NeverEver

Vkusne a dobre natoceny akcni film. Nic vic, nic min. Od zacatku vite tak nejak co bude nasledovat, vetsinu veci si domyslite jeste pred tim nez se stanou a takhle kracite az na konec. Vzhledem k te soucasne filmove bide, vam tenhle film bude paradoxne pripadat jako zjeveni. V porovnani s "klasikami" zanru uz bohuzel tolik neobstoji. Denzel je natolik charismaticky a dobry herec, ze utahne cely film tak nejak sam. A ono to vlastne staci, na 3*** to staci urcite. ()

Jake.Hoyt

Muž v ohni 2?... Dlho som rozmýšľal medzi 3 a 4... Denzel tradične skvelý, ale niečo mi tomu chýbalo. Na môj vkus zbytočne dlhé je to síce len 2,08 ale ku koncu filmu dochádzali nápady...snáď toto neni posledný Denzelov film... ()

raru

Zo začiatku bol Equlizer v modrých číslach,takže som nemal bohvieaké očakávania.A to bolo dobre,pretože ma príjemne prekvapil.Prvú polhodinku sa to pomaličky rozbieha,potom hodinka na päť*,no a záver(pomerne dosť rozťahaný)to trochu zhadzuje kvality inak dobrého filmu.Samozrejme Denzel už nie je žiadny mladík,aj keď na svoj vek vyzerá dobre,lenže my,jeho fanúšikovia, sme ochotný nad tým jedno oko privrieť a dať mu kvalitných 75%. ()

Horus8

Akční filmy mě neberou, už na to nemám věk, ale kupodivu v záplavě těchto filmů je asi právě tento docela dobrým zjevením. ()

pepca72

Denzel hraje to, co umí nejlépe. Sofistikovaného zabijáka, ve jménu dobra, proti zkaženosti, kterou se nejdříve snaží nevnímat.. Klid, rozvaha a přemýšlivost z jeho postav vždy sálá. Jinak tomu není ani zde. Tyto snímky jsou postaveny na výborném herectví, dobrém scénáři a profesionální režiji. Kdyby tuhle věc obsadili druhořadými herci, režije se ujal nějaký nýmand, dopadlo by to katastrofálně. To je třeba si uvědomit, před hodnocením filmu. Po všech stránkách velice dobře natočené, včetně soundtracku. Jednu dávám dolů za trochu slabší drajv, mohli přeci jen víc přitlačit na pilu, jak v dramatičnosti tak v likvidaci padouchů. Ale to je jen drobnost a můj subjektivní pocit. ()

J!b

Stylová vyvražďovačka z prostředí Kutila Tima a chvílemi s hodně pomalým tempem, při kterém jsem zavzpomínal i na Jarmuschova Ghost Doga. Občasné přešlapy vcelku primitivního scénáře zcela válcuje výborná herecká skvadra, takže žádný velký průser se rozhodně nekoná. Z Denzela ten Oscar stále přímo vyzařuje a Csokas je taky slušně zlej. Vlastně jsem letos možná zajímavější akčňák ještě neviděl, ale sequel už prosím ne:). ()

TOPmoovie

vyborna kamera a zvuk , hudba. maly kusok zaverecnej gitary ukradnuty z filmu HEAT s al pacinom. film krasne pohladi idealistov. nas vsetkych ktori chceme potrestat tych zlych. ()

Thug_Leo

Equalizer nabízí vše co od akčního thrilleru můžete čekat, navíc disponuje skvělým hereckým obsazením. Úvodní část kdy si divák získá sympatie k Bobovi, se mi líbíla více než u konkurenčních filmových počinů. Denzel padouchy tupě nezabíjí, on jim dá možnost, peníze, druhou šanci, nebo vykoupení se. Pokud tak neudělají McCall je řádně napraví se vší parádou a jedinečnou precizností. Film postrádá klišé, zbytečnou vatu a tak se staví vysoko nad ostatní rádoby akčňáky typu 96hodin či Reacher. Denzel i ve svém pokročilejším věku ukazuje, že stále má koule a tak mi nezbývá než Equalizer zařadit na vysokou polici mezi Muže v ohni, Training Day a Ameckého Gangstera! BTW: rádobyvtipálkům a jejich inteligentním výtokům stylu "zabiják kutil" nedochází, že McCall alespoň nekopíruje většinu...střelné zbraně jsou pro sráče! Kladivo, ostatnatý drát, vývrtka, kleště a panák získaly nový potenciál na poli filmařiny. ()

Dydu

Mám rád Denzela, ale toto nie..slabotka..jedine ten americký maďar ma pobavil lebo neviem prečo ale pripomínal mi Kevina Spaceyho... ()

naytsirk

tak tohle mi naprosto sedlo... super.... rozjezd je pomalej, ale kupodivu vůbec ne nudnej a graduje to presne podle mého gusta. Rozhodně stojí za vidění.... ()

Mark1983

Podle mého názoru se jedná o zajímavý akční thriller s dobrým dějem,příběhem i zpracováním, jelikož jsem se dobře při sledování filmu dobře bavil,a nebyl jsem u toho sám. ()

BaseDallas

Klasická akčná Denzelovka, s klasickou zápletkou a klasickým, už nie najmladším ultrahrdinom (v žánry konkurujú Neeson a Statham). Plusom je Denzelov chladný, bezcitný pohľad pri ničení protivníkov. Dostanete pocit zadosťučinenia, keď surovo vytrestá gangstrov, pasákov a zkorumpovaných polišov. Nemá zmysel ísť hlbšie, Fuqua vám naservíruje presne to, po čom túžite - odplatu. Nič viac, nič menej. ()

Epco

Denzel skrátka toto vie, toto mu ide a je v tom dobrý. Čo na tom že je to predvídateľné a on sám hrá túto postavu už niekoľko rokov. Dobre sa na to pozerá, pobavý to a aj napriek krutým 132min to nenudí. ()

Tuard

Pomalejší začátek, úžasný konec, tak bych to popsal pár slovy. V hlavní roli D. Washington mi ani moc nevadil, i když jsem si zprvu říkal, jak se do toho vžije a nakonec super. Akční film, který pro mě splnil vše, co měl. ()

V.O.Z.

Černý Mirek Dušín zachraňuje padlé ruské děvy ve skrze průměrném a předvídatelném ději a pomalu, ale jistě míří do Holywoodského suterénu kde mu Keanu Reeves už chladí pivko. Třetí hvězda snad jen za dobrou hudbu. ()

Unrealik

Prvních 30 minut nic moc, to jsem váhal, zda se dívam na film z popisku. Ovšem zbytek je pak stylová, temná akce, která se mi líbila (a to i po vizuální a hudební stránce). ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera