Žena v černém 2: Anděl smrti

• Velká Británie The Woman in Black 2: Angel of Death (více)

Skupina osmi školáků, evakuovaných za druhé světové války z Londýna, přijíždí v doprovodu ředitelky skoly Jean Hoggové a mladé učitelky Eve Parkinsové do téměř opuštěné odlehlé vísky Crythin Gifford. Jejich cílem je zchátralá rezidence Eel Marsh, která se nachází na ostrově, spojeném s pevninou pouze úzkým náspem zvaným Nine Lives Causeway a schůdným pouze za odlivu. Ve snaze ukrýt se tu před hrůzami války svou přítomností brzy znovu probudí k životu zlé síly, které tuto působivou osamělou budovu pronásledují po celá desetiletí. S tím, jak se po pozemcích na Eel Marsh znovu rozléhají dětské hlasy, se z temnoty vrací také pomstychtivý přízrak ženy v černém. (Falcon)

C.A.T.

Kniha byla dobrá, ale na film to nestačilo.. Nemohla jsem se zkrátka ubránit dojmu, že se zde jedná o válečné drama a nejhlavnější postava Žena v černém zde dělá jen křoví v rohu.. Nezajímavé, nudné, oproti jedničce naprostá katastrofa. Vše už bylo řečeno, vše už bylo ukázáno..zbytečný film. ()

xmarco

Par (asi 2) scen ktore ma vylakali ale to dokaze pri pochmurnej atmosfere a dobrych zvukovych efektoch aj Bambi... Inak tragedia... ()

andy60

Začátek slibný - cesta do opuštěného stavení, rozhrkaný autobus, vystrašené dětské tváře..., ale dál jaksi nic. Vůbec jsem se nemohl dostat do děje, lekačky nefungovaly, napětí se nedostavovalo a tak jediné, co je možné pochválit je dobrý prostorový zvuk. ()

vlcekmirek

Holt, dvojky jsou už takové, že kvalitám jedniček se nevyrovnají. V prvním díle jsem si užíval napínavý děj, strašidelnou atmosféru a vše bylo, tak říkajíc, na svém místě a v takové míře, aby se člověk od začátku do konce bavil, bál a užíval si všeho, co má správný horor mít. Dvojka je nuda a tma. Děti, odvezené na venkov, aby byly uchráněny válečných útrap v Londýně se dostaly do strašidelného domu. Ani jsem nemusel hádat, které dítko to nepřežije a jak dopadne mlčící sirotek. Vše jasné už po 10 minutách. A tak jsem ten film víceméně prospal... Jako kulisa na ŠLOFÍKA dobré. ()

tXtX

Neskutočná nuda.. Dva krát som pri tom zaspal.. ani neviem o čom to vlastne bolo. Pár krát ma prebudila (asi) lakačka, ale celé to bolo tak strašne tmavé, že som aj tak nevidel ani hovno.. 10%. ()

Duffman 97

Velké zklamání.První díl byl solidní viktoriánský horor s pořádným příběhem.Toto je jen slabý odvar.Film nemá ani špetku atmosféry prvního dílu,herci jsou protivný jako by všichni měli zácpu a o zápletce ani nemluvim.Příběh je tupí jak Homer Simpson při manuální práci a ani záporák nestojí za řeč.Za celý film se tam snad oběvila jen jednou.Prosím nechte už toto téma být.Kvůli prvnímu dílu. ()

SaraPolanska

Zatímco jednička pozvolna buduje příběh, atmosféru a dočkáte se tam i několika dost povedených lekaček a postupného pronikání do toho, co se dělo a děje (ačkoliv to věčné opakování - vykopeme, vyhrabeme, vytáhneme odněkud tělíčko mrtvého děcka, které předáme nasranému duchovi a všechno bude super růžový, už mě trochu nudí), tak tady už na nic z toho nezbyly nápady a energie. Tady není zkrátka vůbec nic a natočilo se to asi jen proto, že první díl měl docela úspěch. Změna režie očividně zabila veškeré šance na další obstojné dílo a úplně v klidu to mohli pojmenovat Anděl nudy anéb hodina a půl ztráty času. ()