poster

Tři chlapi na cestách

Komedie

Československo, 1973, 98 min

 • cariada
  ***

  Pokračování osudů Rodiny Potůčků ,tentokrát jedou na podnikový zájezd po západočeském kraji ,kde navštíví i Plzeňský Pazdroj a jiný JZD. Za zmínku stojí kdy družstevníci prohrajou v kartách peníze a děda Potůček v převlěčení za cizince jde oni kartáře zase obrat.(20.12.2007)

 • OG_Swifty
  *

  Zlatý Hoštice...(10.4.2016)

 • Ruut
  **

  Tak i mistr komedií Oldřich Lipský to má taky na svém triku - tendenční podbízivý film o tom jak se máme za socialismu krásně. jedniné co jej jakž takž drží na hladině snesitelnosti je jeho bratr Lubomír v roli střeštěného dětka. "Teď slepice snášejí na 86% svých možností protože mají rožnuto a tím pádem den dlouhý 16 hodin, ale zvýšíme to na 90%, protože jím necháme svítit světla 20 hodin denně, soudruzi ..."(9.11.2008)

 • gouryella
  **

  Jako komedie je tento film průměrný - pár zdařilých scének vyplněných balastem, který měl asi vyvolat dojem jak dobře se měli zemědělci za komunismu. V dnešní době jen podprůměrné připomenutí si toho, jak to tenkrát možná bylo a jak se všichni měli dobře ..(5.6.2003)

 • Kryton
  *

  Agitace až to bolí. Komouši na co šáhli to zk*rvili a do filmu kecat neměli!(10.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace