Stružák

Pochopil někdo, proč se ten film jmenuje právě Non-Stop? 🤔 Jako jo, byla to prakticky non-stop ptákovina, jinak mi to ale smysl nedává. ()

aquiver

Je to jistě americky konvenční film, takže třeba logika je podřízena filmovému zážitku, ale s kýženým úspěchem, tedy vzniká zdatně zrežírovaný a především napínavý film, který diváka svou hloupostí tolik neuráží... 70 % ()

Mafiapau

"Bille, potřebujeme ty prachy". "Jaký prachy"? Kdyby tento film nepohřbil smysl nedávající konec, tak bych dal i 3*. ()

dormouse

Místy sice poněkud přitažené za vlasy, ale Liam Neeson je uvěřitelný a vynahradí slabá místa ve scénáři. navíc je tento letadlový thriller obohacen prvky detektivek Agathy Christie či E.A.Poea, záhada zamčeného pokoje a Deset malých černoušků. Já osobně bych nemusela mít klišé s malou holčičkou. ()

Hadriel

Po průměrném Taken 2 a ještě průměrnější Battleship (s příšernou Rihannou?!?) naštěstí příjemný a dost povedený thriller s Julianne Moore po boku. První půlka je super, napětí je dost, divák tápe a přemýšlí. Pak se to trochu zjednodušší a konec už je přesně takový, jaký každý čeká. Včetně děkovačky jak fotbalisti po zápase. Ale ta první půlka film táhne nahoru. Neeson hraje svojí klasiku, tyhle zručné sólo týpky prostě umí. Technicky je to zpracované dobře. + Jo jo, oblíbenkyně Julianne Moore, ta potěší vždycky :) ()

Dyas

Velmi povedený thriller s drsňákem Neesonem, který správně udrží v pozornosti a v naprostém napětí po téměř celou dobu filmu. Akce, i když ji není moc, je dobře zvládnutá, tudíž umí zaujmout a není ji co vytknout. Nejvíc mě zaujala jedna bitka mezi Neesonem a asi čtyřmi protivníky? Bohužel mě zklamalo závěrečné odhalení vyděrače, které se mi moc nelíbilo a čekal bych to jiné i lepší, a vůbec mě to ani nepřekvapilo, protože jsem tu osobu podezříval od samého začátku. Mimochodem, Julianne Moore ve filmu celkem potěšila. Avšak, do té role by se možná víc hodila Jodie Foster :) ()

eratni

Celou dobu to bylo na 4, ale ten přeslazenej konec sem prostě nedal (a ještě to dorazila vznášející se pistole v momentě, kdy měla bejt přilepená k zemi, vážící 3x tolik), takže něco mezi 3 a 4, za zhlédnutí to stálo. ()

ondrula

Docela dobrý akční odreagování. Liam se zřejmě snaží vytěžit co nejvíc ze své pověsti agenta Bryana, kterej svojí rodinu opakovaně zachraňoval z rukou grázlů z vesničky Tripuja. Liam teď trochu bezradně pobíhá po letadle a esemeskuje zdatně jak mladá pupinka. Děj je strašně překotnej, asi důsledek toho, že scénář psali tři týpci současně (zajímalo by mě, jak taková práce vypadá). ()

peetriss

Výborný Neeson, schopná režie, špatný scénář. Thriller s výborně budovanou atmosférou, napětím, paranoiou, nápaditostí, beznadějí, využívající uzavřeného prostředí letadla daleko od pomoci, a také se vezoucí na dodnes se šířící vlně americké podezíravosti po 11. září, vypadal jako svěží zábava vyčnívající z početného zástupu podobně ražených filmů. V letadle však vybuchla scénáristická bomba, která vše předtím budované rozmetala na molekuly! Nechci vypadat cynicky, ale vše začalo ve chvíli, kdy Neeson zastavil davový útok spolupasažérů vylitím si bolesti o smrti dcerky na rakovinu - nejen že by to jistě nefungovalo, ale tak hloupý sentiment použitý nepatřičným způsobem jsem hodně dlouho neviděl. No a pak už to šlo jen dále z kopce: nevýrazní protivníci, hloupě nalinkované motivy, ještě hloupější řešení situace! Obrovská škoda! ()

Lefty86

Paradoxně je největší Áčkovou akční hvězdou současnosti strejda Liam, nj nejsou osmdesátky, Neesonovi role seděla, má charizma, příběh má náboj, zvraty, napětí. Ani jsem tohle nečekal. 90% ()

Ynés

Pro: zjistíte, co takový šerif vlastně dělá; Liam Neeson, textovky jako Sherlockovi Proti: trapné akční scény, předvídatelný děj a vývoj postav, wtf závěr, na Islandu se mluví anglicky? I když se zdá, že film ani nemá cenu vidět, ve výsledku to není až tak špatně natočené (vyvážený poměr akce a romance) i prostředí letadla je divácky příjemně koukatelné. ()

lucijelucije

Trochu jsem doufala, že plná pára neznámých skutečností vyprostí ve větší zajímavost, ale i tak je NON-STOP jeden z těch lepších akčních filmů. L. Neeson tyhle role prostě zvládá bravůrně, a i když se tento snímek odehrává v jedné místnosti, nedovolí vám zaváhat a nudit se. 7/10 ()

