• Wacoslav1

To je, ale číčovina. O tom jak to bylo v reálu nemám šajnu, ale pochybuju, že tak jak to líčí tenhle film i přesto existuje jistá zvrácená povinnost vidět ho. Ostatně kde jinde uvidíte Štěpána Šafránka v roli führera???15%(12.7.2016)

• ivishka

Well, well, well.... Očekávala jsem strhující drama z kterého si sednu na zadek - v přeneseném významu to znamená, že bych se skoro u každé "zásadní scény" nepokrytě nechlámala... Místo toho jsem byla svědkem naprosto příšerné sexuální scény (díky obličejům v ohni, které vypadaly jak Z pekla štěstí...), mrzkého slintajícího Goebbelse nad Lídou a nejsměšnějšího Hitlera všech dob. Všechna čest pane Kříž, že jste se naučil alespoň významně prskat a napodobit pár gest. Ovšem jinak dle režiséra si může zahrát vůdce kdokoliv kdo se naučí text a učeše se nebo si nabarví vlasy či oholí knírek stejně. Málem jsem se smíchy potrhala u scény, kdy Lída jde na první návštěvu na Říšské kancléřství za Hitlerem a on jí škrobeně vylívá své prohnilé vůdcovské srdíčko a marně se ji snaží pohladit na tvář ....Dokázala jsem se i vžít do staré Lídy, která se "zbláznila" a stala se nesvéprávnou právě kvůli prožitým traumatům a nevyplněným tužbám. Polovina herců své party asi dostala jen ze známosti a jediní, kteří dle mého soudu hráli skvěle jsou: Táňa Pauhofová, Simona Stašová a Karl Markovics, který si mimochodem dříve zahrál jako "Štoky" v Rexovi. Místo dramatu jsem tedy díky veleváženému pánovi Renčovi viděla zvrácenou komedii, která se baví na účet již (díky bohu) zesnulé Lídě Baarové (nemyslím to zle jen tak, že by se určitě soudila, kdyby nebyla nesvéprávná). Není normální, abych na tak obletovaný a předražený film šla s nadšením a v průběhu projekce se asi pětkrát skoro hlasitě rozesmála na celý sál. Opět děkuji skvělé reklamě za zklamání - nalákali jste mě opravdu perfektně.// Poznámka pod čarou - Ano mám ráda Román pro ženy a pár dalších filmů režiséra Renče ale bohužel ne díky jeho režii, ale jen díky scénáři pana Viewegha...(22.1.2016)

• snaked

1-2 // Už bylo napsáno vše, ale stejně musím: Pavel Kříž jako AH k přežití, Fröhlich/Stránský k přežití, naopak k nepřežití (salvy smíchu v kině) JG - zejména plačící do telefonu, vzlykající hlasem Viktora Preisse, skvělého dabéra, který byl pro tuto roli opravdu """vynikající""" volbou.(17.4.2016)

• SLOTH

Tak Lída Baarová je bohužel velice špatný film. Směšný v momentě kdy by směšným být neměl televizni, kdy by měl být filmový a naprosto strašně zahraný. Jediná hvězda je za Simonu Stašovou která byla naprosto uvěřitelná.(7.7.2016)

• sheen

Kdyby to nebyla tak obrovská propagace kouření, špatný dabing Fröhlicha a Goebbelse, byl by to i zajímavý film. Že by mě to nadchlo to se říci nedá ale vyloženě ani neurazilo.(24.1.2016)