Au, au a zase au. Tanec na hrobě vlastní hvězdné slávy kinematografie první republiky s grácií palubního orchestru Titanicu. Neskutečně vtipné, neskutečně smutné u vědomí toho, že Oldřich Nový za pár let oblékal před kamerou montérky a Hana Vítová prostě údernice hrát nemohla. Snad v každé scéně tohoto filmu je obrazový nebo textový gag.(20.7.2010)

Kýčovitě kýčovitá parodie na kýč obsahující smrtící repliky procítěně pronášené herci s koženými tvářemi. Na to se nezapomíná.(2.2.2009)

Ha, skutečně dokonalé dílo. Parodie na všechny ty přesladké filmy s dobrým koncem! Jenom mě zamrzelo, že na konci vysvětluje pan Nový, že se jedná o parodii a výsměch. Tím filmu ubral na kouzlu - chytrý divák to pochopí a hloupý má svůj skvělý film. Takhle prozradili hlupákům, že je oklamali a z těch, co to poznali, udělali hlupáky :((23.1.2009)

Jedna z nejlepších českých komedií té doby. Je nesmírně zábavné sledovat, jak všichni a po celou dobu udrží rovinu parodie a ani o píď jim nepovolí jediný svalík v kamenných tvářích. Dá se vidět mockrát a vždycky se zasmát něčemu předtím přehlédnutému.(30.3.2008)

Senzační, až do předposledních vteřin... A ty texty: "Vrať seeee miiii zpátky / Sne lásky nedosněný / Tak náhle zaplašený / Do šedi svítáááánííí!"(28.12.2006)