Millerovi na tripu

We're the Millers

My sme Millerovci

We're the Millers

Komedie / Krimi / Road movie

USA, 2013, 110 min (Director's cut: 119 min)

Kdyby Clark Griswold pašoval drogy, vypadalo by to nejspíš nějak takhle. Vcelku povedená komedie bez velkých trapností a s výbornou Jennifer Aniston. K originalitě Jonesových s Davidem Duchovnym a Demi Moore má ale daleko. Tři a půl.(18.3.2015)

Priemerná komédia s dobrým nápadom pašovania trávy z Mexika (ako fiktívna rodina), so zopár dobrými hláškami, so striptízom Jennifer Aniston a haldou tupých buranských ksichtov 3***(3.6.2015)

Naprosto bombastická komedie, která je právem nejlépe hodnocená v roce 2013 ze všech amerických komediíí. Skvěle jsem se pobavil, žádné trapné momenty, žádná hluchá místa. Co víc si přát. Škoda, že takovýchto komedií není více.(8.12.2013)

Netušim prečo sa každý bojí toho plného hodnotenia zrejme ohodnotiť AMERICKÚ KOMÉDIU sa rovná spoločenskej samovražde nuž... Duo Anders/Morris mali asi dobrý trip a po rokoch priemeru vypotili svoj najlepší scenár. Doplo im, že Anistonka vie hrať aj iné než usmievavé role a s pridaním pár trtkov, ktorý sa napodiv vydarili vznikla chémia pri ktorej sa dá zasmiať.(3.9.2013)

Ale hej, rehotal som sa ako kôň. Je blbé, úchylné a tupé, ale tie hlášky ma dostali do kolien. Hlavne herecké obsadenie stojí zato, ale ani príbeh nie je najhorší. Na plnú palbu to nieje, ale za poslednú dobu si nespomínam, na ktorom filme som sa ujebával hodinu a pol. 90% - 5*(26.2.2014)