Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

Olík

Romeo s prošlým datem spotřeby aneb láska i dead penis postaví. Já Jonathanu Levinovi fandím, ale takhle ne. Nechci spoilerovat, ale kdybych vám tady vyprávěl krok po kroku, jakou horskou dráhu si projedeme, tak si budete myslet, že si vymýšlím. „Ach Er, Er! Proč jsi Er? Své jméno zapři, odřekni se otce, anebo, nechceš-li, zasvěť se mně, a přestanu být Kapuletová.“ ()

Jajar

Indie zombie romance. Mnohem lepší (=vtipnější, odvážnější, bláznivější), než pubertální Twilight. Každopádně to na mě působilo hodně nekonzistentně. Z odlehčených scén naplněných cynismem se přechází do romance nejhlubšího kalibru, abychom skončili u akčních scén střihnutých hororem. I'm too old for this shit. ()

Kingjiri

Zjevně nejsem jedinej, koho napadá srovnání s Twilight, ale Warm Bodies je přece jenom něco jinýho. Musim pochválit slušný filmaský řemeslo (barevný filtry, efekty apod.) a originální zpracování zombie tématiky (snímek boří hodně zažitejch zombie-klišé - místní zombie třeba běhaj nebo mluvěj). Lepší je určitě první polovina, kde se nebere snímek vůbec vážně a představuje svěží cynickou romanci. Pak už se však děj zvrhne ve vážnějc míněnou romanci a nadsázka se rychle vytrácí. Vyléčit zombíky láskou mi už přišlo zbytečně patetický. Ale díky bohu aspoň za tenhle důkaz, že se dá natočit romantickej horor i bez třpytků na obličeji. Rád bych dal čtyři hvězdy, jenomže na to byl děj dost jednoduchej a nevyváženej, tři silnější hvězdy. ()

Logan37

Velmi příjemná zombie romantická komedie. Teresa Palmer jako Julie je tu k sežrání a R nemrtvý sympaťák. Musím pochválit také dobře zvolenou hudbu, hlavně skladbu od M83. Zasmál jsem se i byl dojatej. 8/10 ()

Torgal

Film z pohľadu zombie tu ešte nebol a dúfal som, že z tohto námetu režisér skvelého 50/50 vyťaží zábavný film. Začiatok moje nádeje podporil, bohužiaľ sa na scéne veľmi rýchlo objaví blonďavý klon Kristen Stewart z Twilightu a je po srande. Celý zvyšok filmu je u len nekrofilná romanca, ktorá síce nie je tak toxická ako už zmienený Twilight, no je o to nudnejšia. Snaha tvorcov priživiť sa na jeho modely je pritom do očí bijúca. Pridajme si k tomu, že film stanoví pravidlá svojho sveta ale ustavične ich porušuje kedykoľvek sa to scenáristovi hodí. 4/10 ()

Cruchot

Twilight se zombíkama. Teresa Palmer - jak je krásná, tak mi tady byla protivná. Nicholas Hoult - fajn, ale vnitřní monology jeho postavy opravdu nebyl moc dobrej nápad. Z postav nejvíc zaujal zombík M Roba Corddryho. John Malkovich neměl moc co hrát. Atmosféra Stmívání z tohohle filmu srší na všechny strany - od pojetí námětu, přes vizuál až po soundtrack. Navíc film sráží neskutečné logické lapsusy. Škoda. To nejzajímavější z filmu lze shlédnout i v traileru. 50% ()

murthags

Tak to bylo trapné, ale nejednou jsem tomu zasmál a jednou dokonce málem spadl ze židlí. Oceňuji výborný soundtrack a herecké výkony Rob Corddry. ()

katmandzoo

láska medzi človekom a zombíkom?..aj to je možné, minimálne v tomto filme áno..nový zombie movie, kde zombíci dokážu rozprávať, mať sny, či cítiť bolesť, čo má v konečnom dôsledku aj vplyv na ich opätovnú premenu na ľudí..a vlastne prečo nie?..film je svojím spôsobom originálny a jedinečný, pretože takýto pohľad na zombíkov sme tu ešte nemali..ja ho preto hodnotím pozitívne a domnievam sa, že po skončení Twilight ságy sa nám tu rodí nová sága Warm Bodies.. ()

gp_one

Já tenhle film vlastně vůbec komentovat nechci, normální podprůměrák co se dá dokoukat a zapomenout. Jen bych chtěl poprosit kohokoliv ochotného: Zbičujte prosím toho idiota, co stojí za českým distribučním názvem. Děkuji. ()

bobrux

Naštěstí nejde o žádný nátlakový super doják, ale o úsměvnou (dalo by se říci, že i vtipnou) povídku o lásce až za hrob. Z mnoha poznatků z neživota zombie je perfektně cítit nadsázka, se kterou je k ději přistupováno a láska na první pohled zde získává zcela nový rozměr. Teresa Palmer sice moc talentu nepředvedla, polomrtvé ksichty Nicholase Houlta to ale úspěšně kompenzují. Ač je děj zcela lineární a od počátku je jasné, jak vše dopadne, tak se naštěstí nikomu nezrodil v hlavě nápad hrát si na film s hlubokou myšlenkou, nebo snad poselstvím. Jako příjemná jednohubka film rozhodně neurazí, pobaví a možná u některých způsobí i nějaké přemýšlející stavy. Toho posledního se vyvarujte a budete odměněni hodinkou a půl skvělé zábavy. ()

IPajule

Romantická hororová komedie, která na mě velmi zapůsobila.Viděla jsem to 2x, ale i přesto je to nádherný film, vypravující o Zombie klukovi jménem "R", který zachrání dívku jménem " Julie " a učí jí způsobům Zombie. Oba dva zjistí, že jsou do sebe zamilovaní a že se R mění zpět v člověka. Závěr filmu byl vzrušující, hlavně scéna když je honí "košťáci" a oni skočí z výšky do vody. Při dopadu ho Julie vytáhne z vody a políbí se. Tehdy se stane člověkem. Pravá láska si najde cestu všude proto dávám jednoznačně 5* ()

dandislav1991

Naivně podané, ale diváka to spolkne i s pověstným navijákem.... ale upřimně, chceme milující zombíky, nebo zrůdy, které žerou mozky, milovníci Twilight hlasovat nesmějí! ()

Pacek

Tuctová nevtipná smradlavá břečka pro neuspokojené fanynky......počkat oni i zombící můžou být sexy? Kam ten svět spěje.... ()

triana

POZOR SPOILER: Ráta sa mi myšlienka milovať svojich nepriateľov, a týmto ich meniť v ľudské bytosti (koniec koncov aplikovateľná nielen na zombíkov) a Marcus, Rov "najlepší" kamoš, si tiež zaslúži pochvalu. Avšak úchylnosť v podobe jedenia mozgu Julienho frajera, tlačí hodnotenie pod 4 hviezdy. Eta vsjo. KONIEC SPOILERA. ()

Ondr@932

Mrtví a neklidní je další zombie film, ale zcela jiný a originální než ostatní. A to se musí ocenit. Respektivě je to zombie doják :-D A moc se mi zamlouvá :-) Skvělý soundtrack, vtipný příběh a zombie romantika co víc si přát :-) 80% ()

TheMraca

Jo nápad to mělo, jednotlivé detaily téměř geniální ale jako celek to jen trochu vykukuje z průměru. Prostě to je jen další Twilight, naštěstí s větším smyslem pro humor. Jako oddechovka dobrý. 65% ()

Amyi

",ale strachem začínají všechny velké veci, nebo ne?" .....Kto z nás si sem tam necíti ako tento zombík? ()

LokiZombie

Možná má spousta diváků problém s žánrem nebo mýlkou, že poselství filmu spočívá ve větě ,,láska vše vyléčí". Jasný taháky tomu trošku nasvědčujou, zombíkům začne být srdce, Rovi zrovna, když se zamiluje do Julie. Já si ale myslím, že zvrat vzniká s nadějí čili velkou roli ve stavu zombíků v tomhle filmu hraje psychika... ono to kolem a kolem dává smysl, když věčný hlad bývá občas psychického rázu a zombies můžou zemřít jen zásahem do hlavy. V rámci žánru je tohle podle mě originální (což moc často nebývá) a zábavný film. Svého času nelituju. ()