Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

s1r1us

Ale jo, dejme tomu. Na nic si to nehraje. To je v dnešní době také plus. Nějaká ta akce, Pearcovy hlášky, super záporák (Joseph Gilgun) a fakt pěkná ale blbá blondýnka (Maggie Grace). Až na ten trochu WTF konec docela pěkné béčko. Nechybí ani tradiční překonání díry s ozubenými koly. ()

Matt007

Až na tu počítačovou scénu na motorce alá GTA je to opravdu hodně povedený, trefně hláškující Pearce a velmi velmi velmi sympatická Maggie Grace. ()

Zevon

Za zázraky choďte do Lourd. Tohle mělo aspoň šťávu a po dlouhé době jsem konečně viděl i lepší mimiku, než pootevřenou frasnu a tupý výraz prodavače polobotek. Blondýnu jsem strávil a nic horšího mne kupodivu nečekalo. ()

Tamten

Je to nablblý, nelogický a nereálný. Na druhou stranu to je akční a svým způsobem srandovní, takže vcelku zábavný. Jen ta "kočka" mohla být víc sympatická. ()

Ceberus

Nebýt už Willis ve věku Postradatelných, byla by tohle ideální role šitá mu na míru (Poslední skaut, Smrtonosná past). Ostatně už jednou Bessonovi velmi dobře posloužil jako drsňák ve vesmíru (Pátý element). Luc Besson se mi zamlouval jako režisér a stabilně se mi líbí i jeho scénáristická práce, takže teď jeho budoucí tvorbu budu pečlivěji sledovat. Guye Pearceho jsem drsnějšího snad ještě neviděl, Maggie Grace to sluší s jakýmikoli vlasy :-) a Peter Stormare tentokrát neutíká z vězení, ale stojí na opačné straně barikády. ()

vincchuppo

Sympatické akční sci-fi o dudovi, který se tváří nanejvýš lhostejně. Klasicky provařený charakter typu "Seru na všechny, ale jen na voko, však mě znáte." Ne, doopravdy mi přijde Guy Pearce jako sympaťák. A Maggie taky nebyla špatná. Výborní ovšem byli zločinci. Hlavně pošahenej lmadší bráška hl. záporáka. Prima výběr charakterů. Popravdě, čekal jsem, že to bude horší. Na oplátku jsem dostal solidní snímeček. Má sice pár trhlin ve svém keramickém plášti, ale stále se na něj dá pěkně koukat a užít si ho. ()

Ryšty

Skvělá odreagováčka. Pearce sem si po dlouhý době užil jinak než badguye. Do role seděl parádně a hlášky byly nenucený. Joseph Gilgun byl skvělej jako v Misfits. ()

Honzeechec

Perfektní žánrovka, která se nestydí žádnýho klišé ale jelikož se nebere vážně, tak to míním jako výhodu. Vypadá to jednoduše - nahláškovanej hrdina, perfektní záporák a pár dobře utracenej dolarů za ucházející setting a je to.Tak proč to kurva nikdo není schopnej už dneska udělat? Osmdesátky jak vyšitý, mě to čas od času stačí. ()

neo93

Již po několika minutách filmu se věděl, že toto nebude můj šálek čaje,ikdyž sem si myslel, že by to mohlo být aspon trochu zajímavé. Ale to jsem se šeredně zmýlil.Už dloho jsem neviděl tak zmatený a zbytečný snímek.Na druho stranu,když pominu v potaz logiku,tak tam bylo pár dobrých částí na které se dalo dívat a Joseph Gilgun byl skvělý tomu jsem fandil od začátku. ()

Tirkus

Nečekal jsem, že mě tento film tak chytne. Vlastně v určitých chvílích nedává ani smysl, ale i tak mě to na 90 minut zabavit dokázalo a opravdu jsem se nenudil. Hlavní hrdina hází jednu super hlášku za druhou, všude akce a hlavní záporák se mi líbil.. Za mě milé překvapení. ()

gemi

Něco tak debilního se nevidí každý den. Blbě natočena sci-fi v papundeklových kulisách s trapným, nuceným humorem a otřesným soundtrackem. ()

Psycho.R

Tradiční produkt Europa corp. Tentokrát sice dost podprůměrný, ale to mi vynahradila béčková podívaná a hlášky Guye Pearce, které pálí v neskutečné rychlosti za sebou, takže pokud je některá trapná, přebije jí vzápětí jiná. Nevěřil jsem, že by mi mohl sednout v takové roli. Díky tomu dávám místo 2* o jednu víc víc. ()

rublik05

Očekával jsem pořádný jednoduchý akční nářez, s lehkým devadesátkovým nádechem, u kterého se perfektně odreaguju a zavzpomínám na zlatou éru akčních filmů. Tohle všechno se mi v podstatě vyplnilo, na snímku jde vidět, že tvůrci těžili z různých slavných akčňáků, odpovídá tomu především děj, nápadně podobný hned několika filmům, avšak nejedná se o prachsprostou vykrádačku, neboť zde máme spoustu zajímavých nápadů, výborného nahláškovaného hlavního hrdinu a tunu dobře natočených akčních scén, díky kterým je zde jen minimum prostoru pro nudu, atmosféra je rovněž velmi povedená. Velká škoda, že ve své podstatě nepřináší téměř nic nového, díky až příliš okatým efektům působí místy dost uměle, vadily mi i některé vedlejší postavy, které působily vyloženě otravně. Jinak ale docela slušná akční podívaná, za kterou se Francouzi určitě stydět nemusí. 6/10. ()

Nix

Pearce ve skvělé formě, vrátil se a ukázal, že ještě nepatří úplně do zenitu. Hláškuje, rve se a je to takový ten typický 90.tkový hrdina, kterému prostě musíte fandit. Film je velice jednoduchý, takže to i baví a celkově to odsýpá. Pro blázny do akčňáků je to dobré podívání. ()

boo-boo

Nič, opakujem NIČ, čo by ste už nevideli. Ale s tým, že všetko to tak nejak dohromady funguje a baví - hodinka a pol ubehne ako voda. Spoľahlivo vyprchá do dvoch hodín, ale každopádne je to béčko ako vyšité a tie mi už nejaký ten rok chýbajú. Guy Pearce bol skvelá voľba! ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017