Pythonator odpad!

Jsou případy, kdy se musím stydět za to, že jsem Čech (i když jsem Moravan). Například, když si uvědomím, že mí slaboduší spoluobčané si chodí odpočinout do kina na podobné filmy a v případě Babovřesků jsou ochotni nechat v těch kinech skoro pět milionů. Pravda, taky jsem se u filmu bavil, ale spíše nad tím, jak je trapný a těch pár dobrých vtipů to nezachrání. Pořád je to sice lepší než Hroch od jezera doktorů, ale dát aspoň tu jednu hvězdičku se mi příčí. Jo a do kina bych na to s chutí šel, ale někdo by mi musel zaplatit dvojnásobek ceny vstupného, dát mi lampičku a knížku. ()

luphick odpad!

Velmistr vizuálních efektů, kritik Pána prstenů, jeho excelence král vtipů a product placementu, hledač talentů a kopač žump Troška se zase vytáhl, to se musí nechat. Napsala bych něco ve smyslu - bohužel, tam kde nechtěl. Jenže opak je pravdou. Zřejmě se vyžívá v tom, prokopávat se svou trapností na druhou stranu zeměkoule. Já pevně věřím, že se mu jednou povede nejen se tam prokopat, ale dokonce proletět rychlostí zvuku a sestřelit Dartha Vadera ve svém křižníku v předaleké galaxii. Baví ho, dělat z nás neotesané křupáky co si myslí, že se budou smát kryplofilnímu příjmení Šoustal a zároveň nám nastavovat až spalovat už stokrát nastavenou kaši v podání bab drben(né Zdeňku, opakovaný vtip bude jistě vtipem ještě dvacetkrát a nevím, že míříš k Slunce, seno.. ne). Že se v téhle trapnosti objevila Vondráčková mě taky nešokuje. Ve skutečnosti ji nikdo neposlouchá, nikoho nezajímá, někde ale vydělávat musí, áááno? Co dodat. Bez dalších dvou dílů by česká kinematografie jistě nevydržela, jsou lidé, co potřebují svou dávku šlichty. To, že jich je mezi námi tolik, je docela alarmující. ()

Slay3r1990

Proti kameňákům je to o dost nudnější a trapnější, ale musím ocenit alespoň linii s dědictvím a pár duchařských efektů. Zdeněk Troška ušel dlouhou cestu od svých povedených filmů z minulého století, bohužel se vydal cestou kýče a trapnosti. Furt si ale říkám, že by bylo skvělé, kdyby se pokusil natočit nějakou béčkovou fantasy (ne pohádku), nějaké náznaky schopností tu jsou. ()

turkish44 odpad!

Až mi je smutno, keď si pomyslím, že tento štýl humoru príde niekomu naozaj vtipný. Keby som nad tým rozmýšľal dlhšie, zrejme spácham sepuku od beznádeje v ľudstvo. Ale na druhej strane "humanity is overrated". A tak som iba so zvrašteným čelom ako Dr. House neveriacky pozeral na tragické herecké výkony, tak prázdne dialógy, že keby sa ich prázdnota spojila s ich nevtipnosťou, tak pokryjú vesmír od Zeme po Jupiter. Aspoň dvakrát. Ale má to svoje pozitívum, Troška si drží svoj štandard z posledných rokov a podáva vyrovnané výkony. Nech mu táto forma vydrží, českému filmu aj tak nemá, čo dať. ()

Adina1995

Hodnotit nemůžu, protože jsem film neviděla. Ale už z traileru je vidět, jak nízko klesla úroveň Zdeňka Trošky. Divím se hercům, že takovou s*ačku mohli vůbec zahrát. Proč se v Česku nemůže natočit něco normálního? ()

M_crha

Nemužu říct, že bych se občas nezasmál. No blbé to je, to zas jo. Na druhou stranu je to asi svébytný žánr, který se né každému musí libit. ()

KREI

Hlavní zápletka filmu: Kněz se jmenuje Šoustal! Při tom se jako opravdu někdo baví jo? Spousta nudy, pár dobrejch vtípků, hodnocení naprosto odráží poměr těch dobrých vtipů a těch naprosto trapných. ()

dr.Hyena odpad!

pomluvy, závist, drobná šmelina, hašteření, nostalgie po socialismu, malost, předsudky, přetvářka, pomstychtivost a občas nějaká ta prasárnička...vcelku nechutné zrcadlo ()

Slahy94 odpad!

Překvapil jsem sám sebe a pustil jsem si Babovřesky, a dokonce jsem se na ně i dodíval. Upřímně řečeno, není to zas tak hrozné, jak jsem čekal. Umím si představit, že tento film má své publikum. Je to prosťoučké a hloupoučké. U tohoto typu filmu člověk prostě musí vypnout mozek a nesnažit se reflexovat to, co vidí, na realitu. Je pozoruhodné, jak Troškovi komedie postupně ztrácejí úroveň s každým dalším filmem. Babovřesky jsou vlastně dalším slabším odvarem Kameňáku, akorát je to ještě horší. Snaha o vtipné hlášky, jednoduché a hloupé zápletky a scénky typu vtipů z Blesku, mizerné herecké výkony, pozoruhodná přehlídka reklamních sponzorů... Mě tento typ humoru prostě nebaví, protože mi to připadá hloupé a naivní. Ale je smutné vidět takovou hvězdu jako třeba L. Kostelku, který hrál ve scénkách s V. Menšíkem, v takovém filmu. Vysoká návštěvnost jenom odráží poptávku nás, diváků. Lidi se chcou někdy i bavit, chtějí se zasmát a tak někteří občas vezmou zavděk i takové Babovřesky. Dobrých komedií vzniká u náš strašně málo a je to škoda. A ohledně těch čísel návštěvnosti, Babovřesky v kinech v r. 2013 vidělo přes 650 tis. diváků, ale když šla v r. 2009 do kin komedie Poledňákové - Líbáš jako Bůh, bylo to přes 900 tis. (ono stejnak ty čísla návštěvnosti kin mají pramálo vypovídající hodnotu). ()

Margay

Výpočet všeho, co se mi nelíbilo, by bylo na dlouho. SPokojím se tedy s tím, co bylo fajn - když cigina (protože ta byla ,,ztvárněna") dala kostelu mnohem víc než ,,bohabojná ženuška". Hvězdičku za jistou řemeslnost. ()

Apofis28 odpad!

Viděl jsem 20minut někde uprostřed a to co jsem viděl mi bohatě stačilo. Tisícekrát vykonstruovaný situace, jenom aby to bylo rádoby vtipné, dialogy jak z nosu, herci k ho*nu, nechápu jak jim může někdo zaplatit... Celkově bylo těch dvacet minut tak špatných, že ani kdyby zbytek toho veledíla byl nejlepším filmem všech dob, nedokázal by to vykompenzovat!!! Hnus, jediný co muže Troška dělat, je reklama na mBank.... ()

Zofinka2

Do čeho to Jan Dolanský vlezl? A někteří ostatní herci? Když jsem viděla, jak Žilková kopla Kikinčuka, přestalo mě to bavit. Zlaté Slunce seno... ()

Sidenius

usmál jsem se přesně 1x. Vzhledem k tomu že jsem nejdřív viděl 3. díl, musím říct že mi přišel zdařilejší. Jinak všechny Babovřesky jsou na sílu tlačená Slunce seno... které přetlačit nic nemůže. ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015