poster

Tři chlapi na cestách

Komedie

Československo, 1973, 98 min

 • gouryella
  **

  Jako komedie je tento film průměrný - pár zdařilých scének vyplněných balastem, který měl asi vyvolat dojem jak dobře se měli zemědělci za komunismu. V dnešní době jen podprůměrné připomenutí si toho, jak to tenkrát možná bylo a jak se všichni měli dobře ..(5.6.2003)

 • blackrain
  ***

  Filmu opět kraluje Lubomír Lipský co by děda Potůček.(6.10.2010)

 • vok
  *

  Hrozné!! Je neuvěřitelné, že v této normalizační hloupé ódě na zmrzačené zemědělství hrají herci, kteří před několika roky hráli ve filmech českého zázraku nové vlny 60tých let...(4.9.2010)

 • CaptainNor
  ***

  Oldřich Lipský neměl zapotřebí dopouštět se nějakých zvláštních úliteb režimu. Beru tedy vše o rodině Potůčků, jako slabší chvilku v jeho tvorbě. Že napsal tak prostinký scénář Jaroslav Dietl, pro to vysvětlení nemám. Ale přesto mi na filmu baví dvě věci: Že je to jakási ideologická road movie :-) a fakt, že tuto agitku vysílá třikrát do roka právě TV Nova hlásající ideologickou čistotu.(11.6.2008)

 • sud
  ***

  Celkem zábavná průměrná komedie. I když poplatná své době, přesto v ní vítezí nad propagandou spíše naivita a pohled na danou věc silnými růžovými brýlemi. 50%.(8.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace