Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Xylobalsam

Vzdy, kde hraje Atkinson, zacnou vsichni srovnavat, jak se jeho role lisi oproti Beanovi. Atkinson s Beanem nastavil takovou latku, ktera jde prekonat jen velmi ztezka. Kritici snizuji tento snimek, kvuli trapnemu, jednoduchemu deji. Za prve parodie musi mit naivni dej, aby mohly vyniknout gagy. Za druhe mi pribeh nepride o nic trapnejsi nez posledni Bond - Dnes neumirej. V Johnny Englishovi uvidite Rowana Atkinsona jak ho znate a jak ho videt chcete, stresteneho a vyvadejiciho hlouposti. ()

Lukasenko

Velké zklamání. Jako milovníka mr. Beana a Černé Zmije jsem čekal něco o hodně vtipnějšího, ale viděl jsem pouze film plný trapných a méně trapných vtipů. Český dabing k tomu taky moc nepomohl, protože úplně vymazal frantíkovský přízvuk Johna Malkoviche. ()

ostre_pero

Je to v Mr. Beanovi. Kto ho mal rád doteraz, bude sa mu film veľmi páčiť - dal by 5*. Kto ho nemusel, dal by asi 1*. Johnny English miestami ponúka vtipné scény i dialógy, ale ani to nezakryje okukaný scenár a klišovitý záver. ()

llollita

Johnny English není uplně zahozený případ. Místy se tváří jako povedená komedie a je cítit celkem upřímný úmysl. Bohužel ale jako celek nevynikne, už jen kvůli průhledným vtipům. Hlášky a reakce jsou očekávatelné a kromě úžasně úchylného Malkoviche nijak neosloví ani herecké výkony - to že Rowan Atkinson umí i něco jiného než groteskního Mr.Beana není nic překvapivého a Natalia Imbruglia... nic proti ní, ale jsem radši když zpívá, než když hraje... A jak poznamenal Radyo - Bondovky už jsou samy o sobě dost absurdní, takže vlastně není co parodovat... ()

Olivier

Atkinson je nepřekonatelný génius, když točí krátkometrážní gagy, ve kterých se pokud možno nemluví. Jakmile se pustí do "plnohodnotného" filmu, dopadne to takhle. A nedokáže to zachránit ani Malkovich. ()

rubii

Poprvé jsem viděl Rowana v něčem jiném než co nosí jeho legendární mistr Bean, byl to velký šok, chvíli jsem se z toho zpamatovával. Trhlý „James Bond“ v podání Rowana nebyl zrovna šálek mého kafe, od srdce jsem se zasmál jen nějakým vtipům, ale jinak bych tohle dílo označil jako za nepovedené. Obzvláště mi nepřipadnou vtipné scény co se týkají hřbitova, považuji to za hodně velký projev neúcty vůči mrtvým. ()

jiziczek

Mé dojmy jsou rozporuplné, čekal jsem něco jako mistra Beana, s čímž jsem se zjevně přepočítal. Pár scének jsem osmál, pár oplakal... ()

Marward

Beanův humor mi vždy nesedne, ale tady se mi opravdu líbil. Ty nádherné kontrasty naprostého seběvědomí a trapných situací nenechávají diváka v klidu. Navíc japonský přípitek s koleginí mně doslova vyrazil dech. ()

SakyLand

Klasická bláznivá Beanovka. Atkinson v roli Jamese Bonda doslova zářil. Není zde žádná velká myšlenka, ale na pobavení v zomní večer je to dobrý :o) ()

LooX

Ač fanoušek Mr. Beana,musím velice nerad konstatovat,že film na mě působil víc trapně než vtipně... ()

chosan

Parádní komedie z nejhorším agentem MI7 co jsem kdy viděl tato komedie je hodně dobrá! Taková zkrátka na zpříjemnění večera! ()

cocaine

Opravdu těch pár vtipnejch situací celej film nezachrání. Dokonce ani Mr.Bean to tentokrát moc nezachraňuje...jediný velký plus je pro mě Natalie.♥ ()

Angelie

Rowan a filmy s nim jsou proste nejlepsi, nikdy me nezradi, vzdy se bavim i kdyz dej filmu pokulhava, me dokaze zaujmout vzdy jen on, je skvely :), ale pokud jde o film i ten se mi moc libil, neurazi a pobavi. ()

Jevablo

Solidní komedie, které jednu hvězdičku přidává Rowan Atkinson v hlavní roli. Občas se bohužel nevyhneme slabým místům, jako ve všech jeho celovečerňácích. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce