• sta
  *****

  Můj asi nejoblíbenější Hřebejkův fïlm.(7.10.2003)

 • sepp
  ***

  Snovy muzikal o detstvi z dob zapachajiciho socialismu. Ale ruku na srdce - na zacatku 90.let nas to bavilo.(21.9.2003)

 • Dadel
  ***

  Ještě ne úplně dokonalý debut Jana Hřebejka. Největší problém filmu je v tom, že je to muzikál. A aby se mi líbil muzikál, musí se mi především líbit hudba, která tam hraje. Což v tomto případě, ehm..no..(23.10.2003)

 • mchnk
  ***

  Muzikál na mne působí spíše jako oslava hudebního vrcholu Ivana Hlase. Začínající, dnes již klasické duo, Hřebejk - Jarchovský své schopnosti ukázali naplno později. I když jejich styl v tom nepochybně je. Lidský humor na pozadí krvavé doby, mládežnická rebelie způsobená rock´n´rollem - rozhodně lepší tři, ovšem výběr herců nebyl moc šťastný. Duo Abrhám - Dejdar je viditelně z jiného hereckého světa, než ostatní, možná kromě Špalka s několika kolegy, ale jinak se mi film nechce zarýt více do paměti a tím i do nutkání si ho pustit dobrovolně.(17.9.2011)

 • Kothy
  ****

  Super porevoluční muzikál. Zajímavé je, že i když se ve filmu Dejdar jako Bejby objevuje asi jenom čtvrt hodiny. Většina lidí ho považuje za hlavní postavu. "A vaše saka, vám posere pták." :D(1.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace