Jezero 3 (TV film)

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • Pepinec

Babička to povídá furt, že jak nemrzne, přemnoží se všecko... Bohužel jsem díky téhle pohádce zjistil, že co do instinktů nejsem nic víc než průměrný aligátor; jakmile vidím pěknou nahatou holku, hned bych ji sežral. Tady jsem viděl tři hezký zadečky, tak za ně kousek hvězdičky. Jinak jedna z těch slabších trojek mé kariéry. Jo a nejlepší návod na zabití krokodýla? Rozhodně ho buď uhasit nebo natankovat.(15.11.2015)

• tron

„Takto jelene vyzerajú vždy?“ – „Ak neexistuje špeciálny druh lietajúcej jelenej hlavy, tak nie.“ Už prvý diel nebol zázrak, o dvojke nehovoriac, takže som od trojky nič nečakal. Preto ma prekvapilo, že prvú asi polhodinu to nebolo ÚPLNE zlé. Bolo to utrpenie, ale oproti (FAKT ZLÝM FILMOM) to ZASA AŽ TAKÝ ODPAD NEBOL. Navyše, Michael Ironside v úplných žumpách nezvykne hrávať. Omyl. Prišiel „zvyšok“ filmu a utopilo sa to v žumpe. Od príšerných, o herecký výkon sa nezmyselne pokúšajúcich hercov cez blbosti (krokodíl je v jednej chvíli nepriestrelný, v druhej mu odrežete hlavu nožíkom) až po „niečo ako scenár“. A predpotopné počítačové triky k tomu, no neberte to. Ale fakt. Neberte to. Nechápem, ako mohlo v roku 2010 vzniknúť niečo tak predpotopné a zastarané, niečo, čo bolo predpotopné a zastarané už v roku 1999, keď malo premiéru prvé JAZERO.(28.5.2011)

• st.ranger

Ultra shit. Zabít autory a výsledný film okamžitě spálit.(26.8.2011)

• Rakosnicek77

Trikové peklo! Děsivá hovadina, plná debilních herců a přihlouplých dialogů. Snižující se úroveň série, zaručuje u 4 dílu kulisy z papíru a krokodýla uplácaného z hlíny :-)(15.11.2015)

• DinoRaptor

Jeden z nejslabších krokodýlých hororů co znám. Sice scény z krokodýly byly pěkné (a docela krvavé), jenže tvůrci to pojali spíš jak nějakou telenovelu a je to vidět. Postavy jsou příšerně nesympatické a ty vypatlané teenagery jsem měl sto chutí postřílet osobně. Původní Jezero bylo mnohem lepší.(18.5.2013)