Er je pětadvacetiletý zombie, pohybující se s ostatními oživlými mrtvolami v letištní hale rozděleného velkoměsta. Nepamatuje si své jméno, ani kdy a jak zemřel. Stejně jako ostatní nemá vzpomínky, nespí a živí se lidským masem. Právě proto je ve městě postavena vysoká zeď, oddělující svět živých a nemrtvých. Jedné výpravy dobrovolníků pro léky do prostoru, kde žijí zombie se zúčastní i dcera velitele lidské obranné jednotky Julie. Jsou napadeni zombie a Er ji před ostatními ochrání. Vytvoří se mezi nimi pouto a to ho začne měnit. Začíná plynuleji mluvit, plynuleji se i pohybuje. Přesto že je Julie ve světě lidí, stále na něj myslí. Er se za ní vydá a je jasné, že se víc a víc stává člověkem. Když Julii podruhé zachrání život, ostatním lidem i otci Julie začíná být jasné, že hlavním nebezpečím pro obě skupiny jsou kostňáci - další stadium zombie - a spojí se v boji proti nim. (TV Barrandov)

little_kitty

začala som film pozerať s tým, že zombie verzia romea a julie teda nebude nič extra ale snáď to bude vcelku pozerateľné... a viete čo? mňa tento film prekvapil... napriek tomu, že zápletka znie hlúpo, film bol naozaj dobrý.. omnoho lepší než mnohé "romantické komédie" kde je pár scén na zasmiatie ale inak sa nudíte celý film. práve že Warm bodies sú milou, vtipnou oddychovkou, ktorá človeka chytí. samozrejme kto miluje len filmy plné ťažkých a hlbokých myšlienok, zvratov a úvah o živote, citoch, atď.. ani to neskúšajte.. pre všetkých čo si chcú pozrieť fajn film...len smelo do toho ()

Vital

Už bylo hodně natočeno filmů o zombíkách,ale aby hrál hlavní roli zombík? VAU! To se jen tak nevidí! No od začátku jsem byl nadrženej o čem to bude,...a ejhle,zombík,který začíná myslet a vrací se do normálního života...? Což o to,ale bohužel už během 20 minut jsem zjistil,že se tu koná "zombí verze" na nemrtvé upíry.. Takže zombík se nám zabouchne..(jak,je přece mrtví!) nejhorší asi je,že je to lovestory,takže celý film se odehrává jen o tom,jak se poznávají a jak se mění,ovšem proč se mění,proč se mění i ostatní,navíc tu není vůbec žádný důvod proč se mění i ostatní,takže vlastně to hlavní se tu vůbec neřeší.Promarněná šance ()

Mer-Em

Nejsympatičtější filmeček tohoto roku, dokonce sem se přistihl jak se divně ksychtím, ale myslím si že se z toho dalo vytřískat víc vtipnejch situací ()

AltairAhad

Zasmála jsem se jen u traileru a popravdě tenhle film už nikdy nechci vidět. Jako fanoušek zombies filmů jsem byla zklamaná. V některých chvílích to stoupalo na hranici trapasu. A když vidím jaký název to dostalo v CZ... for real? ()

Hellps

Myslím, že každý, kdo má rád zombie a černý humor si u filmu přijde na své. Pro ostatní radši příliš nedoporučuji. ()

Mina230692

Jako vystřižené z románu. Kluk potká holku,a potom co zbaští mozek jejího přítele se rozhodne, že ji nesežere.A ona mu taky neustřelí palici. No jen si to představte - miluje mě k sežrání a nakonec se změní k mému obrazu - sen každé dívky. Velmi sympatické, lehké, příjemně koukatelné a začínám mít ráda pana Levina. ()

fabregas1

Chtěl jsem praštěnou zombie komedii a dostal jsem zombie teenagerskou romantiku. Jde sice o zajímavý a úplně nový příběh jaký neznáme, ale film mi utíkal zombie tempem tak, že jsem čekal na konec s dašením. ()

ragtime

Je to zaujímavý a zábavný nápad, ale všetko to ostalo v traileri a potom film už nemá čím oslniť a jedno zhliadnutie je tak akurát dosť. ()

Suchic

Taková idealistická americká blbůstka... Milujme se, pomáhejme si a mějme se rádi... Je jedno jestli jste zombie nebo člověk, mrtvý nebo živý, bílý nebo černý, američan nebo korejec... Nápad udělat z apokalyptického tématu romanťárnu sice originální, jinak strašný. ()

klaranapoli

Takovejhle skvělej film jsem už teda dlouho neviděla. Přišlo mi to teda i docela podobný Twiligt, ale tohle teda byla fakt bomba :D ()

Ivuska71

Hlavně to brát s rezervou a nekoukat na film jako na hluboké umělecké dílo. Bezva nápad a docela dobré zpracování. Prostě fajn ujetá oddychovka, zábavná a docela originální. ()

dudel3333

ako skombinovat dva odlišne žanre do jedneho ,ešte k tomu horor a romantiku a vysledok-FANTASTICKY.Zaujimave to bolo už iba tym že ten pribeh vyrozpraval zombie ()

teseth odpad!

Podle hodnocení některých diváků jsem asi opět viděl jinou verzi než všichni ostatní. Mě to totiž nepřišlo vtipné nebo plné nadsázky, roztomilé či napínavé. Jednoduše byl to škvár největšího kalibru, který mohl proniknout do filmového světa. Už sama pointa filmu je natolik idiotská, že musel autor scénáře spolykat minimálně hromadu éček každou hodinu při jeho tvoření. Ale tak dobře to by člověk možná i skousl, ale že to budou brát vážně i herci tak to jsem fakt nedal. Jen v jednom momentě si nějakým záhadným způsobem film dělá sám ze sebe srandu. Pak ale najede opět na vážnou notu a tu drží. Do sladkobolného defilé, které dá celému tomu blábolu punc naprosté debility. Pro mě je to to nejhlubší bahno světové kinematografie. ()

Kodiak75

Tak pro mě jako upíra, kříženého s vlkodlakem, který má problémy se světlocitem a tak trošku stříbrem a který netřpytí na slunci ani se nedal na veganství, pro mě to byla docela dobrá komedie s prvky romantiky... Láskou nakažená zombie v jedné chvíli se ploužící jako šnek a v druhé sprintující jako Usain Bolt, to prostě nemá chybu :-). Jen jsem čekal, kdy ji hlavní hrdina kousne :-) Pro mě pět hvězdiček, za naprosto další úchylný nápad. ()

breebee

Jsem ráda, že se Bonton ujal tohoto filmu, který, nevím proč, nikdo neprodukoval do našich kin. Totiž už z traileru bylo jasné, že to bude povedený kousek. A že tedy skutečně povedený byl! Naprosto dokonalý počin, s prvky Stmívání (chvilkama mi i Julie připomínala Bellu), které zároveň parodoval. Líbilo se mi tam snad úplně vše, od výběru herců, přes dějovou linii až po hudbu. Klišovité momenty mi nevadily, až na to trapné "láska dokáže vše" & "laska mění lidi (nejenom lidi)", na které si prostě nezvyknu nikdy. Trochu mě mrzí, že druhý díl už nebude, jelikož zombie apokalypsa je prostě nějakým zvráceným způsobem mým snem (mám smysl pro chaos) a tak se ve filmech s její tématikou vyžívám. Ještě k tomu, když tam hraje Tony (Skins, že), jehož teď vídáme na plátnech poměrně často. U filmu jsem toužila aby nikdy neskončil (a to se taky často nestává) a dokonce přemlouvala samu sebe, abych u toho nehrála Pou. Do začátku září už knížku zřejmě nestihnu, a poté vychází další díl Bloodlines a ten má prostě přednost, ale jakmile jej dočtu, tak si tohle dílo určitě nenechám ujít. Doufám, že bude stejně povedené jako film. -Malý dodatek- Romea a Julii mi to připomnělo hned v několika momentech (i několika před "balkonovou scénou") avšak, že jméno "R" by mohlo znamenat Romeo, to mě tedy vskutku nenapadlo. ()

jardas

Příjemné překvapení. Takový ten správný film na sobotní odpoledne. Líbí se mi, že dává naději, protože už jsem z těch apokalyptických filmů byl špatnej (například The Road s Viggo Mortensenem). Takže já byl spokojen :-) ()

vobbov

Zombie vždy dokáže zaujmout, ale takto pojatý děj tu snad ještě nebyl. Zombie svět plný násilí a krve, spojený s lidskou láskou a procitnutím. Film je plný vtipných hlášek, momentů strachu, překvapení a své místo si našla i romantika. Povedená komedie pro nedělní relaxační odpoledne. ()

mieshock

Morbidnejsiu a zvratenejsiu pi*ovinu som uz dlho nevidel... :D A Nicholas Hoult mi je nechutny a nesympaticky, aj ked nieje zombie, toto uz bol vrchol. Takze davam: prvu hviezdu zato, ze som sa sem tam usmial a druhu za chrumkavu Teresku Palmer... ;) ()