Zamysleli jste se někdy nad tím, proč vlastně ti žluťoučcí a k sežrání roztomilí Mimoni dobrovolně slouží Gruovi, padouchovi s velkým P? Odpověď přináší animovaná komedie Mimoni, která z nich konečně a především zcela zaslouženě dělá hlavní postavy jejich vlastního příběhu. Odpověď na výše uvedenou otázku najdete hned úvodu, který mapuje historický vývoj Mimoňů. Představte si, že tihleti dobráci od kosti vidí odnepaměti smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi široko daleko. Kdykoliv shodou náhod, ke kterým často přispívali oni sami, o svého pána přišli, hned si hledali dalšího. A tak to šlo celá staletí, od Tyranosaura Rexe, přes hraběte Drákulu a císaře Napoleona až do okamžiku, kdy žádného nového nadřízeného najít nedokázali a upadli do hluboké deprese. Tu zvýraznila i skutečnost, že se v onen tragický moment nalézali v zemi věčného sněhu a ledu. Naštěstí se v jejich středu zjevili tři hrdinové – hrdý Kevin, hladový Stuart a lehce vystresovaný Bob. Ti vyrazili do světa, aby všem svým mimoňským kamarádům vrátili smysl života. Štěstěna je zavedla až do Ameriky, na floridský festival zločinců všeho typu, jehož se měla zúčastnit i absolutní královna světového zločinu, Scarlett Odkráglová. „Ta a žádná jiná!" řekli si Kevin, Stuart a Bob a okamžitě zahořeli touhou začít pro Scarlett pracovat. Sympatie rozhodně nebyly oboustranné, přesto se zlodcera s trefným příjmením rozhodla vyzkoušet jejich schopnosti. Co takhle šlohnout britské korunovační klenoty? A tak se Kevin, Stuart a Bob vydávají do staré dobré Anglie, přičemž zdaleka netuší, že v příštích dnech není v sázce jen to, co bude Alžběta nosit na hlavě, ale také samotná existence jejich živočišného druhu. (Cinemart)

Houser1

Postavit celý film na "banana" je hodně slabé a film to precizně odráží... Viděl jsem, znovu nepotřebuji. Neměl jsem žádné očekávání, přesto mne zvatlani nezaujalo. Já padouch super, ale tohle nuda. Pár vtipných scén to nezachrání..., nevím, asi jsem na tuhle manii už starý (26) :O :-\ ()

xawexi

Pro děti to musí být opravdu bomba.. Asi jsem tedy na film neměl náladu, přišlo mi to infantilní. Za několik vtipných scén dávám 2* ()

zlishaack

Prvních pět minut slibovalo velkou švandu. Jenže... Nějak se to zvrtlo do roztáhlého čehosi, co promrhalo potenciál. Od doby co jsem viděl Padoucha, mi v hlavě tydle příšerky utkvěly. Né že bych toužil po jejich vlastním filmu, ale přišly mi fajnové. Moc sem doufal, že to bude opravdu pecka, ale nestačilo to. Tvůrci zabili naprostou peckovnost a originalitu služebníčků padouších. Pár skvělých fórků to sice zvedá, ale dál než na 3* maximálně to nedotáhne. ()

Marlo odpad!

Těžká lobotomie. Průjem nade vše. Kdo má kapku rozumu ten se tomuto snímku vyhne.A ti jenž neuposlechly má varování UPOZORŇUJI že následky po dokoukání tohoto filmu mu..mu...mu...můůůžou být trvaléééééé.. ()

Werrona

Z původně originálního a vtipného nápadu se nám opět stává fabrika na komerční těžbu :/. Tohle už pořádně nebaví, ani ty děti. Veškerý humor, který za to stojí se odehrál v promo videu. ()

DK197

Nevím, proč je proti tomuto filmu taková vlna nelibosti. Mně to přijde povedené a to hlavně pro děti. Myslím si, že Mimoni stopáž celovečerního filmu v pohodě unesli. :-) A ani příběh nebyl špatný. A mít o pár let méně, tak to asi žeru. :-D Ale je fakt, že je hrozná škoda, jak tento animák propaguje padouchy. Ještě se pro to nějaké dítě nadchne... a to se mi teda nelíbí. :-\ ()

petrce

Velmi zabavny animacek a tom to hlavne je i bez ohledu na infantilni namet. Paradne jsem se bavil a byla tam i skvela hudba... ()

soukyd33

Poznámka: Pokud vás Mimoni nebavili v Já padouch, tohle ani nesledujte. To je tak praštěný, až je to prostě super. 🤣👍 Nemá to ani hlavu ani patu. Prostě se jen bavte. Poznámka: Ten jazyk mimoňů je super blbost. Hvězdiček 4 ()

Little_Sawy odpad!

Tohle je jedno velké NE! Proč tahle sračka musela vzniknout, dokonce museli natočit pokračování kde je ,,Tá zlá" ženská.. Svatej Buddho mě to hlava nebere. What the fuck.? ()

Zix.

Je fajn že Mimoni dostali svůj příběh a film, protože jsou vtipný a fajn. Jen jsem očekával trochu víc než jen pár minut o jejich minulosti, když už tam je. Nejvíc mě ale zklamala hlavní zápletka filmu. Tvůrci mohli vymyslet něco originálnějšího než krádež koruny, kterou můžeme vidět v mnoha jiných filmech. ()

limalama

Parádní jízda žlutých kinder vajíček. Feest sem se nasmal a ani sem si neuvědomoval, že už je mi 30 a sedím mezi dětmi. Za mě 85% ()

Neo77

Není to asi úplně objektivní hodnocení, přesto ho uděluji a hned zdůvodním. Hlavní postavy jsou neuvěřitelně sympatické, ale ani ony nezachránily slabý scénář. Tolik objektivity. Můj šestiletý syn milující mimoně zažil psychický otřes, když si na několik dlouhých chvil myslel, že hlavní hrdina umřel. ()

Mazlíčky čeká pokračování

Mazlíčky čeká pokračování

03.08.2016

Chystá se pátý Shrek

Chystá se pátý Shrek

16.06.2016

Když se v roce 2001 objevil zelený zlobr Shrek, byla z toho malá kreslená revoluce. V DreamWorks Animation do něj totiž nacpali popkulturní odkazy a vtipy, u kterých se místo dětí bavili hlavně… (více)

Startuje zimní přehlídka Best Film Fest

Startuje zimní přehlídka Best Film Fest

10.12.2015

Universal překonal dvoumiliardový rekord

Universal překonal dvoumiliardový rekord

17.08.2015

Utržit na americké půdě 2 miliardy dolarů za rok se hollywoodskému studiu podaří jen výjimečně. Nejrychleji se na tuhle metu vyškrábali Warneři, kteří ji v roce 2009 zdolali 25. prosince, teď ale… (více)