Millerovi na tripu

We're the Millers

My sme Millerovci

Komedie / Krimi / Road movie

USA, 2013, 110 min (Director's cut: 119 min)

Bavila jsem se. Nejedná se o žádnou výjimečnou komedii, postavy máte přečtené během úvodních pěti minut, od začátku do konce velmi předvídatelný film, jenže některé momenty se vážně povedly a rozhodně zde nebyl moment, kdy bych musela převracet oči, celá hlavní čtveřice si velmi sedla, právě herecké obsazení je největší síla filmu. Škoda jen toho lacinějšího konce, Millerovým by slušel zcela jiný konec. Tu čtvrtou hvězdu dávám hlavně proto, že komedií, během kterých se divák každých pár minut nemusí cítit trapně, už moc není.(29.8.2013)

Na jednu stranu dobrý a originální nápad pro komedii a vcelku slušná první polovina s několika opravdu velmi povedenými momenty. Na stranu druhou slabší druhá polovina s podivným vývojem děje, pár zádrhely, trapnějšími situacemi a postavami (druhá rodinka) a zdlouhavějším koncem. 65%(7.12.2013)

Po tragických ŠÉFECH NA ZABITÍ se tu Sudeikis s Anistonkou posouvají do příjemného komediálního průměru, ale u KRVE A POTU a APOKALYPSY V HOLLYWOODU jsem se letos nasmál podstatně víc.(21.10.2013)

Obyčejné a předvídatelné, ale zároveň mnohem vtipnější a politicky nekoreknější, než jsem u filmu s podobnou premisou čekala.(2.10.2013)

Nepamatuji, kdy naposledy jsem se u americké komedie smál tak často nahlas. Tvůrcům proto odpouštím i ty drobné prohřešky, hlavně podivný střih a s ním spojenou tvůrčí tendenci občas moc nevysvětlovat, jak se postavy dostávají na scénu. Zrychlený vývoj vztahů ústřední čtveřice paradoxně příliš nevadí, protože povinné morální a rodinné hodnoty jsou díky tomu ve snesitelném množství.(1.9.2013)

• Jason Sudeikis