Mitin

Neeson úměrně se svými léty přibírá i na kvalitách. Atmosféra a napětí filmu je neskutečně dobře vytvořené. Jediné, co bych filmu vytknul, je objevení záporáků, kteří mohli mít o trochu lepší motiv, ale to je jen drobnost a filmu to neubírá na mých 5*. ()

bloodcountes

To byla jízda!!!! Vlastně let:) Výbornej film, kterej mi vlezl okamžitě pod kůži (už v hale jsem se s Liamem dívala, kdo je eventuálně podezřelej:) Vynikající Neeson, kterýmu žeru úplně všechno a ty jeho pohledy a výrazy! A Julianne mám moc ráda už od Benny a Joon a tady opět potěšila, je to pořád strašně milá fešanda. Napětí, podezření, skvělá scénka jak zklidnit business class:))) Nic není jasné až do konce. A propos konec:)) Mno konec by mohl bejt lepší, ano, ale jak jsem byla nadšená z dosavadního průběhu (na detaily moc nekoukám), tak jsem to přešla jenom pousmáním:) A už se těším na Neznámého, Liam je Pan Herec! ()

Prochy38

Velmi povedený thriller. nové filmy s L. Neesonem si nenechám ujít a když se k tomu ještě namotá J. Moore, tak už vůbec ne! Řekl bych dost originální pojetí a myslím, že první hodinka má solidní spád a napětí by se dalo krájet. Dost dlouho jsem neměl ponětí, kdo by za tím vším mohl být. Lehce mě teda zarazila komunikace mezi Marksem a jeho společností. Nechápu, jak někoho můžou bez jakéhokoliv důkazu tak rychle odepsat. To mi přišlo dost hloupé. Na druhou stranu i jednání šerifa bych hodnotil jako trochu nelogické. Více klidu, víc komunikace s lidmi, šlo by to lépe. Takto proti sobě poštval celé letadlo, což dost komplikovalo jeho práci. Ale jinak jsem byl spokojen nadmíru. Herecky, režií, scénářem i kamerou.... moc dobrá práce! A J. Moore ve svém věku stále kočka! ()

vander19

Každým podobným filmom ma svetové aerolinky presviedčajú, že do lietadla viac navstúpim. No, ale ku filmu. Ja a Liam Neeson to sú občas filmy ako na hojdačke. Niektoré sú fakt skvelé a bavia ma ako napríklad tento, ale niektoré príšerné. Tu už od začitaku som vydel akúsi jemnú paralelu s filmom Let D. Washingtonom. Hlavný hrdina proste chlastá. Lenže na rozdiel od filmu Let je tento zasadený do prostredia, z ktorého niet úniku. Veľké lietadlo a v ňom 107 minút dramatických javov. Dej sa snaží dobre zmiasť a typy, kto je zodpovedný za tú všetkú paniku na palube som triafal s takou presnošťou ako tikety v poslednej dobe. Ale veď predsa pri poslednom spoločnom filme Collt-Serra+Neeson to bolo podobne. Julianne Moore bola veľmi príjemným osvieženým filmu a pekne v pozadí, nenútene odviedla výbornú hereckú prácu. Dobrý fakt dobrý film, kde niet núdza o napätie, ale keď som Unknow dal 4* tak tu musím rovnako, ale bavil som sa dosť husto. ()

Hanes88

Mi se to líbilo hodně! Poslední dobou jsem neměl moc času ani chuť se na nějaký film dívat, ale pak jsem se donutil podívat se právě na tento. A dobře jsem udělal....akcí nabitý thriller a hodně zajímavý děj jsou zárukou kvality. Liam opět předvedl svou kvalitu. 85%. ()

Mikino00

Standardní akční film v technicky modernějším podání a silně neoriginálním prostředím, nic závratně nečekaného nepřináší, jako zábava na jeden večer dostačující, film ale v rámci žánru těžce zapadne. ()

Milky.

Vcelku dobrá žánrovka a jednohubka na zabití víkendového večera (noci). Když člověk promine občasné logické pitomosti, berličky a slabé CGI, dá se to docela dobře užít. Hlavně o napětí je hodně postaráno a až do konce se dá vcelku dobře dohadovat kdo vlastně je ten zmetek v letadle. Liam Neeson si poslední dobou podobné role viditelně užívá a Julianne Moore mi vždycky dělá od pohledu radost v kalhotách. Takže milý filme...rád jsem tě viděl. ()

Zombi

Thriller se zajímavým námětem, klasicky drsným Neesonem a slušnou režijí, bohužel scénář je trochu nevyvážený a shazuje film níže. Přesto jde o solidní podívanou, kde po úvodním klidnějším rozjezdu se pořád něco děje. Slušné 3 hvězdy. ()

Star Wars chtějí oscarovou posilu

Star Wars chtějí oscarovou posilu