Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

Bedla666

Velmi jsem se bavil... Akorát furt musím přemýšlet nad tím, kdo řídil ten karavan, když byl zaháklej za druhej... ()

majo2060

Tak tento film si odomna zaslúži plné hodnotenie :) Na žiadnej komédii som sa nenasmial tak ako na tejto. Vyžaruje to takú neskutočné dobrú náladu a pozitivitu a nepodarené scény ako bonus boli ešte bombovejšie niet čo dodať :) :D ()

maxs

Dlouho jsem se tak od srdce nezasmál opravdu vtipným scénkám i dialogům, Mullerovi na tripu se přesně trefili do mého gusta a opravdu jsem i chvíli přemýšlel nad 5kou. Svést dohromady takovou "partu" s úkolem v pašování 2t trávy zvMexika do USA - slova jsou zde zbytečná, kdo si chce proklepat bránici, musí vidět! ()

Kozzel

Nejlepší komedie roku se skvělými herci a úžasným dějem. Dokonce ani přeslazený konec nevadí, protože tam prostě patří. Jennifer Aniston vypadá božsky a její stripová scéna je úžasná. Snad co nejdřív natočí dvojku, protože Millerovi si to rozhodně zaslouží. ()

ShamiraNahari

Jenifer, čím starší tím hezčí. Celá rodinka si neuvěřitelně sedla a ten film mě baví po celou dobu. Po dlouhé době komedie, která ač je často klišé a předvídatelná je zábavná a já se opravdu bavila. ()

k.rakonos

Dle hodnocení jsem čekal určitě víc, proto je to pro mě spíš zklamání. Sem tam se člověk pobavil, ale špičková bláznivá krimi komedie to tedy pro mě není. Občas až příliš přemrštěné akční scény, hlavní hrdina, co bez újmy spadne na kovový kontejner z 8 metrů. Originální pašerácká "rodina" a stále okouzlující Jennifer Aniston, to ano. Lehounce nad průměrem. ()

mmiri

no nevím viděla jsem dost komedií, které byly lepší, nebylo to zase tak zlý, ale Jennifer jako striptérka?, to se podle mě nepovedlo, jinak celkem příjemná podívaná a místy jsem se docela pobavila, jen jsem od toho filmu čekala víc. ()

marcelita

Jsem neponaučitelná,hloupá kráva co si myslí,že když tady většina lidí na čsfd napíše,že to nejlepší komedie roku,tak to taky tak bude! Čekala jsem bolení břicha minimálně ze tři dny od smíchu a jediné co se konalo bylo pár pousmátí,páč to zas tak dobré nebylo. Obyčejná,průměrná americká komedie co nevybočuje od standartu všech filmů s J.Aniston..................ikdyž taky mě to mohlo trknout,že když tu hraje tahle kočka bude to zase plné blbých,amerických keců na zblití. No..........na závěr,neurazilo,ale taky nepotěšilo. ()

ppfox

Výborná oddychovka, bavil jsem se celou dobu. Asi nejzábavnější scéna je striptýz ve skladě, nebo co to je - Jennifer výborná, krásná a sexy , jako obvykle :-) ()

copyrig4t

Po dlouhé době se konečně objevila pořádá komedie ,která obsahuje přesně to co po ní vyžadujeme :) Vtip,napětí,originalitu.Spojení čtyř velmi různých postav do jedné nevídané rodiny.Já jsem se bavil a to velice ,což už se mi dlouho u nějaké ohrané komedie nestalo.Děkuji za tenhle počin. PS: Klobouk dolů Jennifer,byla úžasná, ()

JerryPilsen

Konečně dobrá komedie.kde se hlavně nezvrací a neprdí.Hlavní zápletka leží na nesourodosti postav,ale přece jenom diváka neničí zaběhlými klišé. ()

neo101

já se fakt smál. Sudeikis je skvělej týpek s neskutečným komediálním potenciálem. Nejvíc mě rozsekala scéna v kadeřnictví a pak taky ohňostroj. Nápad prpašovat pár set kilo trávy z Mexika v karavanu a zahrát si na debilní rodinku je boží. Tahněte Flendersovi :)))))) no a nakonec si necham mojí milovanou Jennifer. Nikdy jsem nepochopil Brada, že ji nechal kvůli Angelině, která se mi nelíbí. Jennifer je nádherná a to v každé scéně. když to shrnu, ano, jsou lepší komedie, ale tady se mi zdá, že se přeci jen něčím odlišuje od těch braků s fekálním, vulgárním humorem uměle našroubovaným na nulový děj a to oceňuji. ()

Laslo

Na začiatku filmu sa to rozbiehalo na lepšiu a lepšiu komédiu z dobrými hercami ako je Jennifer Aniston a Jason Sudeikis.Podali dobré herecké výkony.Tomuto filmu nechýbal humor a to je na komédiách v celku dobre.Rád sa pozriem na dobrú komédiu všetky scény boli smiešne ani raz som sa nenudil a toto je prvá komédia čo som sa smial ešte po dvoch hodinách.Takúto komédiu som fakt dlho nevidel a asi zas dlho neuvidím. Moje hodnotenie k tomuto filmu je 67% ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem