Millerovi na tripu

We're the Millers

My sme Millerovci

Komedie / Krimi / Road movie

USA, 2013, 110 min (Director's cut: 119 min)

Bláznivá dovolená pro novou generaci, ve které se sice tvůrci nevyhnuli schematickému vývoji děje (včetně povinných dramatických odboček), ale to vše bohatě vynahrazuje skvěle sehrané obsazení, které si s přehledem dává i ty nejlacinější fóry (jen ždímání scény s varletem mohlo být kratší). Celé to má auru zlaté éry amerických komedií z osmdesátých let, kdy výsledek nestál ani tak na scénáři, jako na schopnosti herců divoce improvizovat. Z Millerových jsem měl přesně pocit, že natáčení všechny hrozně bavilo. Škoda nefunkčních "family-bonding" pasáží, které působí jaksi násilně vlepené (hlavně finální proslov). Ale zbytek značně nadstandardní komediální zábava. Je to spíš tak na 70%, ale zaokrouhluji směrem nahoru za tanečky Jennifer Aniston, díky které chvílemi kino doslova nedýchalo. Více zde.(2.9.2013)

70% komedie s mnoha dobrými situacemi a hláškami, navíc dobře obsazení z této nenáročné komedie dělá jednu z nejlepších komedií roku. Mám trochu problem,když se z dealerů drog či pornoherecek (např.film sexbomba zod vedle) dělají "hrdinové" a znázorňují,že jde o zcela normální záležitost (nejsem žádný moralita,ale na tyto filmy koukají děti,které si nazory teprve upevňuji). V každém případě je čemu se smát a tj.důvod k radosti a shlédnutí.(16.10.2013)

Fiktívna rodinka Millerovcov má výbornú chémiu a ich trip ma skutočne pobavil. Jednotlivé scénky držia pohromade, vtípky sú nasmerované správnym smerom a herci dali príbehu tú správnu tvár. Ruku na srdce, nie je to žiadna komediálna pecka, ale humor tu naozaj funguje a to je v tomto žánri to najdôležitejšie.(5.12.2013)

,,…ALE MŮJ OBVYKLEJ KURÝR JE MIMO, PROTOŽE HO CHYTILI. NICMÉNĚ KVŮLI TOMU JSI TADY. POTŘEBUJU NĚKOHO, KOMU MŮŽU VĚŘIT. KDYŽ MI Z MEXIKA PŘIVEZEŠ MATROŠ DO NEDĚLNÍHO VEČERA, TAK TI NEJEN ODPUSTÍM DLUH, ALE ZAPLATÍM TI OBVYKOU ČÁSTKU PRO KURÝRY.…“ /// Zapomeňte na všelijaký pařící trapáky. Letos tvrděj filmovej humor Millerovi. Pravda, je trochu na hraně, takže účám z mateřskejch školek bych doporučoval zůstat s dětma u ,,krtečka“ (se ví že animovanýho úchyle, stejně se ,,tomu“ říká jinak…). Ale když se na to mrknou sami, třeba zjistěj, že i zvrhlej (ale jen trošičku…) humor může mít kouzlo. Zvlášť, když Jennifer Aniston našla svoji vtipnou polohu (a taky, co vám budu holky vyprávět – jí to sekne). Drogová road movie, ve který je svižnej i soundtrack! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že bejt drogovou mulou je cesta plná nástrah. 2.) Jsme divná rodina. Máme si koupit karavan? 3.) Thx za titule ,,urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE * NAPĚTÍ *(9.9.2013)

Pohodová a místy ujetá komedie, která těží z vulgarismů, sexismů a nízkého humoru o drogách a předem uvedených zdrojů vtipu. Přesto však dovede přitáhnout divákovu pozornost, neboť je dobře natočená, má slušné herce a udržuje neustále v nějakém pozoru. Průměrná podívaná, která však dovede příjemně zabavit.(28.9.2013)