Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jh666
  ****

  Z letošních vánočních pohádek je láska na vlásku jednoznačně nejlepší. Na prvním místě musím pochválit výpravu, ale i zbytek je ohromně fajn. Pohádka nenudí, herci jsou vybráni poměrně dobře, takže jsem v celku spokojen. Jediné zklamání pro mě je, že herci, kteří Čechy jsou (Matonoha) nebo česky umí (Bahúl) se nebyli schopní nadabovat do češtiny. Alespoň, že Hanák to zvládnul. Jinak ale spokojenost a nechápu, že to má hodnocení 50 %. Já osobně dávám 70 %.(27.12.2014)

 • Ampi
  ***

  Vcelku podařená a pěkná slovenská pohádka, která se volně inspiruje v historii a u Marka Twaina. A líbila se mi i když nemám rád, ať se na mne bratři Slováci a skoro sousedi Maďaři nezlobí, historickou postavu Matyáše-Matěje Korvína Hunyadiho. Ten přesto, že byl mocný a schopný panovník byl narcis, sobec, zbabělec a křivopřísežník. Možná škoda toho dabingu.(3.1.2015)

 • Kimon
  ****

  Pokud bych měl srovnávat tři premiérové pohádky (Princezna a písař, Kdyby byly ryby a Láska na vlásku), které na vánoční svátky 2014 připravila ČT, musím jednoznačně konstatovat, že "Láska na vlásku" má u mě jednoznačně nejlepší hodnocení. Vše co jsem psal zde na ČSFD ohledně těch prvních dvou, u této neplatí. Alespoň tedy vznikla jedna, která se dialogy nesnaží za každou cenu získat teenagery, princezna nebičuje své tělo aerobikem a hloupě akčně nešplhá po střechách. Dokonce ani král se přitrouble nechová a vše je jaksi normální a přirozené. Dialogy přiměřené současnosti a vkusně zapadající do historického prostředí, děj je zajímavý a opravdu vánočně pohádkový. LÁSKA NA VLÁSKU by měla být zařazena do vysílání na Štědrý večer. Ta jediná si to zasluhovala. Tu jedinou jsem s radostí shlédl a děkuji Marianě Čengelové-Solčanské za krásný scénář i režii, jakožto hercům za přirozené a mistrovské podání. Pravděpodobně jen a jen proto, že "Láska na vlásku" není původem česká, byla zařazena až na druhý svátek vánoční. Bohužel, dáváme přednost českým nevkusným produktům, před kvalitní zahraniční tvorbou.(27.12.2014)

 • Sifaka
  ***

  Není to zase tak špatné, ale je to strašně zdlouhavé, být to o 20 minut kratší,úplně by to stačilo. Dcera se u toho dost nudila.(26.12.2014)

 • Jirka_Šč
  ***

  To je škoda! Hlavní hrdina je buď pouze průměrný herec nebo nebyl dobře vedený režisérem. Nechápu, proč do toho tlačili Tomáše Hanáka, když do vedlejších rolí nacpali spoustu zajímavě vypadajících pravděpodobně slovenských herců. A chtělo to lepší scénář. Ještě jednou škoda, protože toto mohlo mít navíc (pokud v průběhu filmu po-ixté přemýšlím, co mohlo být uděláno lépe, není to dobré). Třetí hvězdička je za skvěle zvládnuté prostředí - kostýmy, výpravu, exteriéry a interiéry. Evidentně do toho nebylo nalito málo peněz. Aktuálnímu hodnocení 46% rozumím.(24.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace