Jeden malý chlapec na pouti u stroje na plnění přání to své vysloví: chce být velký. Když se druhý den ráno probudí, zjistí, že se jeho přání splnilo a že jeho tělo přes noc vyrostlo. Uvnitř je to však stále stejný dvanáctiletý kluk. Musí se naučit, jak žít v neznámém světě dospělých, najít si práci a projít první milostnou zkušeností se ženou. Co se o tomto podivném světě dozví? (TV Prima)

Theraphosa

V tomto snímku jsem poprvé uviděl Toma Hankse na filmovém plátně.Nebylo mi právě více než jemu před přeměnou,tudíž jsem byl celkem potěšený tím,že někdo konečně ztvárnil přání tolika mladých a mladších svišťů-být konečně dospělým.Povyrůst o 5 hloupých centimetrů.Rozhodně jsem se skvěle bavil a ani po tolika letech si nenechám ujít příležitost zopáknout si tuto komedii. ()

Nons3nse

Film Big je proste stará dobrá klasická komédia, na ktorú sa rád pozerám znova a znova. Zasmeje sa na to celá rodina :) Jednoznačne 5 hviezdičiek. ()

Paity

Nemám moc rád Toma Hankse před rokem 1990. V těch filmech vypadá jako super jouda, kterému teče ještě mléko po bradě a to mě moc nebaví. Velký je tak ukázkou toho, proč mi tenhle film moc neříká, i když námět špatný není. A navíc, kdo by se alespoň na chvilku nechtěl ocitnout v jeho kůži. ()

Ledkodlaq

Krásná multirozsahová komedie, ve která Tom exceluje. Film ukazuje "děti v nás všech" a hraje tak na niterní základ většiny z nás a dělá to velmi dobře. ()

Miller

Pompézně milá komedie s mladým Hanksem. Tenhle film, je vždy radost vidět. Na tohle bych se klidně koukal každý den. 85% ()

kwoky

Mily pribeh, misty velmi vtipny a obsahuje i hezke ponauceni a nenasilny zaver. Dobra prace. Mam jen trochu radsi vaznejsi temata, takze nepujdu s hodnocenim na maximum. Jinak ale nemam vyraznejsich pripominek. ()

Wajsik

Odrazový můstek v kariéře Toma Hankse... Perfekní herecký výkon tehdy ještě neznámé vycházející hvězdy. I po několikátém shlédnutí je to stále velmi koukatelný snímek. Troufám si říci, že díky Hanksovi. ()

Paldiny

Roztomilý filmík, ktorý nevyužíva všetky úskalia dospelého života, ale o drámu nikto nestál, všakže. Vyslovené pravdy sú v ňom ale pravdivé, ženy zabíjajú kamarátstva, dospelosť fantáziu a korporát voľný čas. ()

Damielka

Tenhle film mám prostě ráda, i když má své mouchy. Je ale vtipný, roztomilý a tak trochu jiný, než ostatní komedie. ()

spiritus

Zajímavý nápad a hezký příběh. Dřív mě film hodně bavil, ale postupem času se trochu vytratila jeho atraktivnost.Je to typický film mladého Hankse, který ho ovšem posunul krapet výš.Po té již začali chodit zajímavější nabídky.69% ()

dehlie

prvý film, v ktorom som videl toma hanksa. myslím, že vydarená komédia a realizácia predstáv každého "sopliaka", ktorý by chcel byť VEĽKÝ. ()

predatorjf

Taková oddychovka, která pobaví. Byl to i první film s Tomem Hanksem který jsem viděl. Hodí se pro starší i pro mladší. Dávám 4*. ()

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela