poster

Jezero 3 (TV film)

 • USA

  Lake Placid 3

 • Slovensko

  Krokodíly útočia

Akční / Horor / Thriller

USA, 2010, 88 min

Režie:

Griff Furst

Scénář:

David Reed

Kamera:

Anton Bakarski

Hudba:

Nathan Furst
 • AlistairMir
  *

  Digitální horor jak se patří. Digitální krev, digitální krokodýli a postavy tak "sympatické" že s děsem v očích zjistíte, že fandíte těm odporným digitální krokoušům, aby je všechny sežrali za deset minut, naskočily by titulky a byl by konec. Jednička byla paráda, dvojka už třela bídu s nouzí, ale trojka jí hravě překonala. Chtěl jsem zvířecí horor a dostal jsem kolosální nudu kde nejhezčí je plakát k filmu. Ach jo začínám prudce chápat, proč je Jezero 4 poslední kapitola...(15.11.2014)

 • Tommassi3
  **

  Abych tenhle film rovnou nehodil do popelnice spolu s ostatními odpady a nedoufal, že popeláři, tedy jak říká Homer "ty smrduté pytle hnoje", tu budou co nevidět, zkusím předstírat, že se nejedná o horor, ale spíš komedii.. V tom případě jsem se totiž celkem příjemně pobavil, jen Jezero 3 neberte příliš vážně !! Mimochodem účast Michaela Ironsidea mě mile potěšila, už dlouho jsem ho v žádném filmu neviděl..(16.5.2013)

 • cariada
  ***

  Překvapuje mě jak to má malé hodnocení, kdyby se ten film tvářil ňák moc vážně tak to pochopím, ale tohle je bráno s nadsázkou a hlavně s humorem, Já se u toho dobře bavil, stejně jako u předchozích dílů, sem tam ňáká pěkná nahá holčina a hladový krokodýl. Stojí za zkouknutí.(4.2.2014)

 • Lacike
  *

  Jednotku povazujem za velmi zabavny komedialny horor. Dvojku som pre istotu preskocil a na trojku ma nalakalo slusne herecke obsadenie a zabavny trailer. Bohuzial film dopadol mizerne. Sice je evidentne, ze ani tvorcovia ho nebrali nijak vazne a snazili sa o rozne vtipky, ale je ich strasne malo a prilis vela casu tvori nudna dialogova omacka medzi nejakou tou akciou. Samotna akcia je mizerne natocena, s podfinancovanymi TV trikmi, ale tym je zaroven zabavna. Ale ako som spominal je jej pomenej. A ani slusna porcia nahych koziciek filmu nevynesie druhu hviezdicku.(7.11.2010)

 • Terva
  **

  CITÁT - V tomhle světě by jste se měli bát lidí a ne zvířat......... Trikově je to ubohé, ale neuráží a má to svůj humor. Já se prostě od začátku směju. CITÁT - Nechci slyšet nic o krokodýlech........ V jezeře něco žije a fandové prvního Jezera už od začátku vědí, co. Je to ale hladové a tak se to vydalo na lov. CITÁT - Zábava právě začíná......... Ty vezmeš nohu, já ruku a ty třeba jeho záda. Film obsahuje části ironického humoru, který byl tak specifický pro jedničku. Není to sice ono, ale stokrát lepší než dvojka. Vrcholem ironie je tento rozhovor mezi Rebou a Brettem. REBA (Yancy Butler) - Je mi tvýho kámoše líto. BRETT (Mark Evans) - Já ho nesnášel. Byl to idiot. REBA - Aha. Tak to je mi líto, že tak smrdí........ Nejhorší situace je tak okolo 50 minuty - Tady jsem ten děj někak nechápal. Krokodýl se přibližuje k lodi, ta z nějakýho podivnýho důvodu vybouchne a po krátkém střihu už je krokodýl daleko na suchém břehu a snaží se vyskočit do okna, které je osmdesát centimetrů nad povrchem. Krokodýl jako skákací pejsek, mě rozesmál svou nelogikou a naivností tvůrců příběhu. No a tady od tohoto okamžiku už příběh začne nabírat stupidnější a stupidnější děj. Strašná škoda. Z docela pěkně rozjetého příběhu se stala velmi nudná telenovela. CITÁT - Dlužím vám oficiální omluvu........ Pak už je to opravdu jen děs a hrůza v úvozovkách. Řada nesmyslných scén jedna za druhou. Krokodýlí slzy jsou na místě. CITÁT - Jen pro informaci, Mainský krokodýl už vyhynul........(8.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace