Goumen

V průběhu filmu jsem si říkal, že je to v podstatě takový černý rambo v důchodu. Myšleno ale jen v dobrém, akční scény jsou fakt našláplé a plné likvidačních technik, příběh taková klasika, co mi k akčním filmům stačí a hlavně Marton Csokas byl jako záporák perfektní. ()

MiniRecenze

Začátek je trochu delší,ale stojí za to si počkat... D.Washington má zde roli jak "ušitou na míru".Nedokážu si představit na jeho místě někoho jiného.Dialogy nejsou vůbec špatné a triky se taky nemusí za nic stydět.Film si především drží akčnější tempo u kterého nemusíte zapojovat mozkové závity na plno.I přes delší stopáž se nudit nebudete a troufám si i říct,že Vás to POHLTÍ!!! ()

veverysiak

Otrepaná téma ako jeden maník, ktorého strašne irituje neprávosť na tomto svete, vyhubí jednu drzú menšinu z akéhosi amíckeho okresu, bolo by to viac-menej na zasmiatie, ale toto tu má charizmu, možno je to tým rozvážnym tempom, možno ohromne podarenými spôsobmi eliminácie rozpasených Sergejov, možno uhrančivým výrazom Danzela, ktorému výdatne pomohli vyniknúť skutočne odporne hnusní predstavitelia Rusákov, škoda, že širší part sa neušiel Chloe, takže 75%. ()

TesterX

Tak nějak subjektivně bych toto dílko označil jako průměrnou jednohubku o jednom tajném Supermanovi, co kvůli lehké děvě neváhá zlikvidovat mezinárodní mafii. Jednu věc má ale tahle variace na reinkarnované superhrdiny navrch... a to Denzela Washingtona, kterému role puntičkářského kutila a chladnokrevného zabijáka padne jak prdel na hrnec. ()

Vajnlich

Škoda, že tenhle film přišel (alespoň podle mně) v nevhodnou dobu. Soupeřil ve stejný čas s filmem John Wick.A to je podle škoda. Co se týče již zmíněného Johna Wicka:" Je to opravdu kulervoucí film". Ale mě to trošičku připadá jako z marvela. Prostě super komiks. Ale Equalizer je přesně to čemu bych rád věřil. Moc rád se stotožním se vším co Denzel Washington ve filmu dělal a podle mě by bylo opravdu skvělý kdyby někdo takový existoval :-). A co se týče filmu samotného:" Skvělá atmosféra, skvělá kamera a hlavně pro mě skvělý "akční příběh" který není rozmnělňován v nesmysly. ()

belinko

Ježíš márija, to bola taká blbina, že som mal normálne problém vydržať dokonca... a nepomohol tomu ani Danzel Wahington a ani ruský Kevin Spacey.. ()

brasek

Ďalšia akčná kriminálna fraška, kde zlých ruských mafiánov dostane hrdina z ulice. Denzel Washington je už načatý starobou, má pár kíl navyše a na jeho motorike vidno defekty. Nie je už na takého úlohy stavaný, na druhej strane samotný príbeh tiež nie je nič moc... prostitútka Teri konzumuje sladké a skolabuje na cukrovku kým sa niečo zaujímavé stane. ()

kolly13

Profizabiják na odpočinku se z dobrého srdce zastane slabších. Ale proč kvalitní akce je ubita pasážemi jak z Kamaráda do deště? Promarněná příležitost. ()

Trilobajt

Cca první hodina filmu velice koukatelná, nicméně co se potom událo v Home Martu či jak se to jmenovalo, mě naprosto odrovnalo. Na odstranění elitních ruských bohatýrů stačí Denzelovi pánvička, vrtačka a kdo ví co ještě. Místo, aby si kokot vzal bouchačku odstraněného protivníka, mno... Závěr neuvěřitelně znehodnotil a ztrapnil jinak slušný snímek. ()

imaginer21

Slušnej hon kočky na myš, kde bad-guys jsou nekompromisně odrovnáni dřív, než si vůbec začnou poměřovat síly s McCallem. Velice zručná práce s postupným napětím i odkrýváním McCallovy temné povahy (trošičku mi připomíná Dextera nebo spíš Bessonova Leona - zvyky v kavárně, vztah k mladičké dívce v nesnázích), dokonale podkresleným dynamickou Gregson-Williamsovou hudbou. Vzásadě jednohubka, ale setsakra poctivá s několika vycizelovanými momenty (odrovnání hnusných ruských pasáků, závěrečný duel). Washington snad po sto jedné v roli seriózního drsňáka a znova mu to žeru. ()

vandamator

Díky Washingtonovi film zhltnete jako jednohubku, akční film jak má být bez nudnějších a zdlouvavějších pasáži ale o to olovnatější atmosférou. ()

tomino28

Zrovna při sledování The Equalizer mě přepadal neodbytný pocit, že pomalu každý herec, který v Hollywoodu něco znamená, potřebuje svůj "superhrdinský" film, případně rovnou sérii. Někdy je nápad více dotažený, jindy zase méně. No a zde přišla řada na Denzela. Ten se role chopil se ctí a dal do ní veškerý svůj um, který bezesporu má. Takže výsledek není špatný, ale místy na povrch vyplouvají nesrovnalosti a jindy se až příliš tlačí na pilu co se týká uvěřitelnosti. S tím jsem měl osobně asi největší problém, ale na druhou stranu musím uznat, že tvůrci umně dávkují akci až do finále. Proto se celé dílo dá hodnotit jako slušná podívaná. Pokud ale chcete ultimátního mstitele, dá se určitě vybrat lépe. ()

Perunwit

Vcelku průměrnej snímek o vosamělym vlkovi, co se rozhod páchat dobro a k tomu mu dopomáhej třeba BLM. Líbil se mi soundtrack. Když nevíte coby, Denzla máte v OBI. ()

Tempest

Docela kvalitní akční film. Denzel Washington zde představuje bývalého agenta, který si "užívá" obyčejný život. Setkání s prostitutkou v podání Chloe Grace Moretz mu pořádně zkomplikuje život. Ale banda ruských pasáků nemá vůbec tušení s čím si zahrává. Denzel je vynikající, v jeho podání je hlavní hrdina naprosto chladnokrevný a nezastavitelný stroj na zabíjení. Marton Csokas je jeho dobrým soupeřem, zabiják ruské mafie, který je ochotný zabít každého bez mrknutí oka. Moc dobrá akční podívaná. ()

JokerBaby

Na základe scenára takéhoto filmu sa potom točia podobné žánre.. Super akčný film kde Robert McCall bývalý tajný agent - Denzel Washinghton vyradí s aktivity nepríjemnú ruskú mafiu čo obchoduje z bielym mäsom. Najprv vyradí ako sa hovorí chápadlá chobotnice a nakoniec dostane hlavu ruskej mafie. Super podívaná. To musíš vidieť. Niečo z tohto filmu má aj úplné nový film 2021 NOBODY / NIKTO 2021 / kde sa dali dokopy jeden Rusák a jeden Američan a natočili podobný film len tam zamotali / okopčili / niečo aj z JOHNY WICKA /. Doporučujem ()

Veber

Svým způsobem průměr, ale * navíc dávám za zmínky o světové literatuře a pak za tu nápaditost ohledně využití lokace hobby centra. Už nikdy asi nebudu moci jít do hobby marketu a nevzpomenout si, co se tam může odehrát... ()

Skylwalker42

Prostě pro ně senzační akční nářez pro vypnutí či utlumení mozkových závitů. Denzel je prostě gigantický charakter, který vše utáhne. ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera