• berg.12

Jediným skutečným plusem tohoto filmu jsou některé velmi dobře reprodukovatelné písně. Jinak jsem to dokoukal asi až napočtvrté.(8.10.2005)

...Zavilí Šakali... Promarněná šance na postkomunistický muzikál o komunistické době ranně rokenrólové... Jó nakolenanakolena... Tři a půl hvězdičky by bylo poctivé hodnocení - ale s odřenejma kolenama... Tak tedy tři šakaly...(21.1.2006)

Docela určitě jde o zajímavý počin, hlavně ovšem z důvodu, že od Starců na chmelu byl tohle snad první "regulérní" muzikál u nás natočený (a jednoznačně první porevoluční). Dá se říci, že se vlastně vyvedl nad očekávání, jelikož z mladých tvůrců s tímto žánrem neměl vlastní zkušenost asi nikdo, tudíž lze Jana Hřebejka pochválit. Samozřejmě se nevyvaroval některých chyb, ale základní atributy muzikálů (jednoduchý příběh, líbivé melodie a zajímavé taneční scény) se mu podařilo poměrně dobře dodržet.(18.9.2003)

• fishki

Vzdy ked som to isiel nahravat, v poloviceke som to stopol, lebo ma to nebavilo. Urobil som to asi 4 krat :)(24.12.2003)

Výborný Josef Abrhám(17.3.2003)

• - V roku 1994 sa stala snímka najnavštevovanejším českým filmom. Ale nebola kasovým trhákom. Peniaze zarobila až v ďalších rokoch vďaka televíznym reprízam. (Zdroj: instinkt.tyden.cz) (Raccoon.city)

• - Scénárista Petr Jarchovský přiznal, že ještě v průběhu natáčení původně plánoval jiný konec, který se však s ohledem na nákladné efekty nepodařilo realizovat. Některé scény tak musely být následně přetáčeny. (Stormhawk)

• - Postavu Bejbiny hrála Sylva Tománková, nazpívala ji Kateřina Buriánková a nadabovala Aňa Geislerová. (artcha)