• Radyo
  ***

  Docela určitě jde o zajímavý počin, hlavně ovšem z důvodu, že od Starců na chmelu byl tohle snad první "regulérní" muzikál u nás natočený (a jednoznačně první porevoluční). Dá se říci, že se vlastně vyvedl nad očekávání, jelikož z mladých tvůrců s tímto žánrem neměl vlastní zkušenost asi nikdo, tudíž lze Jana Hřebejka pochválit. Samozřejmě se nevyvaroval některých chyb, ale základní atributy muzikálů (jednoduchý příběh, líbivé melodie a zajímavé taneční scény) se mu podařilo poměrně dobře dodržet.(18.9.2003)

 • sepp
  ***

  Snovy muzikal o detstvi z dob zapachajiciho socialismu. Ale ruku na srdce - na zacatku 90.let nas to bavilo.(21.9.2003)

 • dobytek
  **

  Nemam rád muzikály. Navíc podle některejch těch týpků to vypadalo spíš na buzikál. Nicméně několik světlejších momentů se ve filmu našlo a Dejdar byl překvapivě celkem sympaťák (jinak ho moc v oblibě nemam). Jako celek je to ovšem naprosto o hovně. A písničky Ivana Hlase jsou otřesný. Ten by měl na tu kytaru mít snad zbrojní průkaz, protože poslouchat skoro 2 hodiny ty jeho sračky je snad horší, než dostat kulku do hlavy.(19.11.2006)

 • Oskar
  ***

  Myslím, že pojmout tento příběh jako muzikál byla chyba. Normálně mluvené scény jsou už velice slibné, ale nic naplat, ještě to není ONO.(20.4.2003)

 • Davies182
  ****

  Zábavný muzikál, kterému skvělé charisma Martina Dejdara propůjčilo jedno z jeho největších kouzel.(26.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace