kaller

Je to podobně syrové jako Denzelův Muž v ohni, bohužel to na mnoha místech překračuje onu pomyslnou hranici žánru, kdy se z dramatické akce už stává trochu fraška. Což je velká škoda, protože Equalizer má jinak docela slibný potenciál... ()

RoyBatty444

Armáda jedného muža ako vystrihnutá zo zlého románu. Denzel znova robí svojho robota malovravneho. A v štýle Riddicka skolí všetko čo mu stojí v ceste hrnčekom a pištoľou na klince. Akcia dobrá, výbuchy a spomalovačky nuda. Príbeh je slabá rychlokvaška s citátmi klasikov. ()

Rozmarýna

Dobrý akčňák, Denzel hraje skvěle a Csokas je taky výborný. Film má jen jednu chybu. Denzel je už šedesátník a když jsem ho viděla přebíhat přes cestu, ten běh byl těžkopádný, takže jsem mu pak stěží věřila ty jeho rychlé zabijácké akce. ()

rime

Hned po skončení filmu jsem se neudržel a spontánně jsem se zasmál. Ne, nebyla tam žádná vtipná scénka a to byl ten problém:D Režisérsky hrozně naivní až směšné. Na druhou stranu solidni atmosfera,  herci a akce. ()

LL CoOl J 74

Denzel Washington nám opět ukazuje jak je skvělý v tom co dělá nechybí napětí akce nemám co vytknout tomuto úžasnému snímku a myslím že ne posledního od Denzela Washingtona . ()

Nmicis

Film o afrokutilovi Timovi, ktorý si zapol na začiatku hry godmode a až do konca utŕži iba pár škrabancov aj to iba od nejakého poskoka. Od začiatku o jeho minulosti nič nevieme, ale vidíme na jeho smutných psích očičkách, že narobil v minulosti pekne veľa paseky a určite musel niekto z jeho milých zomrieť. Klasická klišé zápletka v x- krát recyklovanom obale. Keby takéto filmy vypĺňali programovú ponuku komerčných televízií, hneď by sa to dalo doma v kruhu rodiny pred telkou omnoho viac vydržať. Chcel by som vedieť ešte, ako sa to každý správny výčapník alebo barman dovtípi, že do jeho krčmy prichádzajú trable a schová sa vzadu do špajzy. Plusom bola smrť Dana Bilzeriana. To maš za ten instagram Dan! Dve hodiny to ale ozaj nemuselo trvať. Dávam 3.4 hviezdy lebo 3.5 sa už zaokrúhľuje na 4 a to si teda nezaslúži. ()

ko.mi

Až by člověk neřekl, jak je jednoduchý zlikvidovat celou ruskou odnož v americe.Až by člověk neřekl, jak mužou najatý zabijáci bejt tak blbý. Až by člověk řekl, jakej je tenhle film hovadina. No a ona v podstatě je, ale i tak, má svoje kouzlo, který nenechá diváka oddechnout. I přes všechny ALE má tenhle film šťávu. No a proč se to jmenuje Ekvalizér, to teda netušim. ()

kacudzde

Příšerně přehnaná akčňárna, která se tváří strašně vážně. Denzel se sice snažil, ale jeho nesmrtelný borec z hobby marketu a jeho čistka v ruské mafii, to fakt nešlo. Ale hudba zaujala. ()

looose

Náboj to mělo až dokonce, ovšem za cenu toho, že se tento film přiblížil k Segalovským rubačkám. Bez kompromisně si jde po svém, spravedlnost musela být nastolena za každou cenu. A všichni žili šťastně až do konce věků. Doufám, že příště to nebude tak přestřelené, jedenkrát to stačilo. ()

lubica1995

Mám rada tohto herca a musím pripustiť, že jeho úlohy sú mu šité na mieru. V každom filme hrá dokonale svoju postavu a nebolo to ináč ani v tejto snímke. A napriek tomu mi vo filme niečo chýbalo. Viac emócií, viac osobných dojmov, viac vysvetlení ( a nemyslím tým prezradenie jeho minulosti....práve to bolo zaujímavé, že sa jeho identita neodhalila až do konca). Bol to film nakrútený akoby v minulom čase. Keď ešte fungovalo, že čokoľvek sa stane, nik nebude potrestaný a tak sa už filmy nenatáčajú. Divák túži po trestoch a konkrétne JA som chcela vidieť reálnosť. Nevidela som ju. ()

teriktm

Zhruba tak do půlky filmu to nebylo špatné a i jsem to brala docela vážně-reálně ovšem do chvíle než Denzel nechal vybouchnout obří loď a cisternu s gasem a elegatně si odcupital bez jediného škrábnutí či nějaké části zapíchnuté v těle z lítajících trosek. Pominu to, že jeden týpek zdemoluje celou ruskou mafii. Je to škoda ale pokud se to bere tak, že Denzel se chystá jít do hereckého důchodu tak v tom případě to beru a děkuju. ()

joywork

Tři hvězdy dávám za to, že se to dalo alespoň dokoukat. Filmy v tomto stylu nemusím. Připadal jsem si opět v osmdesátých letech, kdy jsem nevěřícně koukal na Komando s Arnoldem. Stovky mrtvých a Arnold v pohodě. Tak nějak na mne působí tento film. Přijde mi to jako cílená terapie pro frustrované Amíky, alespoň občas ať je vidět, že si se zločinem někdo poradí, když to nikdo jiný nezvládá. Pro děti Batman, pro starší Equalizer. ()

snupko13

No, včera som pozrel Wicka a dnes Boba. Zrovnať sa to dá, ale myslím, že Bob vyhráva. Kým John WIck sa s nikým a ničím nepáral a kvôli darovanému psíkovi vystrieľal celú miestnu ruskú mafiu, Bobová motivácia sa mi predsa zdala len o niečo vzletnejšia a moralnejšia a dotiahol to až do matičky Rusi. O reálnosti je asi zbytočné sa baviť, je jasné, že všade sa ťahá za vlas. Rezultát: Vyvražďovačka bola fajn, až na skoro záver "sám doma v baumaxe". o Hviezdu viac ako Wickovi, za atmosféru. ()

zekon

Mnooo. Nejdřív jsem chrochtal blahem kdy z pomalého nájezdu mě zvrat děje zamrazil do sicny. Skvělá proměna prodavače ve vraždící stroj. Scéna kdy vykydlí místnost Ivanů je fakt super. Denzel byl velmi uvěřitelný. Takový lepší Deathwish. Jenže, pak přijde finále v Bauhausu, změna na Die Hard, kdy všichni přijdou o rozum a s IQ podprůměrné blondýny se nahání mezi regály. Je lepší používat zahradní nástroje než si vzít CAR-15 s tlumičem, pod regály není vidět apod. Já jsem agent CIA jsem nebezpečnej a jsem zlej. Škoda toho finále, celá úroveň tím spadne na spoustu jiných sraček. 3 1/2*. ()

Denzel Washington chystá třetího Equalizera

Denzel Washington chystá třetího Equalizera