Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

Carfait

Buďme na soutějící drsní, budeme mít větší sledovanost. Angažování Vrbovskýho a Zeťový bylo velkou chybou. ()

Ajfist odpad!

Tak tuhle pitomou show o hledání nových talentů,by si Nova už opravdu mohla odpustit.Kolik vítězů z téhle soutěže se skutečně prosadilo a skutečně je jejich umělecká tvorba někde slyšet.Vzpomínám si akorát na Anetu Langerovou.Ostatní vítězové zapadli do trapného průměru až podprůměru. ()

Guthix

Ja osobne mám tieto show rád ale tento rok si to posrala hlavne porota v ktorej je iba jeden porotca a to je Habera.60% ()

martinexa

Proč pořád dokola ta samá soutěž! To už neumí vymyslet nic jinýho existuje tolik filmů a oni tam daj buď tuto békovinu a nebo český seriál, který nemá hlavu ani patu. Ach jo jedna hvězdička za pár talentu, které jsem slyšela na youtube. Je škoda, že se z toho stává taková komerční sračka! Pana Rytmuse bych už dávno vyhodila za to je jeho" ještě bych vypichol"! Tento člověk, co nemá úroveň by se vůbec neměl vyskytovat ve světě hvězd je mi z toho zle! jak ho může někdo obdivovat to nechápu:/ ()

numan odpad!

Další z mnoha důvodů. proč ze svého života vyloučit sledování televize. Strašlivé je, že podobné s*ačky ještě vůbec někoho baví. ()

h.madlenka

Znovu se potvrzuje moje teorie, že čtvrtá a další řada ČEHOKOLIV je téměř vždycky epic fail. Každému už stejně dávno došlo, že SuperStar NENÍ cesta ke slávě. Dokázali bychom spočítat na prstech jedné ruky, o kom z předchozích finalistů dnes ještě slýcháme. A navíc, tohle už není ani zábava. Pořád dokola stejný ohraný estrádní model bez sebemenší inovace. Zase Mareš. A porota lidí, o kterých rozhodně nemůžu být přesvědčená, že tomu rozumí (Habera si teď z porotcování udělal živnost?!). ()

Bieseger odpad!

Viděl jsem jeden díl, úroveň to rozhodně nemá žádnou. Ale co jsem čekal když je v porotě "Rytmus" a Zeťová. Prostě soutěž kdo je větší idol pro EMO puberťáky. ()

zurivymlok

Superstar jsem sledoval jen sporadicky - vlastně jen kvůli jednomu jedinému člověku. Celkově byla show pojata vcelku profesionálně. Kupodivu se ani nenaplnil můj předpoklad, že superstar je tu častěji než s jakou frekvencí se rodí noví talenti - talentovaných lidí tam několik bylo. Mareš, už značně okoukaný se vcelku snažil a dokonce po většinu času ani nebyl tak trapný. Moderátorka Tina byla sice hezká, ale zcela bezvýrazná a pokud vedla rozhovor, člověk by umřel nudou. Jejich práce natahovat každý díl víc a víc a neustále povzbuzovat lidi, aby smskovali byla strašně okatá a přímo seroucí - i když to asi není jejich vina. A nyní ke složení poroty. Pavel Habera, u většiny populace značně neoblíbený, byl podle mě nejsilnější článek poroty - mluvil k věci a hodnotil opravdu zpěv, byl přímý a nesnažil se za každou cenu být zábavný. Zeťová také celkem mluvila k věci, ale byla snad ještě bezvýraznější jak Tina. Osvoldová se spíše snažila být vtipná než aby hodnotila - jejímu humoru jsem většinou nerozumněl. No a pak "módní výstřelek" Rytmus, který si postavil kariéru na dokonale propracovaném image, kterým nahrazuje nedostatek uměleckého potenciálu (nutno dodat, že úspěšně). Ze začátku se choval jako naprostý arogantní blbec. Časem se poněkud uklidnil a už se dal jakžtakž snést i přestu jeho aroganci. /// Všechno však zastínil asi největší pěvecký hudební talent, jaký jsem kdy v superstar a vlastně vůbec v celé naší hudební scéně viděl. Tím myslím samozřejmě Gabrielu Gunčíkovou. Nádherná ženská, nádherný hlas a dosti podobný hudební vkus jak ten můj. Miluju rockové hlasy, ale rock obecně trpí nedostatkem ženských zpěvaček. Gabriela když do mikrofonu zařvala, fakt jsem padl na prdel. Sice nepochopitelně nevyhrála, ale jestli Superstar 2011 něčemu vděčíme, není to, že by pozvedla úroveň televizní zábavy, ale to, že se díky ní objevil obrovský talent. A to je koneckonců účel tohoto pořadu (pomineme-li zvýšení sledovanosti a zisk). Superstar tak účel splnila a proto mé hodnocení nemůže být odpad. ()

lapatata odpad!

Totální absence jakéhokoli talentu v kombinaci s úlisným Marešem, neustále se smějícím vlastnímu "humoru" a poukazujícím na to, že jediná superstar je tam přece on! ()

uprchlice odpad!

Další nudný pořad, který mě ničím nezaujal. Nesympatický moderátoři a soutěžící. Hrůza, kterou nechci už nikdy víckrát vidět. ()

oleg121

Stále má čo ponúknuť. Zabaví, zaujme ale už to je okukané. Nie som veľmi spokojný s výberom poroty. Rytmus mi príde taký nijaký, Osvaldová a Zeťová sú šedý priemer a Habera už tiež je okukaný. Moderátori, hlavne Tina sa snaží, ale Mareš sa niekedy snaží byť taký vtipný, až je trápny. ()

SisQa

u mně je Superstar tak nějak na 50%, jsou tam místa, které se mi nelibí, ale zase na druhou stranu jsou tam místa, co se mi líbí hodně. Třeba už jen fakt, že milovník reagge je ve finále otevírá úplně novou dimenzi :) je to sice velice komerční pořad, no kouknout se na to dá, hlavně nesmíme zapínat pořad už s předsudkama a pocitem, že "tohle se mi nelíbí" ()

Shadowrat

Divím se, že to má stále nějaký úspěch. První Superstar ještě byla dobrá, ale toto? Viděl jsem jen několik dílů a mohu s klidem říci, že to už nemá žádné kouzlo ani úroveň. ()

Bila_pani odpad!

Panebože, kdy už tyhle trapárny skončí, první řada - super, druhá řada, fajn, třetí, čtvrtá, desátá, šedesátá... a v tomhle ročníku je ještě ten egomaniak Vrbovský, jinak taky autor vysoce intelektuálního hytu "čo ti jebe"., v porotě...., no to už je fakt konec. ()

henny2010

Je to kruté, vidíme me to každý rok a napůl roku se kvůli tomu ČSR zastaví na místě, co to je? Naše SUPERSTAR. Nebo-li soutěž, která má objevit a následně zdokonalit člověka z pěveckým talentem. Do této kuličky se ještě přidávají čtyři těžcí hudební mastři, kteří budí respekt už jen tím, že si přijdou sednout do svých křesel a pak rozdávají moudra, až je z nich člověk jalovej. Aby toho nebylo málo, tak ještě přichází dvě velká moderátorská esa, jedna už je tam účelově( mareš a superstar = klišé) a ta druhá jako exotické zpestření. Ovšem tím největším průserem jsou ti, kteří omdlívají před pódiem, když náhodou jejich králíček dostane červenou kartu, což znamená ze hry venku! Tohle vše pod taktovkou novy a markízy. Copak to je normální? Prvotně jsem to bral jako typ zábavy dobrou na každý nedělní večer. Teď už je to každoroční stereotyp který tu bude asi natrvalo. Čím méně, tím lépe, toto nova nechápe, ale když vidím ty stáda lidí kteří to berou, tak se jim ani nedivím. Jednoduše superstar vydělává. Tak proč ne že? Hlasování může být zmanipulované, ale to je každému šumák, hlavně že pošlou co nejvíce sms. Američané, kteří jsou dle naší vlády, naši velcí inspirátoři, v tom umějí chodit. My bohužel nikdy......20% a už nikdy!!!!!!!!!! ()