Sollozzo

Půl hvězdy za moderátorskou dvojici a půl za výběr poroty. Jinak to samé co pro Talentmanii, platí i tady. Nechci se znovu rozepisovat, takže to shrnu do pár hesel. Trapařina, nejnižší forma zábavy, komerce...tady jde pouze o to, udělat z lidí opičky, udělat si balíček z vydělaných peněz a poté z nich kupovat další drahé licence na takovéto kvalitní a smysluplné pořady. Ale proč ne, když to lidi chtěji... ()

denbrough

Československo má talent, v mnohem hezčích a příjemnějších barvách a tónech než na Nově Talentmánia, je pořadem, na který se opravdu dá dívat.. Porota je fajn, o dost méně výrazná než porota na Nově, což je fajn :-), i když Bílá často piští a ječí tak, až mi z toho zaléhají uši.. :-), během prvních pár dílů už se tam objevilo několik opravdu zajímavých a schopných soutěžících - zpívající sestřičky, pan Zázrivý, ale i např. "mistr světa ve stepování..." Velkým mínusem je pro mě velmi častá přítomnost reklam, což je ale asi nezbytné, a soutěžící, kteří mě svou neschopností dokáží akorát tak na...t ! Lituju porotu, čeho všeho musí být svědkem... :-) P.S. Zvýšil jsem hodnocení na 4 hvězdičky, protože mě to celé s narůstající kvalitou účinkujících začalo opravdu celkem bavit.. ()

Jasika

Mě osobně tyhle typy talentových show nevadí, když se chci jen tak natáhnout a na něco se mrknout, tak bych si klidně "Česko Slovesnko má telent pustila". A za to by si zasloužila 3* , ale díky akční, opičící se, trapné a celkově, co si budem namlouvat, nechutné Nově.... přidávám ještě jednu navíc. ()

s_c_o_r_p

Pravidelně nesleduju, tydle pořady vůbec nemusím a je mi upřímně líto lidí, kteří nemají soudnost a dobrovolně jdou ze sebe udělat do tv blbce. Hvězda pro Primu oproti Nově proto, že je to v jejím podání o něco míň trapný hlavně díky porotě. ()

_aandyy_

Člověku se vybaví nesčetné množství srovnání... Například se Superstar, avšak tady nejde pouze o zpěv, ale o různé druhy talentu, tzn. potenciální větší úspěch, více "cirkusáctví", lepší show a podobně. Další srovnání: Talentmania - Talentmania je neskutečná komerční (tím netvrdím, že ČSMT není komerční a také neříkám, že jsem obrovský kritik komerce, protože komerci žere každý kdo má televizi a rádio) barevná show, ale až protivně lesklá a barevná, až je z toho člověku na zvracení, a to ani nemluvím o postavičkách kolem, tím samozřejmě nemyslím soutěžící. Protože šašci jsou k vidění i v cirkusu... Oproti Talentmánii je ČSMT solidnější, taková příjemnější nedělní pokoukaná, navíc moderátoři i porota jsou vtipní a určitě s nimi sympatizuje více diváků než s těmi šašky na Nově... ()

Myrddin odpad!

Skoro neznatelně míň na blití než Talent Mania, ale nemoh bych na to čumět, vadí mi, že tam z lidí dělaj ještě o něco větší dementy, než ve skutečnosti sou (resp. je ze sebe lidi dělají sami). ()

RajCZitko

Protože jsem sledoval již UK a US verzi této soutěže, tak vím, jak suprově dokážou lid vytvořit v tom obrovském divadle atmosféru. Musím říci, že to je jedna z nejlepších talentových soutěží ever. ()

Slapi15

Ohledně svého hodnocení musím přiznat, že extrády nemám rád a nerozumím tomuto stylu zábavy, který se prakticky od 80-tých let, kdy jsem to jako děcko sledoval, nezměnil. Po dlouhé době jsem se na něco takového kouknul, abych mohl ohodnotit a vydržel jsem tři soutěžící v semifinále. ()

petr12

Originál se nezapře. Jen je škoda, že se zvyšující kvalita nodráží v adekvátní sledovanosti, která stále klesá. Porotě není co vytknout. Moderátoři se viditelně zlepšili, buď dostali větší prostor pro seberealizaci a nebo vyměnili scénáristu. A konečně i diváci v publiku pochopili, že nejsou v divadle, ale na živém přenosu zábavné show. ()

vojtik

Prima se dala znova do boje s Novou a opět to po vzoru "Vyvolených vs. Big Brother" vyhrála na plné čáře. Nova měla lepší technické zázemí, přeplaceného moderátora, dva šašky v publiku, porotce neporotce a co měla Prima? Krause. Ten opravdový talent, který bych z fleku poslal do Las Vegas (než ty dvě muskulatury vystřižené jak z gay porna). Ne, samozřejmě si dělám srandu a lidi ocenili fyzickou píli a návrat k antické formě umění, tedy krása a síla atletického těla. A co si z toho odnést? Vůbec nic. Za rok si budu matně vzpomínat o čem ta soutěž vůbec byla, kdo tam vůbec účinkoval a v prvé řadě - proč jsem to vůbec sledoval. A jedno pozitivum to má - takový pořad už nechci nikdy sledovat, ať už má kvalitu i talenty sebelepší. Bylo to časově i duševně náročné a na konci si z toho stejně nic neodnesete. ()

dj_kure

Konečně dal někdo Nově na prdel. Ono to taky není moc těžký když jde pomalu, ale jistě k ledu. Sympatická porota i moderátoři. Po dlouhé, opravdu dlouhé době trapných Superstar, X-Factoru apod. další show která alespoň za jedno shlédnutí stála. ()

LadyPig

Já myslím, že tahle soutěž určitě není zbytečná. Lidi, pro který je těžký se prosadit (co si budeme povídat, dodnes mohli jen zpěváci v Superstar) alespoň ukážou svůj talent. Mnohdy překvapí, pobaví a někdy pobaví tak, až mám záchvaty smíchu a jindy i vztek, jak si můžou vůbec dovolit tam vlízt takový paka :) ()

johhny007

Řekl bych že asi 100x lepší než Talentmania . Občas mi vadí Bíla , která dá hlas i dítěti , které vůbec nemá talent jen , že je to dítě. Dejdar dobře zastoupil Krause , který kvuli hamižnosti přišel o kšeft. Občasně srandovní , nudné , trapné. Nejvíc mě zatím zaujal pojídač všeho , Richard Nedvěd a Dea Men 7/10 ()

fallanga

Občas se najdou zajímavé výkony, ale hlavním tahákem jsou trollové a trotlové, kteří tam chodí a starají se o veškerou zábavu. ()

Nelishka91

Když to bylo poprvé vysíláno, říkala jsem si: Sakra, proč ne. Alespoň mladí lidé i starší ukážou celému světu svůj talent...jenže nic se nemá přehánět! Vážně tohle musím přepínat každý rok? Škoda času. ()

george82

PRachaře mám rád a celkově moderátorská dvojice mi sedí. Kraus je prostě jediný, Bílá je zase taková ta dobrosrdečná a empatická a Jaro Slávik umí být dobrý kat. Jednoznačně u mě vedou před tou trapností z Novy. ()