DeepMaster odpad!

Dvě hvězdy jen díky tomu že to je český film a že v tom hraje Dolanský :) Jinak tento film mě bavil do té doby do kdy jsme na to koukaly ve více lidech. Pak ale usnuli a mě samotnému to nic neříkalo. Nebylo jasné o čem to vlastně je. ()

pivomamrad

SODOMA GOMORA BABOVŘESKÁ. Já vůl nebral zřetel na zdejší hodnocení a na zdejší komentáře a bláhově si myslel, že sem píší pouze Troškovi zamindrákovánci. Jako fanda trilogie slunce seno jsem si říkal, to bude v pohodě. I kdyby to bylo o něco slabší, tak se člověk aspoň odreaguje a zasměje se. ALE tomuhle dílu se vážně smát nedá. Báby se sice snaží prodrbat každýho ve vesnici, ale je to tak uměle vyumělkovaný, až to vyznívá velice trapně. A ta hororová část ve starém domě a hledání onoho pokladu, to mělo být co? Ty vole tohle se fakt nedalo. Jediný za co dávám přehnaných 10% je za Kikinčuka, ten toho starostu zahrál skvěle, dívky se mohou těšit i na jeho (dle filmových herců) sexy zadek a ještě za asi dvě vtipné scény, u kterých jsem se docela zasmál. ()

elanista1 odpad!

Nikdy nevypinam film v strede, nikdy nehodnotim bez dopozerania, ale toto fakt neslo dopozerat, a naviac ten odpad! dam bez vycitiek svedomia. Ma to byt akoze komedia, a za 60 minut som sa ani len RAZ nezasmial, ani RAZ nepousmial, citil som sa trapne, bolela z toho hlava, a bolo mi na zvracanie. Preboha zakazte mu uz tocit filmy! Ale Lucka Bila ma potesila, a bola zdaleka, ale zdaleka najlepsim hercom aj ked sa mihla len na 5 minut. ()

Blazis34 odpad!

Do kina mě tento film opravdu nepřilákal i když měl slušné uvedení a komedie od Trošky? To má v Česku renomé. Ale bohužel musím říct, že jsem rád, že jsem nezaplatil za takovou blbost. Opravdu za více než dvě hodiny jestli jsem se dvakrát pousmál, je málo na komedii. Přišlo mi to jako hodně amatersky natočený film, kde už ani babky nehrají ty svoje důvěryhodné role jakož tomu bylo v ságách Slunce seno... Prostě pro mě velké zklamání a vyhozené peníze. Dávám 15% - odpad. ()

djbarrel

OK, humor byl dost infantilní, ale tak zase, úplně bych to nezatracoval. Možná je to jen moje chyba, že jsem čekal cosi víc, ale to se mi stává i u filmů hodně lépe hodnocených. Je to slabší, ale vyvažují to pěkné scenérie a několik vtipů bylo opravdu vtipných. Rozhodně si nezaslouží titul 276. nejhorší film. 36 % ()

Luswani

Snažil jsem se na Babovřesky dívat bez předsudků. Ale to co jsem viděl bylo tak moc špatné, že se mi nechce věřit, že něco takového může někdo natočit. První půlka byla naprosto příšerná! V druhé půlce, kdy přijel Dolanský a začal se odvíjet jeho příběh s Vondráčkovou to bylo o něco málo lepší. Ale i tak jsou Babovřesky velmi špatný film, dokonce horší než Kameňáky. Tu jednu hvězdičku dávám za Vondráčkovou a Dolanského, jejichž herectví výrazně vynikalo mezi tou hereckou hrůzou kolem. Je mi hodně smutno z toho, že něco takového u nás vzniká... 10% ()

stolista

Dávám 1* za Lucku a za Langmajera. Víc se k týhle sr*čce vyjadřovat nehodlám. Stačily ty dvě hodiny ztráty času. ()

