nwx

Washington mlátí darebáky od začátku do konce jako po másle. Ze začátku jsem byl z filmu nadšený, fandil jsem, pak už nuda. Jen další zmlácenej zloduch a po něm zas další a další a ..... Profi natočené, ale něco tomu chybí k dokonalosti. Když ale budu mít znovu někdy náladu pustit si film, kde suška maník všechny zmlátí a nic víc se tam dít nebude, tak tento film poslouží naprosto dokonale. ()

LordMysti

Na mě strašně moc roztahané. Asi to byl záměr postupně navodit atmosféru tímto pomalým až ospalým tempem, ale půl filmu jsem prozíval. Jinak špatný film to nebyl. ()

Zombo

Slibný vigilante film, který příliš rychle ztratí tempo ve snaze uniknout žánrem tolerované jednoduchosti, zachráněný až poslední půlhodinou "Sám v Hornbachu". ()

West

Opravdu precizně , až dokonale natočený akční film s našlápnutým Denzelem. Příběhem a stylem mi to připomíná 90' léta v novodobého hávu. Dynamická hudba ,při které vám projíždí elektrizující obraz lahodných scén, na kterých se kameraman musel hodně vyřádit. Tolik jsem od toho neočekával , ale opak je pravdou.. Jako celek je to stylový akční snímek, se skvělými hereckými výkony a nádhernou obrazovou kreativností. 85% ()

peti13

No, kdyby KickAsslina nezapomela svuj tvrdej vycvik, tak by je zkopala vsechny sama a hodnyho strejdu Danzla by k tomu ani nepotrebovala.. ()

Claude Speed

Pořádná akční a krvavá řežba, ve které ve velkém stylu exceluje Denzel Washington coby nelítostný agent z Obi. Po jeho boku mu zdárně asistuje Chloe Grace Mortez, která si zde zahrála děvku (na to, kolik jí je, už vystřídala celkem zajímavé role). Někomu to možná může připadat jako vykrádačka Taken, ale WHO CARES!? Hlavní je, že to má dobře napsaný scénář, a i přes zdánlivě přestřelenou stopáž to krásně odsejpá. ()

Bbronx

Fuqua mě nejvíc bavil díky Training Day, ale tady mě bavil snad ještě víc. Klaďas byl tak temný a záporák ještě temnější a není to čupr když vlastně ani nevíme kdo je ten tajemný mstitel. Za mě 89% ()

LabySo69

Pooomalýý a vláčný tempo, finále na hovno, ale poučný..už vim, že v Bauhausu semtam vychovaj Robina Hooda, kterej se neštítí ani lobotomie AKU vrtačkou, takže je lepší tyhle lidi nenasrat. ()

vikino1

Už Mačeta nám ukázal, že s věcma od Mounfieldu - když se použijí ne právě k tomu, k čemu byly zrovna vyrobeny - může být docela prdel. I když si myslím, že takovej profík by knížky v Bauhausu určitě nečetl, po zavírací době s bandou Rusáků to bylo docela vostrý. Až na trik s mikrovlnkou Cayseho Raybacka i originální.. ()

markotter

Čím je Denzel Washington starší, tím je charismatičtější. A ačkoliv příběh nic moc, přítomnost Denzela pozvedává tenhle kutilský akčňák na vyšší úroveň. Bohužel do průměru ho sráží přítomnost M. Csokase jako hlavního záporáka, který se akorát mračí, vyhrožuje, občas někoho zmlátí, ale jinak je naprosto neefektivní a hlavně není rovnocenným protivníkem Denzela. ()

waska

Starý dobrý Denzel, dá se říct, že v nejlepší formě. Začátek troche pomalejší, ale tempo se stupňuje až do perfektního finale. ()

netWoor

Docela fajnové. Začátek se sice vleče, ale každému je jasné, že o to víc to bude gradovat následně, což se stalo. Bohužel se ta gradace v určitém bodě nezastavila, takže závěrečná OBI bitka (s příliš hlasitou hudbou) a návštěva v koupelně je pro mě už příliš přehnané. Určitě ale lepší trojka ... ()

Acrobat

Klameš! Klameš až sa ti z vŕtačky parí! Equalizer pod nánosom vznešenosti (tvoriacu spomaľovačky, dlhé kamerové zábery, farby, noc, vážnosť, tetovanie, Rusi) je zradnou ale predovšetkým neskutočne klamlivou fušerinou. Rusi vs. Denzel. To hej, lenže cenzúra, americké publikum a ktovie čo ešte zariaďuje dodržanie rádu: dievča čo chce spievať, má demo nahrávky, má sen, príde obálka z 10.000 chechtákmi. Pokračujme, medzitým chce tlstý kámoš spraviť SBS test, preto dozoruje ocko Denzel. Máš sen, choď za ním. Viete si predstaviť ?, ak by bol tento tlsťoch v našich supermarketoch, tak to v podstate máte vyhraté. On to spraví. Kto ďalej? Mamke vyhorelo bistro – riešime. To nekončí. Jenny prišla o prsteň – zaklepeme kladivom a ide sa ďalej. Civilný rozmer snímku, snaha precizovať atmosféru a gradáciu deja sa rozpadáva s ubiehajúcimi minútami, ktoré sa neboja nasadiť aj kŕčovitý nezmysel odpálenia celého doku a scénu v Moskve, ktorej nerozumiem. Je nepochybné, že Equalizer chce byť iným filmom, aj v pohode dosahuj priemer, má formálne svetlé stránky, aj excelentného Denzela s Martonom. Ako celok sa však rozpadol a zostal koncepciou premiérového a iného boja s Rusmi. Tvrdými, ale predsa stále len štatistami. O Denzela sa nemožno báť, Moretz je osudom na smiech, SBSkár ani nehovoriac, tu nikto nemá zámer vyvolať sympatie. Ale v celom tom šate Equalizer klame, snaží sa obalamutiť diváka, že som tvrdý, idem priamo. Problém je zrejme v tom, že keď sme plakali v závere v Mexiku a Dakota bola s pochybnosťami zachránená (?), tu je to otvorenie blogu samozvaného Zorra v kaviarničke. (videné 08.01.2015,BDrip) ()

ER

Denzel není prototyp akčního hrdiny a i když je schopen utáhnout i tento film, je to tak,tak. Vidět to lze především ve střihu akčních scén,které se musely přizpůsobit přeci jen vyššímu věku herce. I děj je něco,co už tu bylo 1000x (no jo,vždyť opět dochází k ochlazování americko ruských vztahů) takže tu je znovu ruská mafie trochu "převlečená" za agenty. Ale budiž. Je to aspoň kvalitně zpracované s výborným hudebním doprovodem, byť závěrečná scéna je dost přitažená za vlasy (Denzel a vrtačka do hlavy? Tohle asi nevydýchám). Co filmu prospívá nejvíce,jsou různé špiónské fígle a hon na kočku a myš,kdy nějakou chvíli se stírá hranice mezi tím,kdo loví a kdo je loven. A tady Denzel vládne. ()

deLaFere

Mám rád Denzela, jeho postava je trochu přitažená za vlasy, ale atmosféru to má a záporáci jsou solidní. Ale neodolám poznamenat, že špičkový agent v OBI, který se navíc rozhodne, že bude konat dobro, je trochu úsměvný nápad, když si tohle odmyslím, jedná se slušnou oddechovku, která neurazí a pobaví. ()

BDMarty007

Další variace pohádky o tajemném rytíři, který se může objevit kdykoliv a kdekoliv a zajistit vítězství dobra. Tyhle pohádky měli lidé rádi od počátku věků. A může mít třeba kamufláž chlápka z Hornbachu. Denzel Washington jako agent, který zachraňuje svět (a nebo alespoň jeho část) má obrovské charizma. A pokud to člověk přijme jako pohádku, je to docela dobrá podívaná, která má spád, občas dílčí překvapemí, občas vtipnou repliku. 70% ()

Jaxx84

Jeden z nejlepších akčních filmů letošního roku. Že si Denzel na stará kolena řízne takovou roli bych nečekal ani ve svých nejdivočejších snech. Chladný ale ne bezcitný, milosrdný ale nekompromisní, všeznalý frajer, kterému by závěrečný Hornbach-fight záviděl i MacGyver. Marně hledám, co bych filmu vytkl...prostě paráda. 8/10. ()

E lan

Ale ano, stárnoucí Denzel to stále v akčních filmech umí. Tempo filmu je dobré, možná ostřejší střihačské nůžky by neškodily, ale jak už bylo řečeno Denzel tento film táhne a člověk tak odpustí několik nelogičností a vysloveně přehnaných scén. ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera