• Pavlínka9

:D :D Já miluji filmy z filmového prostředí, jelikož to prostředí miluji, tudíž pro mě není nic lepšího, než "film o filmu" :D Na tenhle film jsem se těšila více jak půl roku a že Bryan Cranston za něj dokonce bude nominován na Oscara - wau :) Bohužel jsem si ho nedokázala vychutnat tak nějak pořádně, tudíž se na ten snímek chystám znovu - ale za něj - jako bylo by super, kdyby sošku získal :) Jo a ohromně mě překvapil Louis C.K a Alan Tudyk :) Ty byly pro mě ohromným překvapením a skvělým oživením :)(28.2.2016)

• Freemind

Ještě horší než Suffragette. Klíčová událost dějin XX století, strhující, skutečné osudy... a ta hovada to natočí a zahrajou na úrovni "Sám doma 3". Ostuda.(21.2.2016)

Nechápejte mě špatně, já nejsem komunista. Nikdy jsem nebyl a troufnu si tvrdit, že ani nikdy nebudu. Jejich ideologie je mi vůbec totálně ukradená. Co mi však hrozně vádí, když nějaký stát káže něco o demokracii, lidských právech a bůh ví, o čem ještě a sám má přitom tolik másla na hlavě, že se už začíná skoro kazit. Stát, kde ještě v době nedávné bylo všechno pro černé a bílé zvlášť, stát, který zavinil zbytečně tolik válek a krveprolití, stát, který už několik let zadržuje stovky vězňů na neutrálním území... A tak bych mohl ještě hodně dlouho pokračovat, což rozhodně nemám v plánu. Raději se podívejte na tenhle hořko-sladký příběh se skvělým Bryanem v hlavní roli a nebo si můžete dopřát třeba Neznámé dějiny USA od Stonea. Obrázek si pak jistě uděláte sami.(10.3.2016)

Vážně to je jeden z nejlepších herců současnosti... A pořád si to dle mého myslí příliš málo lidí! Díky Trumbovi jsem se dozvěděl spoustu věcí o filmovém průmyslu 40 - 60 let, je to mnohem důležitější snímek než by se mohlo na první pohled zdát.(30.4.2016)

filmu sice chvíli trvá, než se rozjede, ale jakmile se dostane do tempa už vás nepustí. Poctivě natočená podívaná, která výborně vystihuje paradoxy, jaké v té době zmítaly Hollywood. Řemeslně by se sice filmu dalo pár věcí vytknout, herecky je to však neskutečná paráda, které vévodí brilantní Cranston.(13.2.2016)