poster

Jezero 3 (TV film)

 • USA

  Lake Placid 3

 • Slovensko

  Krokodíly útočia

Akční / Horor / Thriller

USA, 2010, 88 min

Režie:

Griff Furst

Scénář:

David Reed

Kamera:

Anton Bakarski

Hudba:

Nathan Furst

Střih:

Matt Michael

Scénografie:

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
(další profese)
 • st.ranger
  odpad!

  Ultra shit. Zabít autory a výsledný film okamžitě spálit.(26.8.2011)

 • PetrPan
  **

  Pokud jsem dvojce udělil hvězdu z milosti, trojka si zaslouží minimálně dvě. WTF efekt, neboli volně přeloženo "Co to kurva bylo?", vystoupal prakticky na maximum. Hůř to sice jde, ale chtělo by to třeba podzemní poddruh krokodýl nilský krtkovitý. Obyčejné příšerně animované cosi s psíma nožičkama nemá ten správný šmrnc. Za povedenou však považuji vcelku obvyklou dávku trapnosti při pokusech účastníků natáčení, jako herce bych je opravdu neoznačoval, o položení se do svých rolí. Na šerifa z dvojky sice nemají, ale i tak jsem si užil při předstíraných údivech, straších a pláčích víc než dost. Rozhodně doporučuji všem milovníkům špatného filmu, najdete tu všechno.(15.10.2015)

 • Malarkey
  *

  "Nevím jestli mám bejt nadrženej, nebo se z toho všeho posrat". - Hláška z filmu, která si na zhodnocení tohodle filmu odpověděla sama. Každopádně legrace byla, proto jedna hvězdička.(4.8.2011)

 • klerik
  *

  Jednotku zbožnujem (!). Trojka to vôbec nezačala zle. Hneď celá svorka krokodílov, partia mladých na výlete, k tomu niekoľko lovcov a Michael Ironside. Lenže je to úplna bieda. Totálne dementné konanie postáv, príšerné dialógy, smiešne a nešikovné monštrá. Slabé triky by mi až tak nevadli, ale fakt, že tvorcovia nepochopili, že pri tomto druhu filmov treba v prvom rade ukázať kozy a v druhom rade gore, to sa fakt nedá odpustiť... Pokusy o nečakané mordy vôbec nevyzneli tak, ako mali/mohli...(17.1.2012)

 • kaylin
  odpad!

  „Jezero 3“ je zabíjením celé série, pokračováním druhého dílu, který se o to zasloužil měrou vrchovatou. Není zde nic, co by mělo diváka zaujmout – nejsou zde zajímavé postavy, není zde dobrá zápletka, nejsou zde ani triky, které by stály za to, aby se na ně někdo vůbec podíval. Ty krokodýlové celou dobu vypadají, že se vznášejí ve vzduchu. A to, že tu nějaká holka ukáže prsa, to je opravdu málo na to, aby se na snímek dalo koukat. Zase přeprat krokodýla hasičákem, to je taky věc...(14.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace