Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

brasek odpad!

Romantická komédia ako horor? Brrr! To nie! Horor musí byť o niečom inom. Zaľúbený film pre teenagerov? Tak to je potom príšernosť. Hlúpe, nelogické a o ničom. ()

PapaSs

Velmi riginální nápad a výborně zpracovaný film...naštěstí se to vyhlo stylu twilight,takže mě film opravdu zaujal...postavy a herecké obsazení je také skvěle vybráno...film daleko předšil moje očekávání, proto dávám 8/10 ()

reccal

Ačkoli je nápad vcelku originální, zpracování hezké až roztomilé, vtípky fungují někdy více, někdy méně (bohužel i ve scénách, které vtipné být nemají), na čtyřku to není. Chybí tomu "něco". Něco jako duše, díky které byste se na film koukli znovu. A znovu. A znovu. Bohužel skončil film a já si řekla - hm, pěkné, ale opravdu to bylo tak kulervoucí, abych se popadala za břicho, brečela dojetím nebo napětím ztrácela dech? Kdepak, takže nevyužitý super nápad skomírá těsně kolem 65%... ()

stLukaz

Když jsem viděl poprvé ten plakát tak jsem si myslel že to bude další sračka ve stylu TWILIGHT nebo tak něco. Ale ne, tohle byla velmi originální hororová komedie u které si přijdou na své, jak milovníci romantických filmů tak i zastánci zombie žánru jako jsem já. Hudba od Marca Beltrama se mi líbila a herecké obsazení také nebylo špatné, překvapilo mě že se ve filmu objevil i John Malkovich. Dávám tři hvězdy. ()

Stebielko

Pokiaľ si s partnerom radi pozriete Walking Dead tak po prvé máte fajn partnera a po druhé sa určite nebudete pri tejto romantickej komédii nudiť. Vo svojej podstate ide o zombie paródiu, so vsuvkami pripomínajúcimi príbeh Rómea a Júlie, obohatenú o pár humorných dialógov a vtipných situácií. ()

Meike

Moc jsem se na tenhle film těšila a musím říct, že mé očekávání ani trochu nezklamal, ba naopak. Už mě nebavily ty typy hororů o zombíkách, kterých je fakt hafo a ve kterých je pořád dokola to stejné. Tohle je něco nového a podle mě se to povedlo. ()

NeverEver

Opravdu jsem se cely film bavila. Neokoukane, ale velmi sympaticke obsazeni, dobre vtipy, komicke situace, dobre vyrovnane s "hororovym" vyustenim. Doufam, ze cesky preklad neodstane nejaky "umelec- prekladatel" a neznici vsechen vtip:-) "Corps" a "Bones" byli natolik verohodni, ze me vubec nevadila nejak ta absurditka nebo digitalizace. Asi se jedna o "teen" romantickou komedii, ale na me to pusobilo taky:-) velmi nenucene a nevtirave, presne tak, jak se ma horor, komedie a romace servirovat. Tleskam!!! 4hvezdicky P.S. mistama jsem se nemohla zbavit dojmu, ze Roman Polanski radil scenaristovi pres rameno:-) P.S.2 Jen me trosku mrzi ze Nicholas Hoult vypada ve skutecnosti mnohem min sexy nez jako chraptici "R".....:-( ()

tinss_18

fakt vydarené :) začiatok filmu ma hned vniesol do deja a pripútal k obrazovke. Sympatickí herci, dobre zahrané role, zaujímavý scenar. Čo by som mierne vytkla, je asi že tam boli miestami také chvíľky, ktoré sa ťahali. No nič iné negatívne som nepostrehla a odporúčam vidieť tento film. ()

fratros

Když přehlédnu fakt, že se zde ze smrti stal psychický problém, je to velice originální film s koncem, jako z Perfect sense a úplný závěr jako z Klubu rváčů. Nejlepší hlášky ve filmu jsou "Yeah way" a "Situation has changed." ()

arcilotr

Perfektní začátek, kdyby se to neslo celou dobu v duchu první hodiny, tak bych byl spokojený, ale: R nebyl dostatečně zombík už na začátku, a čím víc to film postupoval, tak opět zmizlo pouto zombii (Tipton)-člověk (Palmer), ale zbylo pouze retardovaný člověk-člověk proti kost'ákům. Což už to bylo tisíckrát> film ztrácí na hodnotě. A celkové rozuzlení už mě po celkovém průběhu ani nerozhodilo. Ale i přes vše tohle je to lepší romantická komedie, než většina zbylých přihlouplých romantických komedii. ()

HonziKaja

Levine znovu ukázal svojí filmařskou lehkost. Tentokrát se už nevysmívá do tváře rakovině ale všem slaďákům, červené knihovně a moderním trendům o upírech a zombies. Mrtvý Romeo je správně awkward, což až neskutečně ladí s nemrtvými pohyby. Jednoduchá a přitom geniální kombinace. Takže VÉLKÉ plus pro Levina že fakt dokáže natočit film na který se kouknout odpůrci Stmívání a budou se bavit ale také i pro fanoušky kteří si v tom najdou to svoje, ať je to cokoliv. ()

mine.slayer

Konečně něco netradičního na téma zombies. Vtipný, ale zároveň hodně rozpačitý v okamžik kdy se vše proměňuje v čistě romantickou slátaninu, škoda šlo z toho vyždímat mnohem více abychom se řádně pozasmály, ale i tak slušný výkon. ()

Patroxi

Nemám rád všechny tyhle komentáře tipu další debilita jako twilight ... ?? Chtěl bych vidět vás profesionálové kdo by dostal aspoň tak dobrej nápad na děj filmu m ?? NIKDO ! a pokud ano tak jste právě vymysleli sra*ku ! jak vy tvrdíte ! tak mi řekněte kdo z vás by dokázal vymyslet lepší děj pro film ? v dnešní době kdy se všechny filmy opakují jen s novýma efektama tak mi tohle příjde jako dost luxusní recese ! 5* Výbornej film bavil měl zasmál sem se a pro některý osoby to může být i trošku horor každopádně je to krásná zombie romantika ! :D 5 5 5 5 !! ()

ZekiZeki

Neřekl bych, že zombie romanťárna může fungovat, zvlášť když pětkrát nefungovala ta upírskovlkodlačí. Ale světe div se, ona funguje a ne jen to, ona také baví, dojímá i rozesmívá. Prostě vše, čeho si od dobrého filmu žádám. ()

RoyBatty444

Zaujímavý nápad s milým príbehom, bohu žiaľ len s málo pútavým príbehom. Vadila mi Teresa Palmer alebo jej postava, už ani neviem. Jedná sa o adaptáciu Rómea a Júlie do post apokalyptického sveta plného zombíkov. ()

Epco

Zápletka filmu je minimálne šialená, ale originálnosť sa jej nadá uprieť. A hlavne aj napriek tomu príbeh funguje, drží sa svojej vlastnej logiky a šlape tak ako patrí. Tempo a plynulosť príbehu by mu mohli dokonca závidieť oveľa drahšie produkcie. Takže stačí sa odosobniť a príjemne sa pobaviť. Mne sa predsudky celkom prekonať nepodarilo takže len za 3 ()