Warmachine69

Dlouhoočekávaná komedie Zdeňka Trošky která měla dle jeho slov být “něco mezi Kameňákem a Slunce seno”. Popravdě je film z 99 procent podobný spíše Kameňáku. Od suchého a nudného humoru přes absolutně hloupou zápletku až k šíleným hereckým výkonům. Popravdě jsem v kině nikdy neviděl tolik otrávených nebo i odcházejících lidí. ()

b.tony odpad!

Já rád shlédnu i film,o kterém druzí řeknou,že nestojí za nic.Prostě mám rád,když se o kvalitě filmu přesvědčím sám.A tak nic nedaje toho co mi radili druzí,tedy ať se na tento film ani nedívám, pustil jsem si jej v televizi s očekáváním,že by to snad mohlo být něco podobného jako třeba Slunce ,seno, jahody. To jsem se tedy spletl!! Vulgární témata,sprosté dialogy,rádoby černý humor mě dostal do sedící pozice v křesle s hlavou ve dlaních.Nevěřícně jsem koukal co všechno jsou herci schopní natočit.Chabé scény,chabé dialogy ,strašný scénář,otřesná režie a pekelná kamera,jejíž záběry byly vyhoněny do závratných barevných výšin a přimázlé kontrastem. Nedávám ani jednu hvězdu a příště si pár recenzí raději přečtu. ()

megacik

Nikdy som to nedopozeral celé. Ale pár, na jednej ruke spočítateľných, vtipných scén, sa určite našlo. Skôr by sa to hodilo ako súčasť céčkového seriálu typu Panelák. ()

Samann odpad!

Někdy si říkám, jaký mají takové filmy smysl, kdo na ně dá peníze a pro koho se točí. Jestli na to lidé chodí do kina z přesvědčení nebo donucení. Prý je to letní komedie. Vtipné momenty jsou tam asi dva a v létě čučet na tohle je spíše za trest. Za mě pan Troška potenciál babského gangu vyčerpal ve Slunce Seno, kde se mu to opravdu povedlo a gang byl vtipný a lehce nadneseně i ukazující realitu vesnických bab. Jenže v tomhle filmu to vůbec nefunguje, gang není vtipný, působí protivně a k uvěření není ani jednou za film. Tuhle hrůzu by asi nezachránila ani Lucka Vondráčková hrající celý film v plavkách. Zhlédnutí tohoto filmu, beru jako osobní torturu. Byl jsem zvědav, jestli je to opravdu dno české kinematografie a je. ()

mimars

Podobně jako u Kameňáků, i u této trilogie je vtip v tom nepouštět si ji s přehnaným očekáváním. Mít to puštěné třeba na pozadí při žehlení, nebo při podobné příležitosti jistě neurazí. ()

Kuzizek odpad!

Na tohle chtěl jít ex do kina. Já věděla že má příšerný vkus na filmy a seriály a nešla jsem na to. Doma si to pouštěl, ale předemnou. Myslela jsem, že umřu nudou. Byla to hrozná slátanina. Zbytečně dlouhá a neskutečně nudná. ()

dejf96 odpad!

mám sebemrskačskou náladu, tak na to za trest koukám.... a dobře sem udělal, sledovat TO , je normálně fyzická bolest :-) navíc herecký výkon mladýho Langmajera ani o píď nepřeskočí výkony všech ostatních statistů včetně Vondráčkové, Synkové, Žilkové, Kikinčuka atd. děs běs úděs.... Synková je mimochodem nejotřesnější... "teta Kateřina" jí nevyšla, "Polda" byl od začátku píčovina a to, co předvedla tuná.... s tím bych se do hrobu styděl............ vzdávám to, na to nemám! bolesti bylo dost. dokoukal sem, nicméně konec není vtipný ani trošku ()

V@lecCZ odpad!

"To musíš vidět", říkali. "takovou blbost musíš vidět" naléhali. A já jsem podlehl. A nedal jsem to na jeden zátah, asi v půlce jsem to vzdal. "To musíš dokoukat celý, ta druhá půlka je ještě lepší" říkali a divně se chychotali. A já jsem opět podlehl... Nikdy, už NIKDY se na to nekouknu. Jsem se styděl a bylo mi trapně. Jak někdo může něco takového natočit... 0* ()

P3rcy odpad!

Slunce seno ataktdál je oproti tomuhle naprosto mistrovský kousek. Když se člověku zapne v kapse kamera na mobilu, tak i to, co z toho vznikne je mistrovský kousek oproti Babovřeskám. I to málo, co fungovalo ve slunce senu ..., což znamená jednoduchost příběhu a přirozené herecké umění/neumění většiny osazenstva, tady nefunguje. Skoro nikdo na place nehrál přirozeně, všichni přehrávají, hlavní "babky" jsou mi neskutečně protivné, odporné a nesnesitelné a jsem si celkem jistý, že to není jejich chyba, protože jsem na vlastní oči viděl některé z těchto herců a hrát i jinde a opravdu hrát umí ... ne tady je bohužel problém v režii, které toto nesympatické přehrávání očividně vyžaduje. ()

milos.bradik odpad!

Toto se fakt nedá. Překvapujeme, že se k tomu propůjčil třeba Pecha, asi už ztrácí soudnost u ostatních jsou to prachy, ale Pecha v takové hrůze nikdy nehrál. ()

Enon

Narozdíl od Kameňáku a slunce seno je to podle mě fakt vtipný. Jako je to blbost na odlehčení ale tím správným způsobem. ()

Teense

Na tenhle film se nedá nahlížet jako na "klasický film". Nejen že je mířený na velmi malý okruh lidí, co opravdu pochopí a ocení scénář, ale také se asi nikomu nechce dívat na film co má 130 minut. Mně se to jako normálnímu nenáročnému divákovi líbilo a ač první půlhodinka byla suchá a bez děje, dál už to mělo lepší úroveň. Vtípky pobaví, každej si musí přiznat že jo. Upřímně mít tenhle film jiného režiséra aby to nebyl "Troškův film" a trošku zkrácenou stopáž, je to majstrštyk. ()

Kelinej

Asi bych svoje dvě hvězdy měl vysvětlit. Takže, na film budu léta vzpomínat jako na debilitu. Ale na drtivou většinu českých komedií z nového tisíciletí si nevzpomenu vůbec... ()

Kopretina002

Tuhle komedii jsem viděla už několikrát. Za mě je to taková dobrá blbost, když člověk nechce nic náročného. Není to asi nejoriginálnější, ale svůj účel to splní. Dobré obsazení, občas se povede i nějaký ten "vtip". ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015