Šakalí léta

Big Beat

Muzikál / Komedie

Česko, 1993, 110 min

Zábavný muzikál, kterému skvělé charisma Martina Dejdara propůjčilo jedno z jeho největších kouzel.(26.2.2009)

Slabší herecké výkony v některý vedlejších rolích tentokráte dokonale zastínila forma filmu. Výborný muzikál, u kterého jsem se stále usmíval - odpouštím mu ty nedokonalosti.(7.2.2011)

Pěkný film o rozpolcenosti mladistvých a jejich problémech. Ale jako muzikál trochu nemuzikální. Sem tam song akorát ruší dobrou dějovou linii, protože je tam násilně vklíněn, namísto pozvolného náběhu. Nějak jsem tomu nepřišel úplně na chuť, ale zaokrouhlím svoje hodnocení nahoru. 70%(15.12.2009)

• berg.12

Jediným skutečným plusem tohoto filmu jsou některé velmi dobře reprodukovatelné písně. Jinak jsem to dokoukal asi až napočtvrté.(8.10.2005)

Film jsem viděl, ale že bych si z něho něco pamatoval, to se říct nedá. Jedině "mlejnek" a některé songy stály za to. Žádná sláva, nikdy mě to moc nedostalo. 55%(12.2.2010)