Bývalý agent CIA Frank Moses (Willis) dává znovu dohromady svůj svérázný tým elitních agentů, aby s jeho pomocí vypátral ztracenou přenosnou jadernou zbraň. Aby uspěl, bude muset odolat hordám zabijáků, teroristů a mocichtivých vládních úředníků, kteří se superzbraně snaží zmocnit. (Bontonfilm)

Brejlil

Z průměru pokračování zachraňují Malkovich s Hopkinsem. Ne, že by se ostatní nesnažili, ale tihle dva si kradou každou scénu pro sebe. Jinak jde o blbinku tak na jedno použití. ()

Snake.Charmer

Red 2 má u mě velké plus za skvěle natočené automobilové honičky. Jinak to dobře šlape a je to ve výsledku o dost zábavnější než první díl. Bruce hraje druhé housle, hlavní atrakcí je bezkonkurenční Malkovich a asiat. Zábavnější než Willis sou vlastně všichni, včetně Briana Coxe, Catherine Zety i Sira Anthonyho. ()

Milwa

Dobrá zábava v rámci žánru, ale chyběl mi spád...děj předvídatelný, herci super, až na C.Z.Jones, která strašně přehrávala. John Malkovich je k sežrání:)) Velmi potěšil double vtip s Qeen Mary:P ()

Tred2

Brucovi už pomalu dochází šťáva, nicméně pořád to ještě "tak nějak" stačí. Malkovich s Hopkinsem byli skvělí. Většina dalších postav pak velmi solidní, krom Zety-Jones, ale co už. Finále trošku jasné, což mě malinko mrzelo, protože jinak se tvůrcům vedly pěkné zvraty. Celkově velmi svěží. Solidní kombinace vtipu a akce s dostatečnou nadsázkou. ()

heihatchi

No nic moc no, jednička se mi teda líbila víc. Byla pro mě svěžejší s tak trochu nevšedním nápadem, toto už je jen recyklát xkrát znásobenej akcí, která se opakuje tak dlouho až nudí, aneb neustále vkrádání se na überstřežená místa v hlavních městech a to celé završeno typickým koncem. Jestli bude Red 3 eskalovat stejně jak dvojka, tak se na to snad ani netěším... Jinak hodnocení slabší tři hvězdy ()

cyphercz

Celej film jsem trpěl, protože mi je Mary-Louise Parker krajně nesympatická, k tomu nikterak originální zápletka, slabej záporák, kterej se v půlce filmu přetransformuje do Anthony Hopkinse, zmatenej závěr v čele s Íránskou ambasádou plnou ozbrojenců, nadupanejch aut a moderních vrtulníků... ani ten jindy oblíbenej Willis a Malkovich mi zde nesedli ()

Matli

Spousta dobrých akčních scén a spousta celebrit, vlastně všechno už známe z jinejch filmů, jen je to splácaný dohromady a průměrně natočený. Jediný co mě bavilo byla mimika Johna Malkoviche, ani Anthony to nezachránil a to sem mu fandil. Jednička byla alespoň originální a co bude ve trojce? Trošku se bojim:-) 62% ()

joudas

O dost horší než jednička. Akční stránka překvapivě docela slušná a přehledná bez kameramana s parkinsonem a bez epileptického střihu, ale ve všech ostatních ohledech je to zoufalost. Opravdu se divím, kolik známých lidí do toho dokázali překecat. ()

Bozvav

Dvojka jede po stejné koleji jako jednička a přesto nenudí, stejně dobrá. Ostrá nálož toho nejlepšího, co nás v akční sféře mohlo poslední roky potkat. Vzpomínky na 80tá léta. Spousta akce, spousta srandy, nechybí napětí i vtipné dialogy. prostě skvělá podívaná ve které exceluje Willis, Mirren, Parker a Malkovic. Poslední film, kde měl Willis ještě koule a formu. Ostatní se také nenechali zahanbit. Za mne 90%. ()

djfun

Nedá se jinak, než jít na plusy - mínusy. Takže celkem podstatný mínus: obr mega slátanina. Ale snad ještě podstatnější plus: dost povedenejch hlášek a vskutku very vyvoněná parta v čele s Brusinkou! Což znamená pěkných 60 % a "co se stane v Kremlu, taky v Kremlu zůstane. Nazdarovje.":)) ()

Jocker94

Strhující zábavná akční podívaná (ještě akčnější a ještě zábavnější než první díl). Bruce tak jak ho známe a jak ho chceme vidět. Anthony nezklamal ... jako vždy. A ke všemu skvělý a ÚŽASNÝ Malkovich. Doporučuji jít do kina ;-) ()

MatesMS21

Zbytečnej film o zbytečnejch věcech s vyčichlými herci. Jen doufám, že si to natáčení užili s nadhledem a notnou dávkou parodie. Willis letos dokonal svůj propad oblíbenostních žebříčků, zřejmě na úkor prachům (De Niro aspoň hraje pošuky nebo ryzí komedie) zatímco Brůs je čim dál tim trapnější.. Sorry Meklejne. Sbírka ostatních postav je jedna velká křeč , chceš-li WTF... ()

Brousitch

"V tomhle filmu je spousta nájemných zabijáků a já vím, že Bruce tvrdil, že bych ho byla schopna odprásknout na zakázku za 20 babek, ale ve skutečnosti by to bylo za 35." - Helen Mirren ()

drakodlak

Musím se přiznat, že nejdříve jsem se na RED 2 těšil po výborném prvním díle, ale pak přišlo pokračování G.I.JOE a zmocnil se mě strach, že to někdo po**re stejně jako u G.I.JOE 2. Naštěstí to nedopadlo tak děsivě, ale přesto se film kvalitám prvního dílu moc nepřibližuje. Kde byly skvěle vykreslené a zahrané postavy v prvním dílu je zde takové malé prázdno. Celé to trošku působí jako by film točilo více režisérů a nakonci poskládali za sebe víceméně v náhodném pořadí. Tvůrci si také mohli odpustit hraní na cestu kolem světa, neboť opravdu nechápu k čemu bylo potřeba nechat všechny postavy cestovat sem tam po světě. I přes uvedené výtky jsem docela bavil, bohužel ne celý film, a proto dávám takové horší tři *. PS.: Vzkaz tvůrcům: Prosím neničte už více první díl a netočte další pokračování. ()

Zaitsev

Nezklamalo! Hereckej koncert, Helen Mirren v nejlepší formě, Malkovich si zřejmě znovu navrhoval kostýmy (mimochodem je na tom prej módně fakt dobře) a Bruce je prostě držák, kterej si u mě zlepšil reputaci po zmrvený smrtonosný pasti. V tomhle snímku je už zase k sežrání. Snad bude trojka... ()

figliar

Po skvelej jednotke, ktorá určite milo prekvapila, ani v tomto filme nieje núdza o akciu a humor. Oproti jednotke sa posilnilo herecké obsadenie a dej sa viac zameral na hlavných aktérov. Aj keď niektoré scény neboli až tak originálne, na kvalite film nestratil. Takže, ak sa bude aj naďalej scenár držať starej dobrej koľaje, rád uvítam ďalšie pokračovanie. ()

Bruce definitivně po záruce?

Bruce definitivně po záruce?

17.05.2013

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

Padoušský casting: Thor 2, Red 2, Iron Man 3

29.05.2012

Hrdina je jen natolik dobrý, jak kvalitního zlosyna dokáže zdolat. Pokračování komiksových hitů dostala v tomto směru mimořádně vydatné posily. Penzionovaní agenti ze složky Red (vrátí se Bruce… (více)

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci