Mia a Brian se radují z narození dítěte a oddávají se rodičovským starostem. Miin bratr Dom se probouzí vedle Eleny, bývalé parťačky federálního agenta Hobbse, který šel celé partě po krku. Právě on Doma vytrhne z jeho poklidného života. Kupodivu mu nechce nasadit želízka, ale přichází s nabídkou, která se neodmítá. Hobbs se už dlouho snaží dopadnout bývalého příslušníka speciálních jednotek SEALs Owena Shawa a jeho gang, který svých schopností za volantem využívá k páchání zločinu. V Owenově analyticky chladnokrevném mozku vznikl plán na krádež nebezpečné technologie sloužící k výrobě zbraně hromadného ničení. Je potřeba mu v tom zabránit, proto se Hobbs obrátí na Doma a jeho parťáky s žádostí, aby své schopnosti tentokrát využili ve prospěch něčeho užitečného a protivníka porazili jeho vlastními zbraněmi. Výměnou za pomoc jim nabízí čistý trestný rejstřík pro všechny a možnost vrátit se domů. (TV Nova)

cukorek

Poviem to asi takto, ak obľubujete jeden druh čokolády, ktorý sa Vám nedokáže nikdy prejesť tak potom ste na správnej adrese a pravdepodobne si pochutnáte aj na tejto šiestej sérií namydlených aut, v ktorej šéfuje ostrieľaná tvár pána Diesela. Mne však táto séria až taká úspešná neprišla, pretože zbesilé preteky exkluzívnych aut sa vytratili a auto naháňačky, ktoré sa tam vyskytli ľahko nájdete takmer v každom akčnom filme.Takže ak by nedošlo k niektorým ozaj skvelým momentom ako scéna na moste, či likvidačný zákrok obrovského záporaka tak všetky ambície by sa úplne vyparili. Jeden závod v tejto časti mi teda nestačil a bohatý černoch, ktorý hrá rolu klauna vo mne vzbudili pocit pohoršenia. Škoda, že film stavia stále viac na hviezdnom hereckom obsadení, ktoré má prilákať diváka, čoho dôkazom bolo aj finálne vystúpenie J.Stathama. Jeho príchod vidím nádejne a dúfam, že prebudí usínajúce vyčíňanie "ospalej partie", tak ako to dosiahol v piatej sérií D.Johnson ,kde vzájomný rivali pôsobili rovnocenne a každý ich súboj či prestrelka stála zato. Oproti spomínanej piatej sérií menší pokles, takže za mňa 60%. ()

nash.

Po skvělé "pětce" zklamání. Ačkoli je všecho ještě větší, svaly, řeči, rodinná pouta, honičky i akce, je to všechno paradoxně i větší nuda. Fyzikální zákony navíc dostávají na frak způsobem, který děsil i mě, a to navzdory schopnosti přijmout v rámci hry téměř cokoli (vítězem je scéna, ve které Dom skokem zachraní Letty -to jsem se opravdu rozesmál nahlas). Nikdo už tu moc nehraje, jen pózuje, a jestli se někdo nadřel tak maravenečci modelující u kompů. trikovou výplň. Nemohu říci, že bych se nebavil, to ne, ovšam často nečím jiným, než tvůvci zamýšleli. ()

Slarque

Tahle série je čím dál přehnanější a tady už viditelně překračuje hranice (sebe)parodie. Kupodivu to nevadí. Je jedno, zda dává smysl zmrtvýchvstání Michelle Rodriguez, nemá cenu přemýšlet, jestli něčemu pomůže, když děj posledních tří dílů posuneme časově před ten třetí, tady jde spíš o akci, hlášky a jinou zábavu. Zatímco hláškujících černochů bych klidně ubral, zbytek mě opět bavil. Kvalit pátého dílu film sice nedosahuje, ale pořád je to dobře rozjetá série (70%). ()

SeBig

Přehnanost!!! Možné spoilery: těšil jsem se na ten film jak mimino na kojení i přes některý negativní komentáře a můžete mi vysvětlit kde má te ukecanost? Film nabitej akcí od začátku do konce a když už se mluvi tak hláška za hláškou! Fighty, honičky, přestřelky proste vsechno co akční film muže nabidnout! Justin Lin si sáhl až na vrchol proste já celý kino seděl s napnutou prdelí! Co se týče postav nemelo to chybu Roman Piers neuvěřitelnej hláškař.. drsnej Toretto a Hobbs parádní plešatá svalnatá dvojka.. Han sympatak, hodne jsem si oblibil ze záporáku postavu Joe Taslima kterého znám z The Raid tady byl hodne dobrej akorát mě sralo, že poslední fight sním byl nepřehlednej, ale jinak ostatní fighty paráda! Hudba? Už si jí stahuju do mobilu! ,,když nemáš velký to dole tak kup holce aspon velkej šutr" ,,proto maj tví holky tolik cetek" :D Ja nevím co bych vic dodal snad ze se mi to libilo vic nez pětka a doufam ze sedmička se výměnou režiséru a uspěcháním nejak neposere.. Ride or die remember? Taky se mi libila ucta a nostalgické vzpomínani na jedničku hlavne klip ze začátku byl parádni a jediny vítky co mám fakt jediny byla v nekterých scénách přehnanost jako např. to skákáni atd.. a 15kilometrová runway.. toho bych si ani mimochodem nevšiml kdyby mi to neřekl kámoš.. Michele mě tu moc nezaujmula a Gina mě tu srala ale nakonci to dobře odsere ,,wrong side BITCH!" Statham na konci?? jako jedinej jsem tleskal jak dement..pecka!!!!!!!!!! ()

Chrustyn

Ze série "Rychle a zběsile" už se nám začíná stávat takový menší seriál a nevypadá to, že by měl jen tak končit. Na jednu stránku je to dobře, protože takhle svižné akčňáky se jen tak nevidí, na druhou stranu se začínám obávat klesající kvality následujících dílů. Režisér Lin dal celé sérii úplně novou tvář už ve čtvrtém díle a vše potvrdil a vylepšil dílem pátým, kterým definitivně ukázal, kam se budou následující díly ubírat. Nejnovějším dílem navazuje, představuje stejnou partu a přidává pár nových i zapomenutých tváří. Lin jasně dokázal, že akční scény zvládá, jako profesionál a závěrečnou scénou s trezorem v pátém díle vše potvrdil a nastavil si cíl, který bude překonávat. Což se mu daří, protože, kde minule exceloval s trezorem, zde překonává tankem, kterým byl hlavním tahákem na nejnovější díl. Ale akční scéna to není jediná a opět nechybí řada automobilových honiček a díky přítomnosti dvou mlátiček se dočkáme i úderného boje tělo na tělo. Bohužel ona velkolepost, kterou režisér překonává sám sebe, filmu v mnoha ohledech škodí a při sledování jsem měl pocity, které se mě zmocňovaly při sledování pokračování "Transformerů" Michaela Baye. Vše je krásně obrovské, ale nemá to ten švih a nápad jako předtím. Je zde více infantilního humoru, více mizerných dialogů, (pokud se vám obracel zrak minule, nyní se při neakčních scénách raději vypněte, protože dialogy překonávají i venezuelské telenovely) více nepochopitelných chování postav a ve filmu vše tak nádherně vychází na milimetry i sekundy, že o postavy nemůžete mít strach ani ne chvíli. Vše je prostě větší, ale to neznamená lepší, což jasně dokazuje závěrečná akce s letadlem, která by mohla soupeřit i s akčními scénami z Charlieho andílků, což bych nebral jako plus. Justin Lin se urval ze řetězu a má pocit, že si může dovolit cokoliv. Nic proti zdravému sebevědomí, ale 8 a 9 díl, už by mohli hraničit se sci-fi. Každopádně díky závěrečné třešničce na začátku závěrečných titulků se na další díl těším...protože věřte nebo ne, opravdu zde jméno Statham není omylem. ()

korbitch22

Znechucení, to je ten správný výraz pro to, co jsem po projekci cítil, upřímné, trpké a bolestné znechucení.Justinu Linovi a vlastně všem hercům i scénáristovi po úspěchu pátého dílu až přespříliš a nezdravě stouplo ego.Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, že by člověk který nemá otupělý mozek náhlým úspěchem a návalem slávy dokázal natočit něco tak strašně kreténského.Patý díl byla přepálená pohádka, která ale i přes občasné logické píčoviny bavila nadupanou akcí a i když už tam mě ty rodinné žvásty trochu děsily, pořád celkový koncept maximálně fungoval.Film jako ukutej kus nezničitelnýho železa, atmosféra cákala, testosteronem nadupaná bitka mez Toretem a Hobbsem musela snad udělat i každýho heterosexuála.Prostě akční námrd, který ctil tradici a na konci při písni Danza Kuduro - Don Omar ft. Lucenzo, se blahem musel tetelit každý, i když zrovna nesnáší letní popové hity.Šestka byla naplněná nemalým očekáváním, jenže Lin se zbláznil.Scénář je jeden vypatlaný nesmysl, točený snad přímo pro mozek toho nejdebilnějšího třináctiletýho puberťáka.Parta zločinců a jeden bývalý policajt se tu doslova změnili v super hrdiny, kteří přežívají to, s čím by měl problém i Superman.Když Hobbs skočil na to roztomilé autičko v rychlosti 200mp/h málem sem se smíchem posral.Dějová linka je totálně vyretardovaná, akce je málo a když už je, je abnormálně nezáživná, sterilní nebo je tak přepálená a stupidní, až je vlastně parodická.Dějová linka kolem Letty mi připoměla zhrzeného puberťáka, který si ve snech pořád představuje sex s holkou, se kterou ztratil panictví a ona pak smíchem umřela, jenže on si představuje jakej byl kurva kanec.To degradovalo všechno, co se stalo v díle pátem a strašně mě to zklamalo.Když si Brian odskočí do lochu, už jsem vážně přemýšlel nad tím, jestli ten špek co sem si dal před filmem nebyl narvanej heroinem.Když tam spolu Hobbs a Toreto srdceryvně řikaj, jaký sou to kucí zásadový, řval jsem pusu! pusu! pusu! Přemýšlím jestli mám dál rozebírat těch dalších 100 scénáristickejch sraček, jako třeba konec s letadlem, kdy byla rampa evidentně dlouhá 50 km, turbo tank co jede rychle jako sportovní auto, nebo celkově tu píčovinu s tím, jak banda kriminálníků lítá po světě a je nad všema, nad zákonem, nad policií, nad vším co kdy udělali a všichni se jim musí klidit z cesty jen proto, že to řekl Hulk....uff.Ano, ano...Hulk, díky pár infantilním leč vtipným hláškám Tyrese Gibsona si to odpad nezaslouží, dokonce i ty kontaktní souboje jsou perfektní, např. Evans v plný formě ala Van Damme hodně potěšil a kombinace Diesel/Johnson prostě funguje.Jenže to je jediné, co je na téhle urážce káždého celkem normálního člověka dobré.Šestý díl je stupidní a povrchní blábol, který totálně zneuctil všechno co bylo před tím a musí, prostě musí strašně srát každého fandu téhle série, který byl v kině na prvním díle.Paradox je, že regulérně nejhorší díl celé série (ano i druhý a třetí díl je ve světle šestého naprostým pokladem) nejvýdělečnější.Je to tím. že tahle doba plodí dementy, kteří dnes s gelem na hlavě a iPhonem v ruce vypláznou 30 doláčů za lupen, přesto že v roce 2001, kdy vznikl první díl ještě vyseli tátovi v koulích a nemají tak o pořádném filmu a duchu téhle série ani páru.Nejvíc se asi zlobím na Diesela, který v posledním roce zneuctil hned obě své legendární alter ega, jelikož třetího Riddicka taky pošpinil svým nabubřelým egem, kterému prostě za poslední dva roky vylezlo o tisíc procent.Nejlepší díl je prostě jasně 4tý, kde měl každý respekt a radost z návratu Diesela, který byl tenkrát plný pokory a že má 4ka, která má nejsilnější scénář o 20% míň jasně dokazuje, jaká ste tady sebranka čuráků.Furious 6 je hrubá urážka každého fanouška původní série, každého kdo byl v roce 2001 v kině na jedničce a vůbec každého, kdo má mozek.Největší zklamání letošního roku a i když tenhle díl vydělal strašně moc, Lin se poroučel, jelikož hlasy kritiků byly hodně slyšet a to je moc dobře.Wan snad napraví to, co Lin v šestém díle doslova rozdrtil na prach.Kdyby se tam neobjevil Statham, dal bych snad odpad.20%. () (méně) (více)

mcb

Dementní pokus o rodinné melodrama a zároveň akčňák, v němž Lin zašel už daleko za míru. Zvětšilo se sice měřítko akčních scén, ale zapomnělo se na všechno ostatní – osobně v případě šestého dílu nyní již nekonečné série Rychle a zběsile vidím syndrom, který jsem naposledy vysledoval u G. I. Joe 2. Tedy nesmyslný patlanec scén s nějakými postavami, které se pořád ženou někam kupředu, i když ani přesně neví za čím, akce vyvolaná čistě pro efekt, hloupé pokusy o přesah (v tomhle případě rodinné moralizování) a především neskutečná nuda podle hollywoodské šablony, která je rozdělena do výplňové dialogové vaty sloužící jen k nesmyslnému nahušťování stopáže, a akčních sekvencí, jež tvoří atrakce samy o sobě. Ta kromě té s tankem ani za moc nestojí a většinou se utápí ve změti chaotických střihů, při nichž není jasná orientace v prostoru, čímž je ochuzena o jakoukoliv dynamiku. Sebeironie nebo nadhled nulový, celé se to bere strašně vážné a v hlavních highlightech to ani zdaleka nepřipomíná drsnou military poetiku výborného testosteronem nabitého pátého dílu. Jako svižná devadesátiminutová oddychovka s hláškami by se to dalo odpustit, ale v přepálené 130 minutové stopáži s naprosto zbytečnými odbočkami (Brian si udělá výlet do vězení, cože?) je to takřka nesnesitelné. Skoro bych až řekl, že se série opět začíná vracet k chlapským pózám z minulých dílů s nafrněnými a povrchními postavami, které mají na každém prstu pět aut, deset „bitches“ a miliony dolarů, ale přitom je pro ně nejdůležitější soudržnost a rodina. Je mi špatně. P.S. Jediným opravdu světlým momentem filmu byla závěrečná titulková scéna, po níž se na sedmičku (bohužel) začínám těšit. Snad Wan vnese do série svěží vítr... ()

heyda

Akční film, který doplácí na předimenzované akční scény. Jaký paradox, že? Každý soudný člověk ale musí uznat, že po parádní pětce se jedná o krutý propad, proto dávám 40% a víc ani ťuk !!! ()

BMW12

Luxusní stejně jako všechny předcházející díly série! Parádní akce, bitky, příběh, hlášky, prostě vše na jedničku. Akorát mě přepadala během filmu nostalgie, když jsem se díval na Paula Walkera, pořád jsem musel myslet na to, že už není mezi námi :-((. Ale jinak parádní výkony všech, skvěle hláškující Tyrese Gibson, perfektní záporák Luke Evans. A nejlepší scéna jednoznačně ta, když Vin Diesel zachraňuje Michelle Rodriguez, to jsem jenom čuměl jak je tohle možný :-D SPOILER: No ale v závěru filmu mě hrooozně moc mrzelo, že tvůrci nechali umřít Gisele (Gal Gadot), to budu hodně dlouho rozdýchávat. No ještě větší šok přišel po závěrečných titulkách, kdy umřel i Han. Takže v následujících dílech už se bohužel musíme obejít bez této dvojice, což je velká škoda. ()

virus10

Samozřejmě je dost přehnané, ale s tím se počítá. Jenže létající Vin Diesel, to už bylo vážně moc :D Nejlepší je scéna na konci. Jason Statham jako záporák, to bude něco!! ()

anais

Nic jako strach o hrdiny tady vůbec nefunguje. Je to naprostá sázka na jistotu, která je v akčních momentech skvěle natočená (i když těch hrdinů je tam na to, aby to bylo přehledné, trochu moc...), ale jinak nejde o nic. Než recyklovat podruhé tu samou šablonu, by bylo fajn zvolit trochu jiný žánr, a posunout to zase někam jinam. ()

HellFire

Hned na začátku se mi do vědomí vkrádal zvláštní pocit, že něco není v pořádku. To, že ihned všichni kývnou na nabídku znovu riskovat životy v autech jsem ještě překousl, jakkoliv nereálně to bylo natočeno. Když ale došlo na automobilové honičky, které se v pátém díle povedly, tak se mé obavy vykrystalizovaly. Všiml si taky někdo toho, že ta formulka na začátku filmu nezatáčela, ale před střetem s policejním autem se prostě posunula po vozovce? Vždyť to nedává smysl! A co ty zpomalené záběry a zase rádoby cool tvrďácké pohledy? A pak ten výlet do vězení, kde se mafiánský boss vykecá ze svých skutků a pomůže tak opěvovaným hrdinům k postupu (navíc celá ta šaráda kolem ztráty paměti je trapná, vážně pochybuji o hereckém talentu Michelle Rodriguez). Zasmál jsem se taktéž při honičce s tankem, který po cestě mašíruje vše, co mu přijde pod kola, ale do auta hlavního hrdiny jen tvrdě narazí a postrčí ho... co to ku... Následoval další úsměvný momenty, kdy spadne do koše domluva o omilostnění :). Tak průhlednou snahu o další díl jsem dlouho neviděl. Na tohle chodilo tolik lidí? Kam ten filmový průmysl spěje? Jestli jsem se u pátého dílu zmínil o tom, že pro mě série povýšila z trapného na cool film, tak to beru zpět. Neskutečně natahovaný a v akčních scénách špatně sestříhaný film, na který zapomenu hodinu po zhlédnutí. Nedivím se, že se Gal Gadot nechala raději zabít, aby nemusela pokračovat v dalším díle. ()

Othello

6. díl Fast & Furious plní zadání, jemuž dostály všechny předchozí díly série, a to být totálním převedením hip-hopové kultury do filmové podoby. Zatímco ale v minulých dílech pozice hrdinů odpovídala sociálně uvědomělé streetové odnoži žánru, kdy bohaté autority jsou omezující zlo, jemuž je třeba se vymezit a držet se své rodiny (tedy your brous and hous), v šestém díle s osmimístnými sumami na účtech ústředních postav po posledním heistu se série definitivně překlonila do tenat mainstreamového hip-hopu typu 50cent. Postavy (doslova) nevědí jak vypadají drobné mince, o cílovým device, po kterym všichni prahnou je jen jednou řečena jeho funkce, zato šestkrát jeho cena, na něčí narážku, že si jedna z postav nemůže něco finančně dovolit zareaguje tak, že skoupí vše v dohledu a poníží daného skeptika. V dané situaci je převelmi náročné vybudovat si nějakou reálnou empatii k postavám o to více, pokud k nim nemáte nijak zvlášť vybudovaný vztah z předchozích dílů. Tento díl je totiž až hostilní ke všem, kteří s hrdiny nerostli. Nejde jen o neustálé odkazování a flashbacky, ale o neustále prezentování přiznaného stárnutí postav, jejich názorové umírněnosti a snahy se usadit (imho trochu zkázonosný rozměr v akčním filmu). Což je srandovní u akčních ikon posledního desetiletí, když stejnou životní situaci prezentují i akční hrdinové typu Willis, Sly, Schwarzenegger, Lundgren, van Damme a mnozí další, tedy akční hvězdy, které byly na výsluní před 20-30 lety. Aspekt stárnutí se promítá i do akčních scén, kde jenom jedna ze tří odpovídá doposud cílovému divákovi (školní dítě) a jeho hraní s autíčky a tankem, kde se naprosto nehledí na collateral damage a naprosto popírá existenci civilistů v rozdrcených autech. Další dvě scény už totiž probíhají v noci, tedy čase, kdy si děti s autíčky zas tak moc nehrají a přítomnost skutečné smrti je u nich hmatatelnější. Ve F&F6 se ale i smrt jedné z ústředních postav se přejde jedním obejmutím a už se zase na sebe všichni usmívají a pořádají veselé grilovačky. Díky tomu, pokud první díly série prezentovaly videohru Need for Speed, 5. díl otočil auta na střechu, dal postavám samopaly a zvrátil sérii do GTA, tak 6. díl to okořenil špetkou hry Sims. Zase na druhou stranu mě zajímá, jestli Jason Statham v dalším díle smrtelně ohrozí Vina Diesela tím, že mu ukradne žebřík z bazénu. ()

Pítrs85

Ten Justin Lin musel brát před natáčením šestého Rychle a zběsile hrozný svinstvo :-) Protože po docela dobré čtyřce a ještě lepší pětce přišel s něčím tak přeplácaným, až je z toho jednomu blbě. Tahle série nikdy nebyla o hlubokomyslných dialozích, ale co se line z úst Toretta a spol. tentokrát, to je... fakt trapný, až je jednomu stydno, že něčemu takovému věnuje dvě hodiny svého života. Jasně, tahle série je hlavně o akci, ta je tu však tak nehorázně nepřehledná a hlavně přehnaná (ten tank na silnici tu musel být snad vážně jen proto, aby si Lin sám sobě něco dokázal, jinak fakt nevim). O WTF momentech (každej tu furt skáče za jízdy (hodně rychlé jízdy) na kapotu auta nebo přímo do něj a vyvázne naprosto bez šrámečku) ani nemluvě. Co se týče postav, tak návrat Letty asi nevyzněl tak jak měl a Dwayne Johnson byl sice minule sympatický a osvěžující, ale tady už je otravný jak osina v prdeli, jediným kladem tak zůstává závěrečný part Jasona Stathama. Vím, je to hlavně letní brainwash, ale taky je to především velký krok zpátky, takže můžeme jen děkovat všem vnějším okolnostem, které zapříčinily, že od FaF dává Lin ruce pryč a přenechává rychlou a zběsilou partu talentovanému Jamesi Wanovi, který snad naváže na to lepší, co tahle série zatím přinesla. Rychle (a zběsile) na toto zapomenout, 1.5* ()

eraserhead666

"Je to legální?" "Ne. Ale chcete mu to jít říct?" Tak nějak pořád přemýšlím, jak dlouhá asi musela být ta ranvej? Pár kiláků určitě. Hrozně mi vadí, když jsou ve filmových sériích oživovány postavy, které již jednou zemřely. Už trochu více zkousnutelné jsou naprosto absurdní scény. Ale tady na ty se tak hezky koukalo... Hrozně mě těší, že se to z pouhé závoďácké série změnilo v nabušenou akční řachandu, kde příběh je sice přitroublý a přemrštěný, ale jede to. Škoda toho mála prostoru pro Elsu, na druhou stranu, co se týče rvaček, kam se chlapi serou na holky. Závěrečná scéna? No sem s dalším dílem. Už to bude zřejmě neskutečná slátanina, ale jestli to bude mít takové koule (a jiné pohlavní orgány obého pohlaví), přivřu obě oči. ()

claudel

Kdyby takové byly všechny šestky, byla by celková úroveň filmů docela vysoko. Rychle a zběsile pro mě od prvního dílu představuje především slušnou akční zábavu, které se mi po silných devadesátých letech v 21. století tolik nedostávalo. Není to klenot kinematografie, ale já jsem si celou sérii oblíbil a pro mě za mě klidně mohou natočit dalších dvacet pokračování. Pětka nastavila laťku hodně vysoko, ale mně se šestka upřímně moc líbila, nenudil jsem se ani chvíli, párkrát se zasmál a párkrát pousmál nad zjevnou ustřeleností, ale nevadí. Diesel, Walker, Johnson, Rodriguez a spol jsou výtečná parta. Těším se na sedmičku a Stathama. Čest Walkerově památce. ()

ARI50

Další nadupané pokračováni kde akce opět nebude chybět kde rodinné problémy přibudou, tahle série je každým dílem mnohem lepší vždycky nám dodá něco do sebe něco nového a především tu nejlepší rodinou bandu po hromadě. ()

Ištván87

Stejná ptákovina jako předchozí díl. Film, který absolutně nemůžete brát vážně, ale to míním v nejlepším smyslu slova, neboť ani sami tvůrci to vážně nebrali. Lidé v kině (a s nimi i já) radostně hýkali kdykoliv, kdy na scénu vstoupil The Rock , každá akční scéna budila náležitý ohlas, zkrátka to, co jsme od filmu chtěli, jsme i dostali. Kdykoliv se na plátně zjevil Vin Diesel nebo The Rock, věděli jste, že bude zábava. Krásna blbina na odreagování. Dlouhou stopáž si ani neuvědomíte, narozdíl od překvapivě dlouhé ranveje na vojenské základně. Jen nevím, co měl znamenat ten konec. Myslím, že nejmenovaného herce, který se krátce objeví na konci, v tomhle filmu ani vidět nepotřebuji. Nicméně jestli bude hrát sviňuchu, tak proč ne. Moje hodnocení je zhruba stejné jako u předchozího dílu. Chrochtal jsem blahem z té bezbřehé debility. Jelikož jsem kromě prvního a pátého dílu jinou jízdu neviděl, tak sice nevím všechno o všech postavách, ale vůbec mi to nevadí. ()

kajda.l

Za Samojského Thora bohužel nemůžu jít s hodnocením níže a tvářička Gadotové se také jen tak neokouká. Carano pěkně kope. Diesel je Terminátor. A safra, čím si ještě odůvodnit alespoň tu půl hvězdičku? Primitivní zhovadilost, která rychle a zběsile utíká divákovi před očima, více asi chtít nelze. Retardované zvraty, dialogy i vtípky. Hrozné CGI efekty. Zoufalost za stošedesát mega... A příště Statham! Dekadence. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Justin Lin a samurajští zabijáci

Justin Lin a samurajští zabijáci

18.10.2017

Po 4 dílech Rychle a zběsile utekl Justin Lin ke Star Treku a dosud nevíme, co bude točit dál. Z jeho bourneovky s Jeremym Rennerem sešlo a Space Jam 2 nezní dvakrát reálně, slušnou šanci na… (více)

Z Raidu do Star Treku

Z Raidu do Star Treku

27.07.2015

Třináctým celovečerním Star Trekem se bude slavit padesáté výročí celé značky. Režisér Justin Lin (Rychle a zběsile 5) si tak musí připravit spoustu trumfů, aby uspokojil širokou fandovskou základnu.… (více)

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson

Nejúspěšnější herec roku 2013: Dwayne Johnson