poster

Jezero 3 (TV film)

 • USA

  Lake Placid 3

 • Slovensko

  Krokodíly útočia

Akční / Horor / Thriller

USA, 2010, 88 min

Režie:

Griff Furst

Scénář:

David Reed

Kamera:

Anton Bakarski

Hudba:

Nathan Furst

Střih:

Matt Michael

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
(další profese)
 • Pilda17
  odpad!

  Po průměrné možná lehce nadprůměrné jedničce přišla dvojka, která už byla špatná a dlouho jsem se přemlouval jestli si třetí díl pustím nakonec jsem to zkusil.. Po 30 minutovém pokocháníčku jsem Lake Placid 3 smazal a odstranil, protože je to naprosto nekoukatelný béčkový film!!! Pokud chystají čtvrtý díl, už radši opravdu ne...(5.11.2010)

 • Rakosnicek77
  odpad!

  Trikové peklo! Děsivá hovadina, plná debilních herců a přihlouplých dialogů. Snižující se úroveň série, zaručuje u 4 dílu kulisy z papíru a krokodýla uplácaného z hlíny :-)(15.11.2015)

 • SOLOM.
  **

  Mnohdy se říká, že do třetice všeho dobrého, ale tady to tak nefunguje. Krokodýlové vypadají otřesně, jejich digitální zpracování trapně - stejně jako většina vizuálních efektů. Co taky čekat od společnosti SyFy, která tenhle kousek měla pod patronátem. Dějově sice film nebyl zas až tak špatný, ale tvůrci se opět nevyvarovali nelogických chyb a samotné chování postav bylo spíše k smíchu (nebo pláči), zbytečného natahování děje (kdy akci střídala nuda) a většina krvavých scén byla rovněž upravena počítačem, což bylo patrné na první pohled. Přesto všechno tenhle kousek neodsuzuji do odpadních vod, protože místy jsem se tu přece jenom i zasmál.(9.12.2010)

 • ledzepfan
  **

  Je to sice pakárna, ale vedle filmů jako sharkanado, ohnivé tornádo atd je to klenot.(15.11.2015)

 • klerik
  *

  Jednotku zbožnujem (!). Trojka to vôbec nezačala zle. Hneď celá svorka krokodílov, partia mladých na výlete, k tomu niekoľko lovcov a Michael Ironside. Lenže je to úplna bieda. Totálne dementné konanie postáv, príšerné dialógy, smiešne a nešikovné monštrá. Slabé triky by mi až tak nevadli, ale fakt, že tvorcovia nepochopili, že pri tomto druhu filmov treba v prvom rade ukázať kozy a v druhom rade gore, to sa fakt nedá odpustiť... Pokusy o nečakané mordy vôbec nevyzneli tak, ako mali/mohli...(17.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace