Jezero 3 (TV film)

Bobby Michaels

Kostýmy:

Maria Mladenoza
  • Bloody13

Jedno je mi jasné: po tomhle si dvojku (která mě úplně minula) nikdy nepustim! Třetí Lake Placid je totiž typický produkt SyFy Channel a je na to ještě náležitě hrdý! Bez špetky humoru totiž vypráví příběh o rodině a několika dalších postav na sežrání, které utíkají před skupinou rozmazaných animovaných krokodýlů, co vyrostli díky malýmu harantovi, jenž je krmil bonbóny. Tupost všech aktérů a dokonce i krokodýlů nezná mezí. Lidé si s oblibou a dobrovolně nechávají sežrat ruce a nohy, krokodýli zase dají přednost radši půlkilu masa z marketu před 40 kg živé váhy. Taky mě sralo... ale co, sralo mě vlastně všechno, takže se nebudu namáhat. Pokud ale máte nepřátele, film jim vřele doporučte.(25.8.2010)

• Danny F.

Neefektivní animace (tak jako v ostatních dílech), nepochopitelné chování postav, herecké výkony a kdybych měl pokračovat bylo by toho spousta. Vlastně celý film je jedná negativní laická zrůdnost. Bohužel strašně nudné a nepovedené. Snad už další díl nebude navzdory samotnému záběru na konci filmu.(1.5.2012)

• OG_Swifty

Další perfektní veledílo, kdy nezbývá než vzít si k televizi jídlo a několik litrů alkoholu, protože to bude potřeba. Film je o tom ... teda vlastně ani nevím, jestli to lze nazvat filmem, ale předstírejme, že ano... že postiženej kluk (nebo mi tak jenom připadal) víc jak rok krade mražený maso v krámě a krmí jím krokodýly v jezeře. Háže jim třeba balený kuřata z Lídlu za 69,80 nebo párky z lednice potom, co ho konečně v Lídlu za čorky chytnou. Krokodýlům je párek a dvě kuřata málo a tak lezou z vody a pak zase do vody a z vody a do vody a z vody a do vody podle toho, kde se zrovna kterej mentál vyskytuje. Asi by byla škoda spoilerovat jednotlivý smrti, ale vždycky je to sranda. CGI pravěku v plný palbě s elitou prkenných herců (včetně legendy sračkových filmů Yancy Butler a Michaela Ironsida, kterej asi za peníze na oběd odehraje i prodavače "párků" malým dětem) se postará o skvělý zážitky, kdy krokodýli sprintujou jak Flash, stahujou do vody auta ale nežerou pádla, způsobujou popáleniny rukou atd.. Další poznatky zahrnují fakt, že u krokodýlího jezera nejdou mobily, krokodýli chodí dveřma, ale oknama ne, zabíjejí pouze pro zábavu a nechávají za sebou mrtvoly jak z filmu Resident Evil a taky umí katapultovat lidi na různé vzdálenosti a skákat jako pumy. Tenhle film je skutečně sračka, ale odpad tomu nedám, protože se u toho dá dobře zasmát a protože dvě docela sympatický mladý herečky ukazujou prsa. Jo a Yancy to krotí ve stylu Lary Croft v bezďáckym kabátu, taky hustý!(15.11.2015)

• Enšpígl

Tohle vymyslel chlap, který má až na jeden den v měsíci pořád noční a když si chce zrovna v ten jeden jediný volný den užít se svou krásnou přítelkyní, tak ta mu oznámí, že to právě dostala. Pokud chcete znát v jakým duševním rozpoložení se takový chlap těsně po tomto oznámení nachází je tento film krásnou vizitkou, pokud vás to nezajímá, rádím vám jediný, vemte nohy na ramena a utíkejte před tímhle filmem co nejdál můžete. Jednu hvězdičku za kouzlo nechtěného.(2.8.2011)

• Guzo

Dostal jsem přesně to, co jsem očekával podle názvu - horor, který díky svému rozpočtu (a tedy i trikům a hercům) působí jako parodie sama na sebe. Kdo očekával cokoli jiného, je blázen. Přesto jsem se trochu zvráceným způsobem bavil a některé hlášky byly opravdu geniální (nevím, jestli cíleně). Na párty plnou lidí super film.(17.5.2013)