Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pavlínka9

  :D :D Já miluji filmy z filmového prostředí, jelikož to prostředí miluji, tudíž pro mě není nic lepšího, než "film o filmu" :D Na tenhle film jsem se těšila více jak půl roku a že Bryan Cranston za něj dokonce bude nominován na Oscara - wau :) Bohužel jsem si ho nedokázala vychutnat tak nějak pořádně, tudíž se na ten snímek chystám znovu - ale za něj - jako bylo by super, kdyby sošku získal :) Jo a ohromně mě překvapil Louis C.K a Alan Tudyk :) Ty byly pro mě ohromným překvapením a skvělým oživením :)(28.2.2016)

 • Freemind
  **

  Ještě horší než Suffragette. Klíčová událost dějin XX století, strhující, skutečné osudy... a ta hovada to natočí a zahrajou na úrovni "Sám doma 3". Ostuda.(21.2.2016)

 • DwayneJohson
  ****

  Nechápejte mě špatně, já nejsem komunista. Nikdy jsem nebyl a troufnu si tvrdit, že ani nikdy nebudu. Jejich ideologie je mi vůbec totálně ukradená. Co mi však hrozně vádí, když nějaký stát káže něco o demokracii, lidských právech a bůh ví, o čem ještě a sám má přitom tolik másla na hlavě, že se už začíná skoro kazit. Stát, kde ještě v době nedávné bylo všechno pro černé a bílé zvlášť, stát, který zavinil zbytečně tolik válek a krveprolití, stát, který už několik let zadržuje stovky vězňů na neutrálním území... A tak bych mohl ještě hodně dlouho pokračovat, což rozhodně nemám v plánu. Raději se podívejte na tenhle hořko-sladký příběh se skvělým Bryanem v hlavní roli a nebo si můžete dopřát třeba Neznámé dějiny USA od Stonea. Obrázek si pak jistě uděláte sami.(10.3.2016)

 • Davies182
  *****

  Vážně to je jeden z nejlepších herců současnosti... A pořád si to dle mého myslí příliš málo lidí! Díky Trumbovi jsem se dozvěděl spoustu věcí o filmovém průmyslu 40 - 60 let, je to mnohem důležitější snímek než by se mohlo na první pohled zdát.(30.4.2016)

 • SaNcHeZ_cz
  ****

  filmu sice chvíli trvá, než se rozjede, ale jakmile se dostane do tempa už vás nepustí. Poctivě natočená podívaná, která výborně vystihuje paradoxy, jaké v té době zmítaly Hollywood. Řemeslně by se sice filmu dalo pár věcí vytknout, herecky je to však neskutečná paráda, které vévodí brilantní Cranston.(13.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace