Jansuper

Hm ať si každý říká co chce za mě je to prostě fajn komedie. Nechápu proč všichni řeší herecké výkony, komedie nejsou od toho aby herci podávali nějaké velké herecké výkony ale aby to pobavilo, mě se děj celkem líbil a sledovat ty sousedské vztahy jak kvůli nějakému drbu začnou proti sobě sousedi válčit a mít jeden problém za druhým byla fakt prdel 😅. Kamera nebyla vůbec špatná a docela sem se i zasmál, prostě svěží letní komedie s dobrou hudbou a vesnickou atmosférou a pan troška umí najít vždy fakt pěkné lokace oproti ostatním. Oni ti neherci často bývají lepší v tom že to prostě vypadá reálnějš a umí tu scénu neherec reálnějš a vtipnějš zahrát než nějaký profesionální herec ()

KarolMalina

Pán režisér má hrozné výkyvy. Raz natočí skvelú komédiu a potom niečo, na čo sa ozaj nedá pozerať. Chýba mu asi akýsi kontakt s bežnými ľuďmi, pretože ako aj Kameňák bol pre mňa neskutočne preexponovaný film, teda gýč, tak tento bohužiaľ taktiež. Veľmi zle spracovaný film, a to hlavne preto, lebo nevychádza z normálneho života ľudí, teda z reality. Nedotýka sa reality súčasnej spoločnosti, z jej problémov a štýlu. ()

Martiperi

Tak 13.2.2013 jsem byl na předpremiéře v Cinestar. Celkový dojem je " průměrný " Některé scény mi připadali trapné a někdy i zbytečné. Jinak pár opravdu vtipných a úsměvných záběrů také proběhlo ... v hodnocení to alen nestačí na více jak dvě **. Myslím si, že jak bylo Z. Troškou avizováno, že bude dvojka, tak by se dal příběh poměrně zajímavě a dobře rozvést. Ale to už je jen ve hvězdách... jak nám tvůrci příběh naservírují. U trilogie Slunce, seno ... byla dvojka (Slunce seno a pár facek) nejlepší. Co můžeme tedy čekat od pokračování ... ? ()

ToddB odpad!

Slunce, Seno byly blbé komedie zahrané dobře dobrými herci. Babovřesky jsou blbá komedie zahraná otřesně seriálovými šmíráky. ()

m.dodoss

Po nějakém odstupu a po shlédnutí komentářů typu hodnotím jen podle traileru dávám na plný počet, zamyslete se jak můžete hodnotit film jen dle traileru??!! To jste opravdu tak mentálně zaostalý když tomu dáváte odpad jen proto, že nemáte rádi Trošku možná to nemá takový sexepeal nebo náročnou zápletku ale v kině se smáli a bavili všichni Pobavilo, neurazilo dokonce jednou překvapilo. Je mi z vás nablití z Vás filmových fajnšmekrů a kritiků, který jste tak moc objektivní, že dáváte jen odpad kvůli antipatiím. Takže si poděkujte za tohle hodnocení, které díky Vám dám!! ()

UnCool

Tento film není nijak skvělý a je založen na dost primitivním humoru, který obsahuje převážně první polovina, ale druhá je celkem obstojná. Docela mě zaráží, že tento film hodnotí i lidi co viděli jen trailer. To pak pro ně musí být například Blade Runner totální kravina a spousta dalších filmů taky. Každopádně dalo se z toho dostat víc, protože toto je Troškův asi nejslabší film. ()

maestrum odpad!

Umí Troška točit dobré filmy ? Vždyť na světlé vyjímky typu Bota jménem Melichar, Slunce seno 1+2, Princezna ze mlejna, jsou jeho hodnocení povětšinou samý odpad. Ano, točí nenáročné filmy, kde hlavní prim hraje humor, který svou jednoduchostí nemusí každému vyhovovat. Ale pokud někdo dá hodnocení Slunci, seno...známku typu odpad, kde humor měl po většinu scén ještě úroveň, tak jak potom hodnotí "skvosty" typu Kameňák či Babovřesky ? ()

gerojmanus odpad!

mARLL - dokud budou žít v týhle republice lidi, jako ty, tak Troska bude plodit čim dál tím větší píčoviny..Nevěřim tomu, že jsme v Česku fakt takhle debilní..:-/ ()

k.rakonos

Na Slunce, seno to samozřejmě nemá, přehnaná stopáž, sem tam kousek trapnosti, na druhou stranu se chvilkami i člověk pobaví. 35%. Jen nevím, jestli to je na další dva díly... ()

Patriarch

Pro všechny kritiky jednoduchý vzkaz: * * * * Film je záměrně dělaný proto, aby se člověk bavil a já se bavil velmi dobře. Je přeci jasné, že to nebude veledílo a že Zdeněk Troška je režisér, který se vyžívá v naprosto absurdních zápletkách. Ale to, jak to dělá, je opravdu rarita v Česku a nutno dodat, že tak to umí jenom on a mne se jeho styl líbí. V dnešní době, kdy je kino předimenzováno 3D filmy s nej nej efekty a bůh ví s čím ještě, je jenom dobře, že se točí ještě pěkné komedie. ()

yelowangel

Teda já žasnu nad těmi komentáři tady. Sice to se slunce seno nemá nic společnýho, ale to neznamená že film jako takový je špatný. Apropos nechápu jak někdo může tvrdit, že se velebníček už nikde neříká, vzhledem k tomu že můj otec je silně věřící a tím pádem se i já pohybuju mezi věřícími, a slyším to každou chvíli. A i kdyby je to jenom způsob jak najít chybu tam kde není. Včera jsme na tom byli s přítelem v kině a můžu s klidným svědomím říct, že se všichni bavili. Nikdo neříká, že věčně musí být vymýšleny nové vtipy, naopak ty stokrát slyšené a stokrát viděné situace nejvíc pobaví. Co se týče farářova jména - Troška nikdy neměl problém s ostřejšími slovy a vzhledem k tomu že moje spolužačka se dodnes jmenuje Šoustalová nevím proč se o to jméno tady tolik lidí otíra, když je zřejmě běžné. A teď otázka konkrétně na Cimr. Ta Vaše věta: "Fascinuje mě, jak se většinou člověk, co sám není dobrý ve svém oboru, ještě obklopuje lidmi, co jsou na tom podobně," je vážně k popukání. Vy jse vystudovaný režisér nebo alespoň herec, že si toto dovolujete říct? Prostě film jako takový je skvělý, mě i přítelovi a podle výbuchů smíchu a komentářů při odchodu všem lidem v kině se to moc líbilo. Je to typický Troškovský humor na kterém není nic špatného, jen ho každej zkritizuje i když ho to pobavilo. Nechápu proč chodíte na filmy od Trošky, když ho evidetně nemáte rádi a pak tady "nezaujatě" kvákáte nesmysly. ()

P/\/EL odpad!

mimo čas a prostor, humor pro 12ti letý kluky, kýč, nevkus, parazitování na vlastní tvorbě - pokus o znovuvzkříšení Slunce sena, nezdravé sebevědomí Zdeňka Trošky, co se tváří jakoby zastupoval normální většinu a pro ní tvoří normální díla (viz. jeho interview se Spáčilovou, kde se vymezuje vůči akci a fantasy), Troška je podle mě nezodpovědný tvůrce, který kazí již tak nemožný vkus většiny Čechů, samozřejmě stěží naváže na předchozí úspěchy - myslim tim finančně, co se to s nim vlastně stalo, že ve svobodné době mu dělá problém svobodně tvořit, jasně peníze, českej film je obecně v prdeli, ale zrovna Troška netočil za komunistů úplné sračky, jeho tvůrčí ambice musely nějak vyhasnout (Troška žije ze staré slávy, to mu možná stačí, nepotřebuje namáhat mozek, v tom to možná bude..Troška žije ze svého jména..), ještě se obuju taky do hereckého obsazení, netalentovaní herci, o komediálním talentu ani nemluvě, film bez nápadu, trapný humor, proč né, ale aspoň trochu originálně... ()

luukaas odpad!

Když čtu komentáře, tak nedokážu pochopit jak někdo může hodnotit na základě traileru!! To úplně ztrácí logiku. No bohužel ono ani není co hodnotit a o čem psát. Slunce seno se nekoná bohužel ne....Jen to podtrhuje impotenci natočit slušnou komedii....Doslova celý scénář vykazuje známky absolutního Kretenismu. Příšerné je to, že se dokáže někdo této filmové žumpě zasmát. Fekální humor s debilní a absolutní prázdnotou jen podtrhuje, že Babovřesky jsou určeny pro diváka, který holduje dnešní době stupidních seriálových sra..ek v produkci Tv Nova. Děkuji, ale tohle je jedna z největších hovadin co jsem mohl vidět. ()

Wlashack

Z vás rádoby místních filmových fajnšmekrů a kritiků je mi vážně zle.Hodnotit CELÝ film podle traileru? Děláte si prdel?Typická česká povaha hodnotit něco od oka a plivat na to jen proto, že je to in a přitom kritizované nikdy nevidět, nebo jen rychlíku. Totéž platí o autech, mobilech, oblečení.... "Viděl jsem trailer před Hobitem a je to totální sračka" Vážně vám není trapně? Na rozdíl od místních odborníků jsem film viděl. A v rámci oddechových komedií (nic jiného film není, sakra!) kde o velmi podařené dílko. Jednoduchá zápletka a jednoduché ale většinou třeskuté vtipy a hlášky. Chcete krmi pro duchovní povznesení a nirvánu - ruce pryč. Chcete si v kině odpočinout a trochu se v dnešní době zasmát? Berte. Ta poslední hvězda je místním odborníkům na truc a gratuluji jim za to, kolik lidí dokáží neoprávněně odradit od návštěvy kina jen proto, že VIDĚLI TRAILER!! ()

AdeLinaa

Jak může někdo hodnotit film jenom z traileru, proboha?! Mně se to docela líbilo! A všem, kteří filmům dávají odpad, jen protože to tak dělá většina, vzkazuji, že jsou nuly. Můj názor ;) ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015