Rock of Ages

• USA Rock of Ages (více)
USA, 2012, 123 min (Director's Cut: 136 min)

Režie:

Adam Shankman

Kamera:

Bojan Bazelli

Julianne Hough, Diego Boneta, Tom Cruise, Russell Brand, Mary J. Blige, Eli Roth, Paul Giamatti, Catherine Zeta-Jones, Bryan Cranston, Malin Åkerman (více)

Sherrie se rozhodla odejít do Los Angeles a chce se stát zpěvačkou. Netrvá dlouho a ulice drsného velkoměsta jí ukáže pravou tvář - na Sunset Trip ji okradou o sbírku elpíček. Potká ale barmana Drewa, který jí pomůže a u majitele podniku, v němž pracuje, jí domluví místo servírky. Klub ale prochází finanční krizí a jeho majitel musí vymyslet, jak podnik zachránit. Rozhodne se proto pozvat na koncert slavnou rockovou hvězdu Jaxxe, který nemá jen příznivce, ale i odpůrce. Tím největším jsou starostova žena a její muž Mike Whitmore. Oba organizují protesty před klubem s úmyslem ho uzavřít a tak vymítit "Sex, drogy a Rock 'n' Roll" z Los Angeles. Drew a Sherrie se do sebe zamilují a on začne skládat píseň, ve které jí vyznává lásku. Jaxx v den koncertu není v takové kondici, aby mohl vystoupit. Sherrie ho ale přesvědčí, aby poslal na jeviště Drewa a jeho skupinu Wolfgang von Colt. (TV Nova)

PavkaHu

Možná film nemá nějakou hlubokou myšlenku, ale vždy se u něj dobře pobavím a zabroukám si písničky. Jen smad kdyby tam nebyl ten T. Cruise... ()

tomkat

Ani nedokoukáno. Sterilní, navoněná, plastová muzikálová podívaná o něčem, co je všechno, jen ne sterilní, navoněné a plastové - to si dělají legraci? Jako kdyby někdo natočil thriller o rybaření v posázaví. 1* za "úvod" do rocku pro teenagery. ()

barakuda70

Tom Cruise byl neuvěřtelný, dokoncemi chvíli trvalo, než mi došlo, kdo to je. Velké překvapení....JInak trochu šité horkou jehlou...Je jasné, že scénáře pro tyhle muzikály se píšou jen proto, aby nějak dějově pospojovaly songy, ale i tak si to zasloužilo trochu víc. ... Nicméně vzhledem k rockovým songům osmdesátých let to prostě nemůžu kritizovat příliš. :o) ()

huhuhu783

Obdivuju fšechny ty hvězdy co tady hrají a střihnou si samy zazpívat klasický rockový pecky 80 a 90 let. Je jasný,že rockovej muzikál nemá tak nějak šanci se dostat přes 80%,ale my co už něco pamatujeme si rádi při těch písničkách zavzpomínáme co bylo a jak to bylo krásný. Dokonce někde přezpívaný písničky předčily originály. A tom byl fakt skvělej jak s písničkou od Jon Bon Jovi nebo od Def Leppard. A zavěrečná písnička Dont stop believin ze mě vymáčkla i slzu.Nečekaný a povedený dílko ()

krysarr

Opravdu mi chybělo k povanocnimu nadšeni vidět Maverickovo kozy, plesnivyho obtloustlyho Aleca a pistici (i kdyz sexy)holku z Ohia, jak tlaci do hlavy rockový songy predelany na popikovy sracky... Scenar musel napsat někdo za vecer nekde v motelu... Obzvlast po rozespivani Cruise jsem se u tyhle sracky dobre bavil, no fakt :) ()

PORTER44

Muzikálový filmy moc nemusím ale tohle bylo strašný i přesto že rockovou muziku poslouchám ale ten film a ty herecké výkony,stačilo mi když začala tancovat C.Zeta-Jones která už má nějaké roky zasebou a ten taneční výkon hrůza,vůbec se do této role nehodila,rockové hity to nezachránily nuda. ()

john.mason.9 odpad!

Za tohle by se měl režisér Shankman veřejně omluvit a potom by mu za trest měli pustit do hlavy Guns&Roses, aby mu narostly aspoň malý voříšky na místě, kde by měl mít koule. Klišoidní příběh zpěvačky z venkova co se snaží prorazit v showbusinessu, rockové předělávky na typ hudby a zpěvu High School Musical, přiteplený scénář a do toho nejméně hodící se člověk v roli rockové hvězdy Tom Cruise. Jediný co v tohle filmu stojí za něco je Tomovo tetování ve tvaru koltů, jinak nuda nuda nuda.. Film nedoporučuji : 10% ()

Herrydos

Tak nevím přátelé čtu tady opravdu protichůdné názory na tento film. Někdo je z něj nadšen někdo zhnusen. Já se řadím to tábora nadšených. Mě se to náramně líbilo písničky skvěli a všechny Hvězdy Tomem začínaje Alecem konče si viditelně natáčení užívali a nebrali se vážně. Děj je jednoduchý ale co mě to nevadí. Největší podíl na tom že sem se bavil měli asi Tom který mi odhalil další zajímavou hereckou polohu a dokázal že i pár tonu ze sebe dokáže vyloudit aniž by to urvalo uši. A Catherine která už si muzikál jednou střihla. Abych to tedy na konec zesumíroval: Pěkné písničky, Solidně zahrané, Hodně jednoduchý scénář který hraje druhé housle ale zase nebere prostor písničkám takže za mě možná pro hodně uživatelů nepochopitelný plný počet 5* ()

BettyAki

Tak na začátku jsem si říkala jaká to nebude pecka. Prostě osmdesátky. Však ty hudební pecky!! A pak jsem zjistila, že je to jen High school musical pro rockery... ()

Aimeel

Muzikály mám velmi ráda, a tenhle patří mezi mé oblíbené. Většinu herců mám velmi ráda, ale až do teď sem je neslyšela zpívat např. Alec Baldwin. Skvělý nápad pro námět. Rock. Tím se mi ještě více ten muzikál líbí. ()

PettyB

Klasická průměrná komedie se spoustou klišé. Přesto je v ní i pár překvapivých scén (i když ne moc). Filmů, kde je mladá slečna po střední a chce si splnit sen být zpěvačkou je opravdu moc. Tento je však zajímavý hereckým obsazením, respektive tím, co slavní herci, do kterých byste to v životě neřekli dělají. -SPOILER- O tom, že by ze sebe mohl Alec Baldwin udělat drsného majitele klubu s knírkem a pomalu hippie stylem, který by se líbal s Russellem Brandem, nebo o Tomovi Cruisovi s obří kožešinkou ve stylu Leoše Mareše, který má vlastní harém a jen co udělá tři kroky, už mu strká nějaká náhodná fanynka jazyk až do krku jste uvažovali asi jen těžko. Určitě doporučuji zkouknout protože i když je to kravina, bavila jsem se docela obstojně. ()

somme

Ja si nemuzu pomoct, ale podle me je to zbytecne podcenovany film. Jako jasny, zadnej zazrak svetove kinematografie, ale v ramci zanru... supr! Musim uznat, ze jsem predem moc necekala, byla to spis kulisa k usinani ale s usmevem jsem dokoukala do konce. Jako pardon ale je to jedna pecka za druhou, ktera rozhodne nenecha cloveka nehybnym. Ani nevim komu se smat driv, jestli Baldwinovi, Brandovi, Zeta-Jones, Akermanove...ale nejvic to zabil Tom Cruise. Rozhodne!! ()

Aljaska_

Já tady nevidím problém. Už z traileru je jasné, že to má být především vtipné a taky bylo. Na sobotní odpoledne jak dělaný. Klidně si to dám znovu. ()

mek.jan

Úžasný muzikál. Jako fanouškovi rocku se mi to moc líbilo, ale souhlasím s názorem jednoho z uživatelů, že kdybych nebyl rocker, tak bych měl takové smíšené názory. A Tom Cruise se mi zde náramně hodí, potvrdilo se mi, že nemusí hrát ani v akčních filmech a i přesto bude super. ()

quido.morava

Asi právě proto, že jsem hard rockový fanoušek, tohle nebudu nijak zásadně komentovat a pitvat. Strašná blbost ! A proslulí herci, kteří se toho účastnili, si u mne trhli pořádnou ostudu. 1 hvězda jen za to téma... ()

Blíží se návrat Lese Grossmana?

Blíží se návrat Lese Grossmana?

09.08.2022

Zatímco Top Gun: Maverick nedávno překonal hranici 1,3 miliardy dolarů a vyšplhal se na 13. místo na celosvětovém žebříčku historických tržeb, hlavní hvězda filmu Tom Cruise a producent a režisér… (více)

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

15.04.2018

Pátá Nemožná mise možná

Pátá Nemožná mise možná

27.12.2011

Čtvrté misi Ethana Hunta se daří. Kritici ji chválí a dolary se sypou. Minulý týden měla premiéru ve čtyřech stovkách amerických IMAXů a nasbírala z nich krásných 13 milionů dolarů (třeba třetí Alvin… (více)