně natáhnul brka. Skvělý seriál, mizerný film. ()

EddiePJ

Těsnej nadprůměr, kam Okresní přebor: The Movie tahá (opět a jako vždy) naprosto bezkonkurenční Miroslav Krobot. Kdyby nebylo jeho, nevím, nevím... Některý vtipy jsou super, na některejch je vidět, že jsou vypocený a křečovitý. Možná to ale není látka na celovečerní film - zkrouhnutí stopáže by filmu asi prospělo. Na druhou stranu, je to oproti český tvorbě podobnýho žánru pořád o level výš, takže si Pepik Hnátek 3 hvězdy zaslouží. Jo, a abych nezapomněl: musím zmínit ještě Ondřeje Vetchého, který podlejzá kde se dá i nedá a vypadá při tom jako kluk ze třetí třídy základní školy a hlavně Jaroslava Plesla, o kterým byste nikdy neřekli, že zahraje takovouhle postavu. ()

PenelopaW

Musím říct, že seriál se mi líbil víc. Mnohem víc. Asi za to mohl Pepík Hnátek, který mi byl neuvěřitelně nesympatický, nezodpovědný, morous trénující bossingem. Výborný byl ovšem vlezdoprdelka Vetchý - jen posílil moje nadšení z jeho role v seriálu. ()

Hunys

Tak konečně jsem se dočkal českého filmu o fotbale. Humor je v každé scénce a Pepik Hnátek nám ukáže co takový stařík dokáže. Některé scény jsou trochu přehnané s jeho fyzickým výkonem jako např. skok z nemocniční budovy (dobrý 3 metry jsou i na mě moc :]). Nic méně režisér dobře zakomponoval smrt do tak humorné komedie a udělal dobře, když jen odůvodnil jeho smrt. Dobře sehrané a určitě doporučuji sportovním fandům. Mimo: Narazil jsem na hodně slušný film. Bohužel není v češtině, ale to vůbec nevadí. Najdete pod názvem: Match (2012) ()

Atron

Fóry dobrý, Krobot nezklamal, stav českého fotbalu nižších soutěží zřejmě vykreslen jak má být. Ale děj dost skřípal... fakt nesmysly. Výš jít nemůžu. ()

MiniRecenze

Po docela oblíbeném Tv seriálu máme předložený asi 100 minutový komediální film,který nás přenese dějem právě před zápletky seriálu.Musím říct ačkoliv jsem se u filmu bavil,tak ostatní nemusí být téhož názoru (ženy) .Protože se vše točí kolem fotbalu a trenéra Hnátka.Kterého mimochodem zahrál vyborně M.krobot.Konečně je zde opět český snímek na který se dá podívat.Skoro vše se vydařilo herci,scénař,kamera.Trošku mě zamrzela zápletka,ale to je asi můj problém. FOTBAL A SRANDA!!! ()

blekekeke

Mezi seriálem a filmem je jeden rozdíl a tím je Pepa Hnátek. V jedné osobě nefalšovaný sobec, krutý trenér, ortodoxní Sparťan, drsňák, domorodec, trochu šílenec. I tak se kolem něj točí celý svět. ()

oSiSko

One man show, ale malo to aj slabé pasáže, každopádne veľa legendarných hlášok a pre fanúšikov futbalu skvelý film. ()

Eldrazi

Tento film je takový úvod ke stejnojmennému seriálu. Jelikož je ten seriál skvělý, tak jsem si myslel že i ten film bude taky skvělý. Ale ten film je ještě lepší. Překonal všechny moje očekávání. Je to prostě PECKA! ()

Desmi

Výkony Vetchého a Krobota si nesmíš nehat ujít ! Protože to je prostě neuvěřitelný ! TOP herectví v jejich podání ! ()

Kozlowski8

Po tom, co jsem shlédl několik dílů stejnojmenného seriálu - při kterých si moje bránice téměř neodpočinula, jak jsem si vychutnával prostý, poněkud přitroublý a bláznivý humor, který ale do podobného prostředí patří a je ze života - moc jsem se těšil na celovečerní film. Ale co se stalo? Kam se ztratil onen humor, sranda, vtipné hlášky? Kam odešly ty mile praštěné postavičky ze seriálu? Vše se ztratilo díky neskutečně hloupě napsanému příběhu. Jediná hvězdička za, mně blízké fotbalové prostředí a za Vetchého s Krobotem (blbou roli zahrál výtečně). 20%. ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý