poster

Jezero 3 (TV film)

 • USA

  Lake Placid 3

 • Slovensko

  Krokodíly útočia

Akční / Horor / Thriller

USA, 2010, 88 min

Režie:

Griff Furst

Scénář:

David Reed

Kamera:

Anton Bakarski

Hudba:

Nathan Furst
 • Lacike
  *

  Jednotku povazujem za velmi zabavny komedialny horor. Dvojku som pre istotu preskocil a na trojku ma nalakalo slusne herecke obsadenie a zabavny trailer. Bohuzial film dopadol mizerne. Sice je evidentne, ze ani tvorcovia ho nebrali nijak vazne a snazili sa o rozne vtipky, ale je ich strasne malo a prilis vela casu tvori nudna dialogova omacka medzi nejakou tou akciou. Samotna akcia je mizerne natocena, s podfinancovanymi TV trikmi, ale tym je zaroven zabavna. Ale ako som spominal je jej pomenej. A ani slusna porcia nahych koziciek filmu nevynesie druhu hviezdicku.(7.11.2010)

 • LION-MR.T
  **

  Typická chyba. Čím nižší rozpočet,tím horší efekty. Buď radši netočit nebo vyrazit větší rozpočet.(13.2.2012)

 • AlistairMir
  *

  Digitální horor jak se patří. Digitální krev, digitální krokodýli a postavy tak "sympatické" že s děsem v očích zjistíte, že fandíte těm odporným digitální krokoušům, aby je všechny sežrali za deset minut, naskočily by titulky a byl by konec. Jednička byla paráda, dvojka už třela bídu s nouzí, ale trojka jí hravě překonala. Chtěl jsem zvířecí horor a dostal jsem kolosální nudu kde nejhezčí je plakát k filmu. Ach jo začínám prudce chápat, proč je Jezero 4 poslední kapitola...(15.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace