Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V roce 1986 trápí malého Joshe Lamberta vidiny podivné staré ženy. Jeho matka Lorraine přivolá na pomoc experta na paranormální jevy Carla, který požádá o pomoc svou spolupracovnici Elise. Ta Joshe zhypnotizuje a i přes jeho varování se pokouší najít zdroj podivných jevů. V komoře v ložnici je ale čímsi nebo kýmsi napadena. Elise Joshově matce oznámí, že její syn má pozoruhodnou vlastnost astrální projekce, kterou se ale kdosi pokouší zneužít. Všichni tři dospělí se shodnou na tom, že bude nejlepší, když nechají Joshe na jeho schopnosti zapomenout. O 25 let později je Elise v Joshově domě za tajuplných okolností zavražděna a nyní dospělý Josh je hlavním podezřelým. Ten se se svými dětmi a manželkou Renai stěhuje dočasně k Lorraine. I v jejím domě se ale začínají dít podivné věci, tajemná stařena se znovu vrací a obyvatelé domu se ocitají ve smrtelném nebezpečí. (Falcon)

(více)

Diskuze

Daji

Daji (hodnocení, recenze)

dr.horrible

U mě nikdo pod 3* nešel, to bych jim radila! 
Zlověstné ticho dobrý, hlavně to závěrečné rozuzlení jsem rozdýchávala ještě pár minut po titulcích, šílenost..

na příspěvěk reagoval dr.horrible

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Daji

no veď hovorím. ja osobne, som si už odobral asi troch užívateľov, čo dali na conjuring menej ako tri hviezdy a nevedeli to patrične zdôvodniť. iba majster dokáže natočiť tak moc brakový scenár ako malo Dead Silence tak, aby z toho bol funkčný horor

na příspěvěk reagoval Daji

Daji

Daji (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Já jako všeobecně raději takové ty (pro mě) reálnější horory, na bubu duchy moc nejsem, ale Wann umí (rozhodně nemyslím toho uživatele), tudíž v jeho podání jsem těměř vždy na 100% spokojená. Ale právě u Insidious 2 se mi líbila ta atmosféra a propletenost děje, jak postupně přicházela nová a nová fakta, prostě skvěle propracovaný příběh. Lekačky už jsou vedlejší faktor.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Daji

sinister je pre mňa o úroveň nižšie. lakačky by podľa mňa mali byť tak tretí, štvrtý faktor desivosti hororu. nie základný stavebný kameň

na příspěvěk reagoval Daji

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Daji

videl som to síce v kine, kde na mňa lakačky ani strach nepôsobia zďaleka tak intenzívne ako doma, ale napríklad pri scéne so skriňou a pohárikom, som sa skoro dosral

na příspěvěk reagoval Daji, MontyBrogan

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

Wann

mňa si sa nepýtal, každopádne podobný názor ako ty má možno viac ľudí, ale urážaním verbala a hádaním sa s bestlamom, toho moc nedosiahneš

na příspěvěk reagoval Wann, Martin741

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

bestlama

lamco, mám ťa rád, ale dva dni dozadu si písal, že "...kurví každou diskuzi u filmu. Všichni! Místo, aby na něj nereagovali a nechali ho, tak furt to stejné dokola. Jako na pískovišti. Myslel jsem, že v jejich věku už je trošku rozumu..."

ty tu riešiš sopláka pre rozdielnosť názorov a my dementa čo kurví úroveň čsfd

na příspěvěk reagoval bestlama

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

bestlama

No jo, to víš, to prostředí tady má vliv na pleť, tak už jsem trochu zbělal... co se dá dělat...

bestlama

bestlama (hodnocení, recenze)

Daji

Už kašli na toho nedomrdka. Ať jde dále natáčet ty svoje amatérské sračky, vymačkávat beďáry a nechávat si infantilní názory pro kámoše do třídy.

na příspěvěk reagoval Wann

Daji

Daji (hodnocení, recenze)

Wann

Dopiluj raději češtinu na další písemku, tvář zakryješ Wannem, ale neznalost ne..

na příspěvěk reagoval Wann

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

bestlama

Abys věděl, chodim na kosmetiku! I když přesně nerozumim větě kterou si napsal, protože na to nemam mozek, něco mi řiká že proti mně něco máš.

bestlama

bestlama (hodnocení, recenze)

Wann

Ne, že na to nemáš čas. Ty na to nemáš mozek. Prvně vyřeš problémy s akné a potom přijď "machrovat."

na příspěvěk reagoval Wann

Wann

Wann (hodnocení, recenze)

bestlama

Víš, sice bych ti mohl napsat nějakej supr vtipnej stěr... ale na to nemam čas, musim se jít učit, takovej středoškolák jako já to potřebuje.

na příspěvěk reagoval bestlama, Martin741

Související novinky

PF 2014

PF 2014

01.01.2014

Zima dlouhá, léto krátké, Vánoce bez sněhu a v sedmi stupních. Ale uznejme, že na výborné filmy byl rok 2013 štědrý. Rivalové, Gravitace, Star Trek: Do temnoty, V zajetí démonů, Zmizení, druzí Thor a… (více)

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

Kurt Russell hlavním padouchem v Rychle a zběsile 8

15.09.2013

Ano, čtete správně, osmý díl. Ještě nedávno se mluvilo o tom, že sedmička, jejíž první klapka padla tento týden, bude posledním dílem série. Jenže těch bezmála 800 milionů dolarů, které utržila… (více)

James Wan – hororový král léta 2013?

James Wan – hororový král léta 2013?

21.11.2012

Pokud o tom nevíte, nejvýdělečnějším filmem roku 2011 byl horor Insidious. Utržil sice v kinech „jen“ 97 milionů dolarů, ale byl pořízen za pouhého 1,5 milionu. Tomu se říká dobře rozjet investice. A… (více)

Reklama

Reklama