machmej

Dnes jsem měl možnost shlédnout dva vcelku podobné filmy - Equalizer a Noční běžec. Danzel působí věrohodně a mile, ovšem do momentu, kdy se z něj stane vraždící stroj. Nevím čím to je (asi jeho věkem), ale působil na mě, jako by mu ty akční scény už nešli. Film má slušné tempo, téměř bez hluchých míst, ovšem každou minutou padá do nudné šedi - jeden VS celá mafie. Vše končí předlouhým a předvídatelným finálem. Škoda, první půlka nářez, ovšem když se Danzel ukáže, že je vlastně brácha terminátora, atmosféra je fuč. ()

zurivymlok

Vidím, že docela dost lidí s tím má problém, ale já mezi ně nepatřím. Je to taková akční jednohubka kombinující "Muže v ohni" a "Ramba" s přimíchanou špetkou klišé a idealismu, u které se asi praví agenti musejí válet smíchy, ale já jsem to vcelku žral a bavilo mě to. A Chloë G. Moretz, ač si jí tu moc neužijeme, nám nějak dospívá. :-) ()

medveed

Pohádka o hodném dědečkovi, který se zastal bloudícího děvčátka a nakopal pozadí ruské mafii :-) Perfektní kamera hudba i akční scény a samozřejmě Denzel ;-) Moje gusto! 90% ()

Monellito

Tuctové a z první třetiny dosti nudné akční béčko. Černoch co levou zadní sejme bývalého agenta spetsnaz a neutrpí víc než pár šrámů. Děj nic nového nepřinesl. Docela zklamání ()

zlishaack

Na čisté 4* to není, je to na... Když nad tím přemýšlím, je to na 4* Proč? Delší rozjezd by nevadil pokud by se v něm alespoň o 5% víc něco dělo. Celkově trochu větší drive by tomu dal korunu. Nicméně, musí se nechat, že Denzel to kosí velmi pěkně a líbí se mi jeho skvělý výraz totálně bez emocí. Závěrečné vybití gangu v Baumaxu je čistá práce, jen ten poslední souboj mohl být propracovanější. Ale i tak, málokterý akčňák z posledních let mě takhle mile potěšil! EDIT po druhé projekci: Naprosto zasloužené čtyři hvězdy, je to skvělá podívaná a jen do toho Denzele, makej na dvojce! ()

Pythonator

Dal bych i 4 hvězdičky, ale bylo to zbytečně dlouhé a zbytečně ukecané. Denzelův pohled byl zbytečně frajersky vážný (cool póza s explozemi v pozadí, to už bylo opravdu moc). No a Chloe tam dostala zbytečně málo prostoru. Jinak to byla ale krásná ukázka, jak má vypadat akční drama. Kdyby tu roli dali Seagalovi, udělali by líp. Proč ho sakra nikdo nestrčí do áčkového filmu??? Kdo proboha v podobném filmu vidí radši vyholeného Denzela, než starého milého obtloustlého culíkáře??? ()

sha.piro

Snímek nezačíná nijak zhurta, což je fajn. Hlavní hrdina není ani žádný "podívete se, kdo tu stojí - já", ale nenápadný mlčenlivý sympaťák, který se zřekne svého poklidného života, aby zastavil bezpráví, kterého je svědkem. Film je natočen způsobem, který vás buď oslový, nebo odradí. Mě oslovil. Ticho, harmonie, naslouchání, poté akce, která má pomoci přátelům atp., to dodává snímku více chuti. Zvolené zbraně dokonce pobaví. Škoda jen občasného nadsazování - odhadování vteřin do vyřízení účtu, rozdávání lebek apod. 67% ()

pichta

Ale dávam len 70%. Danzel bol skvelý, išlo mu to. Dej mal dobrý spád, čistky ktoré predviedol boli úplne učebnicové. Ostatní herci si zaslúžia tiež pochvalu, hlavní zaporaci umreli špeciálnym spôsobom 😄 čo dodalo chuť tomu filmu. A zase skončilo všetko dobre ako sa na Americký film patrí... ()

ztracenyDen

Nebylo by to špatné, kdyby ty akční scény udělali aspoň trochu uvěřitelné. Ale to jaké hloupé věci se v nich odehrávaly mi film úplně zkazilo. ()

zeromen

Jeden z nejlepších režisérů a jeden z nejlepší herců. Co z toho asi může vzniknout??? ...... dokonalý a geniální akční film za několik let. Těším se neee třesu se na druhý díl:-))) ()

Xmarc

Je mi jedno, že je to delší. Je mi jedno, jak smysluplné je, že takový člověk s takovou minulostí po svém "pohřbu" akorát pižlá léta dřevěné desky pod jinou identitou v jakémsi ObiBauHornHausu a po nocích čte klasickou beletrii v jakémsi nočním občerstvení, Je mi jedno, že mu z jakéhosi důvodu začne záležet na jakési štětce, co chce být zpěvačkou, aniž by měl vlastně jakýkoli smysluplnější důvod zastat se ji takovým způsobem. Má to prostě bezva spád, dostatek slušné akce, fajn záporáky a ani mi nevadilo takovéto podání superhrdiny. Bond ať se jde bodnout :-) ()

smartynaf

Walker Texas Denzel. Tohle až uvidí Norris má Danzel průser. Bez ztráty kytičky, pomůžu zbytku světa, k tomu si odskočím do práce. Cestou tam, tam i zpět kolem sebe rozhazim dobré skutky, k tomu vycvičím jednoho tučmena v musado a práci s Glockem. A jen tak mimochodem rozpráším ruskou mafii. Jo a kde je vlastně Alina ? Alinoo!! Prostě jsou jiné filmy. Stejné a lepší. Chápu, nemůže být každý Day Training, že 😎 ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera