janabel

Před zhlédnutím filmu jsem si říkala, že se nedám tady tímto hodnocením ovlivnit, ale to se vážně jinak hodnotit nedá. Je mi líto. ()

HonzaSim

Když jsem se podíval na trojku, došel jsem k závěru, že další díl neměl vyjít. Něco tak uměle natahovaného divácky "úspěšného," jsem snad ještě neviděl. Nevim, jestli z toho chtěli vytřískat ještě víc, než z prvních dvou dílů, ale tohle bylo teda pro silnější žaludky. Děj na absolutním bodu mrazu a myslel jsem, že to snad ani nedokoukám, což se nestává. Posledních 15 minut to mírně vylepšil babkama u moře, kde bylo nejvíc vtipných momentů. Jsem rád, že mam stejný názor jako uživatelé čsfd, tedy dvojka nejlepší, jednička mezi a trojka nejhorší. Doufám ale, že už další díly nebudou, protože nechápu, jak za tohle někdo může jít vyhodit peníze do kina.. Věřím, že kdyby se minimalizovaly trapné scény, procenta by byla mnohem vyšší. 20% ()

H4ku11 odpad!

Nočná mora každého inteligentného človeka. Horšie je len to, že to nemá niekedy ďaleko od tunajšej reality. ()

laepus odpad!

Deset minut. Opravdu deset minut jsem vydržel. Pak mi začala téct krev z očí i uší a musel jsem skončit. Tolik asi k tomuto případu. Snad jen ještě - ten starý teplý komouš Troška musí mít za sebou opravdu nějakou špatnou zkušenost, protože jeho nenávist k náboženství a církvi je až nepopsatelná. ()

arcticsky odpad!

Autor se po nefekálním Doktorovi od jezera hrochů vrátil ke kameňákovsky ubohé "klasice"....strašné...nic jiného se o tom napsat nedá. ()

rotel odpad!

Pokusil som sa pozrieť, no bol som nútený v záujme môjho zdravia (duševného) skončiť po pár minutách. Ľutujem, no nie je to nič pre mňa, ale svojich divákov si určite nájde - ako väčšina filmov Zdenka Trošku. ()

Stanley619 odpad!

Když nepomůže ani fakt, že na to koukáte v dostatečně podnapilém stavu s partou přátel jen tak z hecu, tak už to je hodně špatný. Hrozný obsazení, stokrát opakující se nevtipný situace, které ještě umocňuje jednotvárná hudba(ze které jsem měl neustálé nutkání spáchat sebevraždu). Ale vůbec nejsmutnější věc na tom je to, že je to nejnavštěvovanější film české "kinohistorie". To totiž dost vypovídá o zdejší mentalitě. Když je tohle jediný film, který dokáže vyprodávat kinosály, tak to je při nejmenším hodně smutné... 10% ()

Mattij odpad!

Nikdy jsem si nemyslel, že to řeknu. Nikdy jsem ani nedoufal, že se tomu tak stane! Ale ano mí drazí přátelé, ANO! Viděl jsem Babovřesky - a dokonce celé! Cítím, že v životě většího výkonu již nedosáhnu Když nic jiného, tak jsem alespoň maminku přesvědčil o tom, jaký ten film je + sám sebe zase usvědčil v tom, že mám asi prostě jiný styl humoru než nejspíš "většina" českého národu, který na to chodil v houfech do kina a smál se. A za tu donekonečna opakující hudeb(IL)ní znělku bych vraždil! Dvě hodiny mého života, které nebyly ztracené, ale plné uvědomění, že když Troška vezme to nejhorší ze Slunce sena, smíchá to s tím, co je normální v Kameňáku, tak to opravdu není vtipné. Až na tři, čtyři scény z toho furt natahovaného guláše a jednu jakž takž ucházející romantickou linii za něž dávám těžce udřených [20%] ... ()

Wancohoff odpad!

dokazem dopozerat takmer kazdu magorinu, ale toto sa jednoducho nedalo....bez vtipu,deja, a s prenesmiernou stopazou... KVÍZ: kto nema ani troška režiserskeho ducha? = troška... ()

BreHas26

Vysvětlete mi, jak se může něco takového (ani snad né něco, to nemůže být film a ani něco..) dostat na ČSFD.cz?! Je mi upřímně líto, jak je Český(možná i SK?) národ tak debilní, že se tomu malému(podle debility asi velkému..) počtu obyvatel líbí tento """výtvor""""? Je mi líto, že vyrůstám v České Republice, je mi líto, že je Troška tak debilní aby točil takové SR*ČKY a je mi líto.. bože...všeho spojeného, společného a souvisejícího s tímhle """""výtvorem""""". ()

Tigran odpad!

Předem bych chtěl upozornit, že netrpím nenávistí k Troškovi. Třeba trilogii "Slunce, seno" mám opravdu rád. Ale tohleto je tak neskutečný sranec... Pardon, nepovedený film. Troška se snaží vykrádat sám sebe, ale takovým způsobem, že mi při sledování bylo opravdu mdlo a nemohl jsem uvěřit svým očím a uším. Vtipné situace a dialogy nejsou vtipné a navíc je Troška neuvěřitelně natahuje, takže k pointě se dostáváme velmi pomalu. Velmi pomalu. Velmi. Takže nejen, že (vzhledem k monstrózní stupiditě vtipů a dialogů) už od začátku víte, jaká bude pointa, ale ještě si na ni musíte počkat a "vychutnávat si" dementní omáčku okolo. Je mi z toho zase mdlo, takže už jenom ve zkratce: Báby, které měly být vtipné, jsou trapné a otravné. Bohužel, žádná "druhá Kelišová" ani "dementní bába v posteli", (což jsou podle mě vtipné báby ze Slunce, seno) se zde nekonají. Zápletka a podzápletky, které mají vypadat tak, že se postavám dějí samé nešťastné náhody, jsou tak křečovitě vymyšlené a natočené, že by jeden zaplakal a celé to působí značně dadaisticky. Tady už nemůžu udělit ani tu jednu hvězdičku, kterou jsem prsknul Kameňákům. ()

Martinius odpad!

tomuto filmu sa neda dat ani len hviezdicka zo sucitu. za to ale jeden privlastok: zbytocny. nesmial som sa ani nedobrovolne. len som sa citil trapne a den sa nepozrel do zrkadla od hanby, co som to len urobil... ()

Tunri

Super obsazení, ale tolik "konců" mi vadilo. Zasmála jsem se jenom jednou při scéně s jahodou a to taky jen tak decentně. Zlatej Kaměňák. ()

Papaboot odpad!

Absolutní filmový průjem. Vážně jsem čekal, že se mi z uší, očí i nosu spustí hovna, protože takovej nával sraček jsem v životě nezažil. Z hloubi duše lituju všech polosenilních stařenek, který se do tohohle kusu lejna nechali dotáhnout. Upřímně bych se styděl i kdyby film naprosto zapadl, ale vysoká návštěvnost zrůdnosti jako je tohle, mi přijde jako jeden z nejpádnějších argumentů pro emigraci. ()

lardko

Tak tohle je fakt strašná blbost už od začátku se na to nedalo koukat 133 minut nekonečný nudy a trapnejch hlášek. A ty báby mě tam fakt srali ty jejich hlášky bili fakt strašně trapný. Asi nikdy nepochopím že si přes 100 lidí dali tento film do oblíbených. Nechápu jak někdo může na tomhle filmu vidět něco dobrýho. Mě osobně to přišlo jako jedna z nejnudnějších blbostí , na kterou se nedalo ani koukat. Nechápu jak jsem mohl vydržet se koukat od začátku až do konce. 5%. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015