• Ištván87
  *****

  Skvělá parodie s tím starým humorem, který si dost cynicky střílí z prvorepublikových českých filmů. Výborná ptákovinka.(19.3.2009)

 • Sašenka165
  *****

  Perfektní parodie, kterou jsem (bohužel) objevila až nedávno. Úžasní herci a velká porce zábavy, která mě pobaví i dnes - po tolika letech.(3.12.2007)

 • rt12
  *****

  Parodie jak má být, vždycky se směju, i když vím co bude.(27.5.2014)

 • nascendi
  ****

  Výborná paródia na väčšinu prvorepublikových filmov, ktorá samozrejme produkciu ich nasledovníkov nezastavila. Len po víťaznom Februári mali nakrúcané gýče inú fazónu. U Pytlákové schovanky bolo dobré, že Martin Frič pridal k filmu ten farebný záver. Ak by tak neurobil, stále by ostala pomerne veľká časť divákov, ktorí by vo filme nadsázku a paródiu nepostrehli. Takí pretrvali až do dnešnej doby a aj Limonádového Joea vnímajú iba ako taký trocha veselší western.(1.1.2013)

 • Aky
  *****

  Jedna z nejlepších českých komedií té doby. Je nesmírně zábavné sledovat, jak všichni a po celou dobu udrží rovinu parodie a ani o píď jim nepovolí jediný svalík v kamenných tvářích. Dá se vidět mockrát a vždycky se zasmát něčemu předtím přehlédnutému.(30.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace