Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

Xmarc

Otřepané dějové klišé a nevýrazné hlavní hrdiny vyrovnává solidní akce a zábavný psychopat mezi vězni, který byl snad jedinou zajímavou postavou a zpestřením. Zábavný byl na rozdíl od Pearceho, který se o to svými hláškami snažil o 106, ale moc mu to teda nešlo. Na odreagování po náročném dni solidní podívaná. ()

futislav

Klasická akčňárna ve stylu Bessona. Je tam sice spousta nesmyslů, ale jako celek vydařená oddechovka na dlouhé zimní večery. ()

Milo384

Akční sci-fi béčko. Se scénářem si nikdo hlavu nelámal. Hlavní postavy celkem fajn. Někdy mně lezly na nervy ty rádoby drsný kecy. No a začáteční scéna na motorce byla hodně špatná i na rok vydání. ()

nikhaj

Extrémne drahá vesmírna stanica ako väzenie , čo sa asi tak môže stať celkom prestrelené efekty ako z hry. Niečo zo star wars treba zachrániť princeznú ()

Dusty56

Kdybych měl hodnotit film po částech, tak by to vypadalo takhle: hláškující Pearce 4/5, otravná Grace 1/5, děj filmu 3/5. Takže ve výsledku je to průměr, což je trochu škoda, hlavní hrdina fakt bavil. 60% ()

Bragi66

Prezidentovu céru z vesmírného vězení zachraňuje Guy Pearce. Vynikajícá hlášky už od začátku filmu při tom výslechu - třeba : "Jmenuje se Didopici, je to Ital.". Dobrý vizuál, dobře zahráno, výborní záporáci a řízný spád děje. Doporučuji i další filmy, na kterých se Luc Besson podílel jako scénárista. ()

sour666

Klasické sci-fi Bečko s Výbornym humorom a hláškami, na ktorých som sa veľmi dobre pobavil?!! Kľučova postava Macea nebola dotiahnuta do konca ( mala mať viac priestoru ), pretože som ani riadne nevedel kdo je a čo je?!! 60% ()

majakmp3

Ryzí akční film ala devadesátá léta v moderním provedení. Máme tu klasického hrdinu, který střílí, mlátí, vždy ví, co má dělat a neustále trousí drsné hlášky. Je tu pěkná kočka – dcera prezidenta USA, kterou je třeba zachránit. Záporáci jsou dva. Jeden intelektuál a druhý opravdový magor. To vše se odehrává v zajímavém prostředí nízké orbitální dráhy planety Země. K tomu připočtěte slušnou hudbu a několik nečekaných dějových zvratů a máme tu návod na parádní oddechový zážitek – pokud vám tedy dobrý béčkový akční film nenahání husí kůži. No a nakonec (jí dostal) od ní dostal pěstí, ale byl v tom příslib něčeho dalšího :-) ()

pikovyeso

bóže to byla blbost na Ntou, hlavní hrdina nebyl hlavní, hlášky na nic, film úplná nuda bez nápadu příběhu ve stylu začátek prostředek a konec Jo a má to být akčňák a na to se tady málo střílí. Půl hvezdičky navíc dávám za Josepha Gilguna protože pro mě to byla nejzajímavější a nejcharizmatičtější postava btv mám rád misfits ()

Zoltarek

Tenhle film si zaslouží pozornost. Příběh je sice přímočarý, nicméně dosti rychlý na to aby nenudil. Od začátku to je pohodová podívaná. Klasicky by to bylo na 3/5 (za obsazení hlavních rolí), ale celkovému dojmu dodává na kráse především Guy Pearce a jeho úžasné hlášky, které ani neomrzí. 4/5 za hlášky, obsazení a poměrně neunavující příběh. ()

luke1

Wtf?seskok s padakem z vesmiru,nebo znicit vesmirne vezeni tim ze do ni vletim a polozim tam bombu? Film nezachrani ani hlasky hlavniho hrdiny ( i kdyz nektere me rozesmaly ) ani jeden ultra magor vypadal jako jediny ze tam nahoru do toho vesmirneho vezeni patri.za par dobrych napadu a efekty dve hvezdy! ()

Doudy01

Klasický béčko - hláškující hrdina, odmlouvající šťabajzna a pár psychopatů, jeden horší než druhej. Hláškování trochu přehnaný, šťabajzna baletí i s prostřelenou nohou a psychouši sou povědomý a rozkošný. Kdo v tom hledá myšlenku, ten by měl mít béčka zakázaný! ()

Luke_00

Nepochopil jsem, proc ve filmu ktery ma docela solidni triky, je tak otresne zpracovana honicka na motorce. Nebyt teto sceny je to na 4hvezdy uz jen diky blbym kecum hlavniho hrdiny :) ()

BREDKA

Jak už tady bylo dříve řečeno: tenhle film si na nic nehraje! Podle mě, už při vzniku tohoto filmu, tvůrci jaksi neaspirovali na Zlatou Palmu z Cannes a tak je potřeba tomuto filmu taky přistupovat. Zápletka je tradičně jednoduchá a i středně inteligentní delfín jednoduše pochopí, kdo je tady záporák a kdo je tady za klaďase. Na celém filmu bych ocenil tři věci: docela se mi líbil celkový dojem filmu, tvůrci to nehrotili do nějakých krvavých scén a "Rudy z Misfits" je fakt magor. ()

Swifft

No... musím říct, že už na začátku sem byl dost zklamanej.. čekal sem trochu reality, ale moc sem se jí nedočka. Napřed nereálná jízda na motorce a dost nepřehledná honička, potom v roce 2078 zbraň bez pádové pojistky, dost blbost... Další totální nesmysl je, jak Snow "skáče" ve vesmíru jako že vokným pádem z raketoplánu na stanici... asi tvůrcům nedošlo, že takhle to tam nefunguje... xD A asi jim ani nikdo neřekl, že když je kyslík na 0, tak že se opravdu nedá dýchat a né že tam pořád je... xD No... Dál nemá cenu něco rozebírat.... Smutné... mohl to bejt dobrej film, ale tyhle obrovský nesrovnalosti ho hodně kazí... :( :( :( Za nápad dávám 2 ** Nakonec musím dodat.. ten závěrečnej seskok ze stanice... to je fakt vrchol... jen díky tomuhle snižuju na 1*, protože to je fakt už výsměch sci-fi ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017