PamelaJJK

Umělečtí estétové a intelektuálové, kteří hltají filmy pro náročné, zase popravili jeden velice slušný film. Tak, jak je jejich zvykem. Asi ve své zaslepenosti (a nechce se mi napsat "tuposti") zapoměli o čem má být komedie a film vůbec. U komedie se má člověk pobavit a smát se a ne si lámat hlavu, co chtěl vlastně autor sdělit a snažit se číst mezi řádky a hledat něco druhoplánového pod povrchem. A docela bych rád věděl, kolik z Vás skutečně vidělo celý film a kolik z vás ho odepsalo jen proto, že je to Troška. A dal bych ruku do ohně, že fůra z vás film haní jen proto, aby se tady náhodou neshodila. Jste prostě zaslepené a zapšklé stádo a hrajete si na to, jak tomu rozumíte... Babovřesky jsou po Slunce, seno, jahody nejlepší komedií od pana Trošky. V podstatě se drží stejného rámce i humoru. Je zajímavé, že Slunce, seno, jahody jste zde ohodnotili 68% a Babovřesky jen 27%... Ale co? Můžu vás všechny ubezpečit, že málokdo už dá na zdejší hodnocení. Ale k filmu... Humor je to sice jednoduchý, ale milý a srozumitelný. Prostředí je reálné a důvěrně známé. Tahle kombinace lidi baví a dokonale funguje. Celé je to takové skutečné a uvěřitelné. Ve filmu jsou i dvě překvapení, kterými mě pan Troška dostal a hodně pobavil, ale nebudu je prozrazovat. Zajímavostí je i několikavteřinové účinkování několika slavných hokejistů. Obsazení? Naprosto, ale naprosto, perfektní. Dámy Vondráčková i Žilková a pánové Lukáš Langmajer, Dolanský, Kikinčuk, Kostelka a Pecha jsou k sežrání. Celek působí velice sympaticky a už se těším na další připravované díly. Na vzdor všem tady dávám plný počet. P.S.: Ani po opakovaném zhlédnutí nehodlám na svém hodnocení nic měnit. Spíš jsem se utvrdil v tom, že to je skvělá zábava a zapoměl jsem ještě poznamenat dvě věci. Cikánka Lucie Bílé je úžasná a Lucie Vondráčková mě velice mile překvapila. Nikdy jsem nepatřil mezi její bezmezné obdivovatele, ale touhle rolí mě přetáhla na svou stranu. A teď mě klidně, vy intelektuální strážci dobrého vkusu, kamenujte a třeba mě i nazvěte povrchním hovadem :-D ()

strigon odpad!

Letní komedie, navíc o takové stopáži, by měla být, dle mého názoru, alespoň trošku komediální. Za celý film mě pobavila akorát hláška "Měls tu štěnici, odposlech přerušen" a to je zatraceně málo. Na tuto podívanou chci hodně brzy zapomenout i s tím, že přijdu o odpovědi na otázky proč báby vždy stojí vyrovnané jak na startovní čáře a jaký smysl měla role L. Bílé. ()

srolyma

Žánr gerontokomedie mě zatím (naštěstí) nijak neoslovuje, takže sledování této burlesky vyžadovalo značnou dávku občanské statečnosti. Ona zápletka okolo údajné felace na obecním úřadě by možná vystačila na krátký skeč s Bohdalovou a Dvořákem v Televarieté, ale postavit na této pseudozápletce více než dvouhodinový film? A že tam přece vůbec nejde o žádnou zápletku, ale hlavně o legraci a vtípky? Cože? Při páně Troškově orientaci lze pochopit jeho fascinaci mužským genitálem, ale aby se každých deset minut do něj muselo kopat, střílet vzduchovkou, mlátit loktem? To i takový Kameňák je ve srovnání s touhle „letní komedií“ jemná, inteligentní až montypythonovská zábava. Ale abych nebyl jenom negativní. Holašovice jsou velmi fotogenická vesnička. Lucka Plekancová se roztomile usmívá. A Kikinčuk má místy až herecký výraz. ()

VanBradley89

Tak jsem to zmáknul. A ani jsem tolik netrpěl. Několikrát jsem se od srdce zasmál a první titulková scéna opravdu pobavila . Jenže 133 minut je na takoví film strašně moc a ke konci už trapnost vítězila. ()

MEL odpad!

K Troškovi jsem byla vždycky shovívavá. Říkala jsem si: ,,no, aspoň je to vtipný..." Ale tohle není ani vtipný. Snad jen směšně teatrální a trapně laciný. ()

Don Maty odpad!

Obdivujem každého kto to dopozeral. Skôr ma udivuje tá absolútna nesebakritickosť v tom, že sa idú natáčať dve pokračovania. Ach, kam sme to dospeli...Odpad! ()

pitrpi odpad!

Dlouho jsem se přemlouval a nakonec jsem se odhodlal tento "klenot" shlédnout. No co říct, je to fakt špatný, opravdu hodně špatný. Návrat ke trilogii Slunce seno se nekoná a míra trapnosti a nevkusu je přímo nesnesitelná. Už po prvních 20 min jsem si musel dát od sledování pauzu, abych strávil tu nucenou trapnost , kterou pan režisér a herci předvádí. Chtěl jsem sem napsat nějaké pozitivum,ale fakt to nejde. Je to brak největšího kalibru. A už vůbec nechápu, jak může bejt na rok 2015 ohlášen 3 díl. ()

honzic

Myslel jsem si, že po trapném Troškově Kameňáku už nemůže přijít nic horšího. Mýlil jsem se. Troška je král trapnosti a nechutnosti první kategorie. Kde jsou ty časy, kdy točil solidní komedie či normální filmy či aspoň solidnější pohádky (zejména 80. léta), od 90. let začal ztrácet soudnost a v 21. století už se zbláznil. Kouknout se na to dá, pokud je člověk filmový masochista. Hodnocení: 25 % ()

P33t33

Asi je to tím, že jsem při sledování nebyl úplně střízlivej, ale docela jsem se bavil. Ten humor a vůbec celej film je tak stupidní a absurdní, až mi to přišlo vtipný. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015