MichalHavros

Seriozní a určitě skvěle natočený film, narozdíl od gymplu má toto svojí stránku dramatu, gympl je hlavně o to, zasmát se..:) 4* ()

Lamarr

Komedie? Ani náhodou...film bez nápadu, zajímavýho děje, nezaujal mě vůbec ničím, ani tam není nic k smíchu. Jednu hvězdu dávám Mádlovi, nemám ho moc rád, ale za roli hajzla si ji ode mně jako jedinej zasloužil. Suma sumárum: velké zklamání.... ()

kecal

Je opravdu možné, že tento člověk, co kdysi spolu vytvořil pražskou pětku natočil tuhle sračku proloženou reklamou? Slátanej scénář vylepšenej dech beroucími hereckými výkony. Druhá hvězda za solidní hrudníčky obnažených slečen. A to údajný grafity stalo za hovno. ()

Hrnek

Komédia na večer, čo sa viac dalo očakávať. Jednoduchý dej a stačilo to. Dalo sa na tom zasmiať. Lepšie ako zahraničné, tuctové komédie. Oproti jednotke, to išlo ale kvalitou dole. Ale na tú mladú herečku sa dobre pozeralo. ()

IGATY

15 minut a dost...musím přepnout na jiný program. Od začátku snad každá věta obsahuje sprosté nebo vulgární slovo. Nynější mládež je hrubá, ale až takhle??? Už dost přitažené za vlasy. S kvalitní kinematografií toto má společného pomálu. ()

Kinepa

14.2.2016, ČT, Přes počáteční nudu se to dostalo alespoň do průměru. I hodně slabší než Gympl, jde bylo i pár dobrých hlášek. ()

Lonelybiker

Vejška je podle mého názoru lepší gymplu. Je vic dospělejší, ale ne díky tomu, že hlavní hrdinové jsou o pár let starší. Až na několik výjimek jsou herci přesní. Hlavní postava v podobě Petra mi nakonec přirostla k srdci a fandil jsem mu. Takhle nějak mohou dopadnout slušní kluci, kteří chodí s nadprůměrně hezkýma holkama. Tomáš Vorel má u mě za vejšku zase plus. ()

lineker

Skečovitý film postavený na stokrát jinde předvedeném scénáři, zasazený do graffiti obalu. Dva maníci z nichž jeden zásadový čestný, druhý parchant ze zbohatlické rodinky. Oba baví čárat po zdech. Zatím co jeden to bere jako druh umění a hodlá se tím i živit, pro druhého pouze jedna z dalších adrenalinových záležitostí. Kromě toho pařby, píchání, podvody. Tím jediným co mně na filmu trochu bavilo byly kupodivu sprejerské akce se slušným hudebním podkresem. Ostatní pouze stokrát nastavovaná kaše, která v nestandardní režii Tomáše Vorla působí dost amatérsky. ()

rass

Nečekal jsem ani generační výpověď, ani přesné ztvárnění reality, ale prostě další , na předchozí úspěšný Gympl volně navazující Vorlovinu – a tudíž nejsem zklamán, dostal jsem to, co se dalo očekávat. Zůstala atmosféra a nadmíru zdařilá hudba. Ubylo srandiček, to ano, ale stále je to zábavné, nic víc v tom nicméně nehledejte, není to tam. Většina zásadních postav tady pokračuje z předešlého filmu a drží si spolehlivě svoji laťku, zejména Mádl, Vorel mladší, Bydžovská , i Kraus s Chýlkovou. K nim přibyla Eva Josefíková, na kterou se opravdu pěkně kouká a navíc odvádí velmi solidní výkon. Naproti tomu postava věčného zhulence Filipa Vorla je tady už jaksi navíc a zbytečná. V podstatě otevřený konec dává tušit, že by autor mohl vyprodukovat ještě další volné pokračování, jen si nedovedu představit jak – tak se nechám překvapit. ()

Krastom

Vejška se povedla, je o krok dál za Vorlovým Gymplem a ikdyž jsou oba filmy o graffiti, tak Vejška pokud ji mohu brát, jako pokračování je propracovanější a lepší. Nechápu zde tak malá procenta a jak ji někdo může hejtovat. Mádl si zahrál životní roli rozmazleného hejska a spolu s Janem Krausem měli legendární hlášky. DJ Mike Trafic pracoval na soundtracku k filmu delší dobu, než trvalo samotné natáčení, dlouho hudbu upravoval, aby dokonale seděla v daných scénách. Ve filmu nechybí akce a má spád, bohužel příliš rychlý spád. Nečekal jsem, že film bude mít pouhých 70 minut. Tady na csfd se píše, že má 85 minut, ale skutečnost je taková, že má pouhých 70. ()

bratr_jezek

Film podobně jako předešlý Gympl nabízí pohled do zákulisí života sprejerů, bohužel je na něm vidět unavenost hlavních hrdinů (asi vzhledem k věku), ztráta komediálních prvků (kromě divokých mejdanů a přesvědčování, že v ČR to není tak skvělé jako za velkou louží.) Celé to pak vyznívá jako křečovitá snaha navázat na úspěšný předešlý titul, ale herci nemají co hrát (místo příběhů jen volně spojená klišé bez hlubší sondy). Současná hudba a krásna Jozefíková to bohužel nezachrání. Bohužel o hvězdu méně než Gympl ()

Beliel

Sečteno a podtrženo . Nechytnul mě Gympl a nechytlo mě ani tohle. Asi to skutečně není můj šálek ranní kávy. Sprej na zeď, pusto v hlavě, ale fotr bohatej takže je život jedna veliká pohoda a když už to vážně nejde, tak odjedu do Anglie a můj kámoš díky reklamě na AVG odjede do USA, protože jeho mladou bere otec jeho kámoše. Pro boha... ()

mfanta

50% - Pokračování filmu Gympl od Tomáše Vorla staršího. A je to pokračování, které nenabízí příliš mnoho nového. Matka Tomáše Vorla mladšího, Zuzana Bydžovská víc pije, Mádl se ještě více chová jako rozmazlený kokůtek, Vorlovi patálie s policií kvůli sprejování se vyostřují, jeho milostný život taktéž není úplně růžový, hudba navazuje tam, kde přestal Gympl. Snad jen konec filmu se vymyká světýlkem naděje na konci zachmuřeného tunelu. Na Vorla staršího slabší. ()

tykeww

Za mě rozhodně zajímavé pokračování dneska už klasického Gymplu. Vejška je natočená zase úplně jinak a přitom dost vorlovsky. Filmu jsem se trochu bál, ale nezklamal mě, naopak příjemně překvapil. ()

Gigulina

Vejska se mi libila vic nez predchozi Gympl, uz je to prece jen vice oprene o nejaky herecky vykon a ackoliv to rozhodne nepovazuji za komedii, tak je to alespon pomerne prijemna oddechovka.. Zkratka film nabidl vic nez bylo mnou ocekavano.. ()

HonzaN

product placement, toporne herectvi, spatne herecke vykony celkove. OK manzelska hadka Coolmanovych to vcelku zachranila... jinak je to jeste slabsi nez Gympl... Jak mohl Vorel natocit tohle, Gympl a kultovni film Kour? Ackoliv svuj rukopis nezapre. Mozna ta herecka topornost je Vorluv rukopis. Nicmene Kour byl o tolik vtipnejsi... ()