poster

Jezero 3 (TV film)

 • USA

  Lake Placid 3

 • Slovensko

  Krokodíly útočia

Akční / Horor / Thriller

USA, 2010, 88 min

Režie:

Griff Furst

Scénář:

David Reed

Kamera:

Anton Bakarski

Hudba:

Nathan Furst
 • Terva
  **

  CITÁT - V tomhle světě by jste se měli bát lidí a ne zvířat......... Trikově je to ubohé, ale neuráží a má to svůj humor. Já se prostě od začátku směju. CITÁT - Nechci slyšet nic o krokodýlech........ V jezeře něco žije a fandové prvního Jezera už od začátku vědí, co. Je to ale hladové a tak se to vydalo na lov. CITÁT - Zábava právě začíná......... Ty vezmeš nohu, já ruku a ty třeba jeho záda. Film obsahuje části ironického humoru, který byl tak specifický pro jedničku. Není to sice ono, ale stokrát lepší než dvojka. Vrcholem ironie je tento rozhovor mezi Rebou a Brettem. REBA (Yancy Butler) - Je mi tvýho kámoše líto. BRETT (Mark Evans) - Já ho nesnášel. Byl to idiot. REBA - Aha. Tak to je mi líto, že tak smrdí........ Nejhorší situace je tak okolo 50 minuty - Tady jsem ten děj někak nechápal. Krokodýl se přibližuje k lodi, ta z nějakýho podivnýho důvodu vybouchne a po krátkém střihu už je krokodýl daleko na suchém břehu a snaží se vyskočit do okna, které je osmdesát centimetrů nad povrchem. Krokodýl jako skákací pejsek, mě rozesmál svou nelogikou a naivností tvůrců příběhu. No a tady od tohoto okamžiku už příběh začne nabírat stupidnější a stupidnější děj. Strašná škoda. Z docela pěkně rozjetého příběhu se stala velmi nudná telenovela. CITÁT - Dlužím vám oficiální omluvu........ Pak už je to opravdu jen děs a hrůza v úvozovkách. Řada nesmyslných scén jedna za druhou. Krokodýlí slzy jsou na místě. CITÁT - Jen pro informaci, Mainský krokodýl už vyhynul........(8.5.2012)

 • cariada
  ***

  Překvapuje mě jak to má malé hodnocení, kdyby se ten film tvářil ňák moc vážně tak to pochopím, ale tohle je bráno s nadsázkou a hlavně s humorem, Já se u toho dobře bavil, stejně jako u předchozích dílů, sem tam ňáká pěkná nahá holčina a hladový krokodýl. Stojí za zkouknutí.(4.2.2014)

 • SOLOM.
  **

  Mnohdy se říká, že do třetice všeho dobrého, ale tady to tak nefunguje. Krokodýlové vypadají otřesně, jejich digitální zpracování trapně - stejně jako většina vizuálních efektů. Co taky čekat od společnosti SyFy, která tenhle kousek měla pod patronátem. Dějově sice film nebyl zas až tak špatný, ale tvůrci se opět nevyvarovali nelogických chyb a samotné chování postav bylo spíše k smíchu (nebo pláči), zbytečného natahování děje (kdy akci střídala nuda) a většina krvavých scén byla rovněž upravena počítačem, což bylo patrné na první pohled. Přesto všechno tenhle kousek neodsuzuji do odpadních vod, protože místy jsem se tu přece jenom i zasmál.(9.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace