Jurský masakr

• Velká Británie The Dinosaur Project

Výprava zoologů pod vedením Jonathana Marchanta se vydává po stopách bájné africké příšery Mokele Mbembe. Jeho syn se k nim potají přidá a ukryje se ve vrtulníku, který i s celou výpravou havaruje. Brzy se ocitnou v zapomenutém pralese, kde budou bojovat o přežití nejen s dinosaury, ale i s jedním členem týmu, který chce všechnu slávu pro sebe... (TV Prima)

numan

Ne že bych něco podobně debilního nečekal. Další stupidní found footage kameramana Parkinsona a režiséra Alzheimera, tentokrát ve stylu cesty do pravěku. Blbina, oscilující mezi návštěvou "domu hrůzy" pro nenapravitelný naivky a (fakt že jo!) rodinným vztahovým pišiši na téma tatík & synek. Zaujal mě snad jen veselý pokus umlátit hejno jakýchsi netopýrosaurů filmařským mikrofonem (zabaleným do chlupaté ochrany, asi aby je to tolik nebolelo). Pseudodokumentaristické trapno dovádí k dokonalosti šílený český dabing, používající v třeskutě současném "akčňáku" už desetiletí nepoužívaná slova z 19. století jako "dosud" nebo "spatření". ----- Uffff.... dobrá. Po zklidnění jedna hvězda za sympatický gumový zviřátka. Ale nemůžu se zbavit pocitu, že jsem dílo silně přecenil. ()

StanleyVanH

A máme tu moderní cestu do pravěku, kamera přivázaná na dinosauří mládě, to se může natočit jen v dnešní době. Náhodou mile mě to překvapilo, klasická dobrodružná výprava a boj o přežití a styl vyklepaná kamera, to fakt můžu. Ale Jurský park od toho fakt nečekejte. ()

Gluminator

Tento snímek zahřeje u srdce každého fandu do světa dinosaurů. Dobrý nápad a hodně slušné zpracování a nadprůměrné triky. Film jsem si pustil s rezervou, ale nelituji toho, protože tohle byla fakt super podívaná. Chtělo by to natáčet více takových filmů! 95% PS: Opravdu netušim, kdo ty filmy překládá, ale název Jurský masakr, to je fakt masakr... ()

ssarka

z té kamery mě začala bolet hlava už asi po 20 minutách...nehodnotím,jelikož jsem do konce nevydržela a díky bohu za to.. ()

pájap

opravdu mne to moc nenadchlo...a ještě se to tváří jako dokument---žádný záběr nebyl upraven......bleble ()

Grid

Solidní céčko. Solidně odfláklá zápletka, děj, příběh, kamera, efekty. No vlastně jediný dobrý na tom bylo, že jsem to měl v dobré kvalitě. ()

Milo384

Opět takové neškodné béčko. Dinosauři dobře vypadají, příběh slabší a herci normálka na takový film. Nápad s roztřepanými kamerami se mně moc nelíbil. Celkově ale nuda. ()

Niko_DA339

Poviem to takto: Justin Bieber v Jurskom parku bez parku a bez jurského parku. Dej sám o sebe skvelý, dalo by sa povedať, že by sa z toho niečo dalo aj vytiahnúť, ale... kamerou ? stále? Nestačila PA séria? ()

leiin

No twl to bylo zase něco . Už na začátku mě mělo varovat, že průvodce v Africe dělá černoška,taková blbost ,no a potom žádné sci-fi to není. Docela mě už rozčiluje, který id... určuje jaký je to žánr, ale myslím že to byl pokus o komerční trik, ale ten film je tak špatný, že ani triky z dinosaury to nevytrhnou . Také to je jediné, co tento paskvil chrání před odpadem dávám *. ()

cartyci

Dobrodružný určite film ....zaujímavé podanie z hľadiska kameramanov ma milo prekvapilo avšak aj tak celkovo film ma neuchvatil ()

Pollini

Au, au, au. Stále mě překvapuje, že po Jurském parku se pořád dokola točí stejné filmy. V tomto snímku, jakož i v mnoha dalších všichni zemřou a zůstane jenom batoh s footage záznamy. Nuda od začátku do konce, žádný jiný děj. Těšila jsem se, až bude konec. ()

MirecRKK

uplna hovadina a to ja milujem dinosaurov neskutočne, už na začiatu spravy ktore sa snazili povedat ze je to pomaly podla skutocnej udalosti, koniec uplne priserny ako keby to chcelo mat pokracovanie, vacsina zaberov na niecom ako go pro kamery, aby to bolo "realisticke" obcas vypadavali alebo sa zasekol obraz co neskutocne kazilo zazitok, nebyt tych kamier zaciatku a konca tak by to mohlo byt celkom fajn hodnotene, takto clovek nevie ako to dopadlo nemal z toho zazitok a celkovo proste som sklamany, ved aj ten pribeh taka klasika havaruje vrtulnik a oni sa ocitnu medzi dinosaurami, aj to ze sa schoval ten chalan do vrtulniku to je uplne jursky park 2, skoda toho pribeh to bol celkom dobry aj to skamaradenie s dinosaurom bolo mile, akurat teda pokial to boli skutocne Lesothosauri ako odznelo tak to boli bylinozravci a bola to ich skutocna velkost v dospelosti cize urcite by nemali niekolko nasobne vacsich rodicov masozravcov, tie lietajuce "príšery" mi prišli ako Dimorphodony ktore jednak neboli najdene v afrike, boli ovela mensie a zivili sa hmyzom, co tiez trochu zamrzi ze su tam "az" 2 druhy dinosaurov a tie su teda dost nepresne ukazane ()