mouzi

Demence. Doufam, ze CT dostane za odvysilani pred desatou mastnou pokutu. Pokud teda RRTV meri stejnym metrem.. ()

bmx6

No,co si budeme povídat,i když Gympl nedosahuje v podstatě žádných kvalit,tak je to pořád lepší než tohle. ()

gstudio odpad!

Komedie? Tak to ani náhodou... Spíš nudná studie, sledující kretény, kteří se chovají jako kreténi. Do konce jsem nevydržel a to i navzdory tomu, že Josefíková je kočka. ()

tomino28

Řekl bych, že obsahově i kvalitativně je na tom Vejška jako její předchůdce ze života středoškoláků Gympl. Ubylo vtipných a úsměvných scén a já jsem chvíli přemýšlel, čím byly nahrazeny. A nakonec jsem přišel na to, že ničím, protože stopáž je oproti dílu z roku 2007 velice skromná. Nakonec i to je důvod, proč je mé hodnocení stejné, při své krátkosti byli tvůrci schopni sdělit divákům to, co chtěli, a diváci to na oplátku byli schopni bez většího skřípání zubů vydržet. ()

Salvator

Pokračování Gymlu je jeho téměř identickou kopií. S tím rozdílem, že kvalitou je o stupeň níže. Navíc po Gymplu tady maluje každej toy. Bohužel. ()

KoudyTheAlko

Méně povedenější brácha Gymplu, kterej se ale zase snaží kouknout na věc trochu z jiného úhlu pohledu. Kdyby neměli tolik společnýho, tak bych je ani do jednoho pytle neházel. Pořád si ale myslím, že si moje hodnocení zaslouží. Rozhodně si pořád zaslouží víc než kdejaká Béčková americká komedie. 70 % ()

lister_dave

Mě to i po letech stále baví a film se určitě vymyká průměrné české tvorbě... Ale chápu, že někoho, kdo nemá k tématům ve filmu vztah (věk, streetart, rap, Praha a možná i ta vejška), film tolik neosloví. Jasně, děj by mohl být propracovanější, ale atmosféra z toho za mě vysloveně čiší. ()

fulcrom

Čekal jsem komedii a zábavu jako u gymplu, vyklubala se z toho píčovina která neví jakej styl filmu má vlastně bejt. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

Super8martiN

Od doby, co jsem naposled viděl Vejšku, je to už nějaký ten rok. Po dnešním zhlédnutí Gymplu ale myslím dokážu objektivně říct, že tohle jeho pokračování je o něco dynamičtější, vtipnější, zajímavější a překvapivější, ale na 4 hvězdy to stále není a nebude. ()

hloupej

Hele jo! Není to plné jen pubertálních výlevů, dokonce to dává i trošku smysl. Fajn oddechovka, u který se nenaštvete ()

Vasourek

Pokud jsi byl na Gymplu, běž na Vejšku.. V obou významech to platí stejně.. Jak Gympl, tak Vejška si drží svůj určitý odstup od současnýho českýho (bohužel) mainstreamu, tedy od českýho filmovýho a televizního průjmu, a taky nezapadá do části českýho filmovýho průmysl, který byl análně znásilněl samotným králem Zdeňkem Troškou. Vorel aka stará škola, otravný zatmívačky, pár úchylností a skvělá kamera zůstává, Vorel jr. stejnej neherec jako v Gymplu, ale za pět minut to člověk přestane vnímat.. zato Mádl, ten válí, možná je to vocas, ale hrát umí a tady si to vyloženě užívá.. Josefíková !!! a Kraus, ten se neztratí, po hádce s Chýlkovou vypustil hlášku v autě, která uzemnila celý kino.. Stopáž je krátká, takže možná něco je hektičtější, ale co, zase to frčí a člověk nestihne přemýšlet nad věcma, který mu nesedí.. Asi jen ten vyhul, kterej v Gymplu hláškoval a vtipně zpestřil nejednu scénu, tady působí nuceně a zbytečně, aniž by nějaká scéna s ním byla vyloženě vtipná.. Nicméně, odcházel jsem z kina spokojen.. žádný herecký koncert jsem nečekal a když do toho začne Vladimir 518 a MT, má to něco do sebe a celkově o stupeň výš než Gympl.. ()

montel

Petr (Tomáš Vorel jr.) se hlásí na grafickou UPRUM, kde se mu už jednou nepodařilo dostat. U přijímaček potká krásnou studentku Julii (Eva Josefíková), která se tam rovněž hlásí. Za to Michal (Jiří Mádl) studuje VŠE, uplácí kantory i spolužáky, aby se nemusel učit a lehce školu dodělal a po večerech chodí s Petrem malovat graffitti, balí holky na své prachy a nové auto a dokonce má románek s Petrovou holkou Julii. Policie má však na oba výtržníky spadeno...Komu se líbil první díl Gympl, mohu Vejšku jenom doporučit. Většina herců z jedničky se objevuje i zde a Tomáš Vorel st. se z natáčením dvojky popral více než dobře. Film vystihuje problémy dnešní mladé generace a také jaké mohou být jejich důsledky. Mezi to se podařilo také vštípit pár vtipných scén, takže celkově má film hlavu a patu a jeho komičnost děj nijak nerozhodí. Na český film je to opravdu solidní práce. Jirka Mádl opět dokázal, že umí zahrát jakouliv roli. 70% ()