Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

ArMinO odpad!

Prvú Superstar som aj pozeral. Ale toto? Zbadám v novinách hodnotiaceho cigáňa ukazujúceho stredný prst a som úplne spokojný, že to ani len z diaľky nepozerám. Bez úrovne! 0% ()

sjrnn

stejnej kolotoč furt dokola s pořád stejnym Haberou.. A to divadlo kolem toho... no co, užijte si puberťáci 15 dní slávy a pak zmizte ()

Eddemi

Stačilo to dať o rok neskôr a úspech by sa mohol zopakovať z prvej série. Takto bohužiaľ je to iba jedno veľké trápenie. Plus si myslim, že zákulisná organizácia je najhoršia aká doteraz kedy u nás na SR alebo aj minulý ročník ČS-SS bola... Obliekajú ich hrozne, moderátori no čo ja viem, o dosť stupňov nižšie, speváci nevýrazní... Porota ujde. Jednoducho narýchlo splieskaná vec. Čo už... ()

freEDelL odpad!

No kdyby bylo alespoň složení poroty trošku, jak bych to řekl... No aby tam byli lidé, kteří hudbě rozumí, pan Habera a paní Osvaldová jí rozumí, ale dle mého názoru Rytmus a jemu podobní tam nemají co dělat!!! Jak může hodnotit někdo, kdo neumí zpívat někoho kdo zpívá (nebo se alespoň snaží)???!!! ()

Hans07 odpad!

Vůbec nejslabší super/hyper/ultrastar, kterou jsem (z části) viděl. Zeťová občas příjemně překvapila velmi pěkným dekoltem...to je tak asi jediné plus. Být tam alespoň nějaký dobrý zpěvák, tak by si to možná zasloužilo 1 hvězdu, ale koukat na neposlouchatelné přiteplené puberťáky se prostě nedá. ()

rytir1 odpad!

Kdy už autorům dojde, že pokračování stále dokola jim už větší hvězdu nepřinese. Jednička super,zbytek totální odpad. Už je čas okopírovat jinou světovou reality vážení. Jediné jak tohle můžete ještě pozvednout už může být jen snad dát jim pistole jako v reality show filmu Přežij a nechat si je zahrát ruskou ruletu. ()

HOMOerectus

,,neviem čo by som mal povedať''..tuhle větu jsem slyšel od Rytmuse vždy, když někdo dozpíval.A když už jí neřekl, tak jediný co dělal, že kritizoval, kdo má co na sobě atd atd..prostě hrůza.Samozřejmě nemůžu hodnotit TV pořad podle Vrbovskýho, ale už jen tohle vypovídá, že tohle je prostě moc.Mareš, Habera a ostatní už jsou okoukaní..Je vidět že v dnešní době už jde bohužel jen a jen o prachy.. :/ ()

Laci odpad!

Z tých pár finálovych dielov, čo som videl (alebo skôr počul vedľa z obývačky) som zistil, že to vyzerá takto: Habera odborne ohodnotí výkon súťažiaceho, rytmus mu dá za pravdu (vždy) a Osvaldová sa tomu všetkému zasmeje (vždy). A dvanástky posielajú sms-ky, kým im nedojde kredit. A potom že je to o speve... ()

Holusacek

Česko Sloveská Superstar se již pomalu dosahuje dna a doufám,že se nerozhodne pokračovat,neboť rok za rokem nová řada,to už je něco špatně,to už není o zábavu,ale jednoduše o peníze a sledovanost!Shlédnout se však dá.Přes 30% dále nejdu. ()

Bornd

Je to blbost jak něco, ale občas sem na nějaký ten díl koukl. A na hudební reality show se ještě aspoň trošičku drží té hudby. Ale je to prostě komerční sračka plná reklam, ztrapnění a trochu toho zpěvu. ()

ThePaul odpad!

Áno zábavné. Prvý krát. Ale keď za rok otočíme dve série Superstar, dve série talentu, iné dve idiotské spevácke súťaže, dve série farmy, nejaký ten fajnový Hotel Paradise, a prípadne Pláž 33, tak už skutočne nie je čo pozerať. A ešte musím vyzdvihnúť "skvelú" vychytávku česko-slovenskej spolupráce - ÁNO, super - po prvý krát, no teraz zbytočne blokujú dva kanály, prípadne štyri. Reality show a týchto show už bolo dosť. ()

minnamay odpad!

Poprvé jsem se rozhodla na to nekoukat. Vadí mi Mareš a vadí mi Vrbovský. Vadí mi, když se hledá talent bez talentu a ještě více mi vadí, když se pak hraje na to, že se našel talent s talentem !!! ()

Infantility odpad!

Tak to pochop už je koniec. Sraz Emo, Patrikovo oblíbený auto (kdo je Patrik?) a neustále se opakující lidé. Ani pes po nich neštěkne. Marně jsem se pokoušela vzpomenout si, kdo byl ve druhé a třetí řadě a na nic jsem nepřišla. ()