poster

Tři chlapi na cestách

Komedie

Československo, 1973, 98 min

 • cariada
  ***

  Pokračování osudů Rodiny Potůčků ,tentokrát jedou na podnikový zájezd po západočeském kraji ,kde navštíví i Plzeňský Pazdroj a jiný JZD. Za zmínku stojí kdy družstevníci prohrajou v kartách peníze a děda Potůček v převlěčení za cizince jde oni kartáře zase obrat.(20.12.2007)

 • vok
  *

  Hrozné!! Je neuvěřitelné, že v této normalizační hloupé ódě na zmrzačené zemědělství hrají herci, kteří před několika roky hráli ve filmech českého zázraku nové vlny 60tých let...(4.9.2010)

 • Niktorius
  odpad!

  Nikoliv odporná, ale neuvěřitelně (a nechtěně) směšná agitka o rozvinutém socialistickém zemědělství ve které na takové zbytečnosti jako je děj či humor není místo. Divím se oběma pánům Lipským že se do toho pustili. Fuj!(21.8.2007)

 • raroh
  *

  Udivuje mě, že při svém renomé byl ochoten Lipský tento "vidlácký" námět (odtržen od reality úpně není) natočit (čekal bych to od garnitury lidí jako V. Čech či jmenovci Machové, jimž dal konzervující se režim 1. poloviny 70. let zelenou), lidovým komediím se úplně nevyhýbal, ale cirkusové prostředí mu bylo bližší.(6.10.2010)

 • rt12
  ***

  Dróógo, dróógo Chlapi jsou průměrnou komedií.(21.5.2014)

 • - Děda Potůček (Lubomír Lipský) se ve filmu proletěl letounem L-60 Brigadýr. Ve scéně na letišti lze spatři i práškovací letoun Z-37 Čmelák. (Foxhound#1)

 • - Lubomír Lipský (děda Potůček) byl ve skutečnosti pouze o necelé dva roky a půl starší než jeho seriálový syn Jan Skopeček (otec Potůček), který byl pouze o necelých sedm let starší než jeho seriálový syn Ladislav Trojan (syn Potůček). (JoranProvenzano)

 • - Filmování probíhalo v Jižních Čechách - Volyni, Českých Budějovicích, Klatovech, Prachaticích, Domažlicích, Tachově, Plzeňském Prazdroji a hradech Přimda, Velhartice a Rabí. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace