Jezero 3 (TV film)

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • Bloody13

Jedno je mi jasné: po tomhle si dvojku (která mě úplně minula) nikdy nepustim! Třetí Lake Placid je totiž typický produkt SyFy Channel a je na to ještě náležitě hrdý! Bez špetky humoru totiž vypráví příběh o rodině a několika dalších postav na sežrání, které utíkají před skupinou rozmazaných animovaných krokodýlů, co vyrostli díky malýmu harantovi, jenž je krmil bonbóny. Tupost všech aktérů a dokonce i krokodýlů nezná mezí. Lidé si s oblibou a dobrovolně nechávají sežrat ruce a nohy, krokodýli zase dají přednost radši půlkilu masa z marketu před 40 kg živé váhy. Taky mě sralo... ale co, sralo mě vlastně všechno, takže se nebudu namáhat. Pokud ale máte nepřátele, film jim vřele doporučte.(25.8.2010)

• tron

„Takto jelene vyzerajú vždy?“ – „Ak neexistuje špeciálny druh lietajúcej jelenej hlavy, tak nie.“ Už prvý diel nebol zázrak, o dvojke nehovoriac, takže som od trojky nič nečakal. Preto ma prekvapilo, že prvú asi polhodinu to nebolo ÚPLNE zlé. Bolo to utrpenie, ale oproti (FAKT ZLÝM FILMOM) to ZASA AŽ TAKÝ ODPAD NEBOL. Navyše, Michael Ironside v úplných žumpách nezvykne hrávať. Omyl. Prišiel „zvyšok“ filmu a utopilo sa to v žumpe. Od príšerných, o herecký výkon sa nezmyselne pokúšajúcich hercov cez blbosti (krokodíl je v jednej chvíli nepriestrelný, v druhej mu odrežete hlavu nožíkom) až po „niečo ako scenár“. A predpotopné počítačové triky k tomu, no neberte to. Ale fakt. Neberte to. Nechápem, ako mohlo v roku 2010 vzniknúť niečo tak predpotopné a zastarané, niečo, čo bolo predpotopné a zastarané už v roku 1999, keď malo premiéru prvé JAZERO.(28.5.2011)

• OG_Swifty

Další perfektní veledílo, kdy nezbývá než vzít si k televizi jídlo a několik litrů alkoholu, protože to bude potřeba. Film je o tom ... teda vlastně ani nevím, jestli to lze nazvat filmem, ale předstírejme, že ano... že postiženej kluk (nebo mi tak jenom připadal) víc jak rok krade mražený maso v krámě a krmí jím krokodýly v jezeře. Háže jim třeba balený kuřata z Lídlu za 69,80 nebo párky z lednice potom, co ho konečně v Lídlu za čorky chytnou. Krokodýlům je párek a dvě kuřata málo a tak lezou z vody a pak zase do vody a z vody a do vody a z vody a do vody podle toho, kde se zrovna kterej mentál vyskytuje. Asi by byla škoda spoilerovat jednotlivý smrti, ale vždycky je to sranda. CGI pravěku v plný palbě s elitou prkenných herců (včetně legendy sračkových filmů Yancy Butler a Michaela Ironsida, kterej asi za peníze na oběd odehraje i prodavače "párků" malým dětem) se postará o skvělý zážitky, kdy krokodýli sprintujou jak Flash, stahujou do vody auta ale nežerou pádla, způsobujou popáleniny rukou atd.. Další poznatky zahrnují fakt, že u krokodýlího jezera nejdou mobily, krokodýli chodí dveřma, ale oknama ne, zabíjejí pouze pro zábavu a nechávají za sebou mrtvoly jak z filmu Resident Evil a taky umí katapultovat lidi na různé vzdálenosti a skákat jako pumy. Tenhle film je skutečně sračka, ale odpad tomu nedám, protože se u toho dá dobře zasmát a protože dvě docela sympatický mladý herečky ukazujou prsa. Jo a Yancy to krotí ve stylu Lary Croft v bezďáckym kabátu, taky hustý!(15.11.2015)

• Lacike

Jednotku povazujem za velmi zabavny komedialny horor. Dvojku som pre istotu preskocil a na trojku ma nalakalo slusne herecke obsadenie a zabavny trailer. Bohuzial film dopadol mizerne. Sice je evidentne, ze ani tvorcovia ho nebrali nijak vazne a snazili sa o rozne vtipky, ale je ich strasne malo a prilis vela casu tvori nudna dialogova omacka medzi nejakou tou akciou. Samotna akcia je mizerne natocena, s podfinancovanymi TV trikmi, ale tym je zaroven zabavna. Ale ako som spominal je jej pomenej. A ani slusna porcia nahych koziciek filmu nevynesie druhu hviezdicku.(7.11.2010)

• darek kartac

No efekty krokodýla jsou strašné. Kdyby do nich vložily více peněz dal bych i více hvězdiček, protože příběh neni špatný.(15.11.2010)