Ranč U Zelené sedmy

• Slovensko Ranč Pri zelenej sedme
všechny plakáty
TV spot 12
Komedie / Rodinný
Česko, (1998–2005), 18 h 49 min (Minutáž: 26–29 min)

Miroslav Noga, Milena Steinmasslová, Jana Štěpánková, Lubomír Kostelka, Marián Beník, Pavel Zedníček, Ivana Škarková, Patricie Pagáčová, Robert Jašków (více)

Série(3) / Epizody(42)

Donedávna byli Kudrnovi rodina jako každá jiná. Žili ve městě, maminka (Milena Steinmasslová) optička, tatínek (Miro Noga) počítačový programátor, děti typické "oběti konzumní společnosti". Jediným disharmonickým bodem jejich životů bylo soužití se sarkastickou babičkou (Jana Štěpánková), upoutanou na kolečkové křeslo a nešetřící jízlivými poznámkami. Pak se to ale stalo - jistý notář jim telefonicky oznámil, že Kudrnův strýc Hubert (o kterém slyšeli poprvé) zemřel a odkázal jim statek. Maminka, nadšená zastánkyně zdravého života, to uvítala s nadšením, ostatní s rozpaky. Přesto se Kudrnovi na ranč přestěhovali a začala tím velká zemědělská sága, kdy se pošetilí městští lidé naivně pouštějí do sžití s přírodou. Nad některými nápady jejich nejbližší soused, starousedlík Jeřábek (Lubomír Kostelka), jen kroutí hlavou. (Česká televize)

mia.com

Pro me proste dokonaly serial, ktery jsem milovala jako dite a moc rada se na nej kouknu i ted jako dospela. Je oddechovy, jednoduchy, libi se mi chemie mezi herci, kdy mam pocit,ze jsou vazne rodina a sedi mi jejich humor. Jediny, kdo me stve, je Elis :D ()

klaus

normální rodina z města se přestěhuje na vesnici za klidem kterého se ji stejně nedostává! musejí se vyrovnávat s problémy vesnice ale podle mého názoru jim to docela jde ()

-rooney-

Tento seriál jsme si s rodinou velice oblíbili. Snad už jen kvůli skvělému hereckému obsazení čí dobrým scénářům,které dokázali rozesmát kde koho. ()

JARDAHONDA

Seriál, který na mě vždy působil příjemně a se skvělou atmosférou. Uklidńující rodinná pohoda, která vždy zabavila páteční večer. ()

Medinka

Když si vezmu českou seriálovou polistopadovou produkci, pak si Ranč ty tři rozhodně zaslouží. První dvě série by si možná říkaly i o čtvrtou hvězdičku. Dneska musíme být šťastní, když nám u českého seriálu není trapně, takže si tu babču, sourozenecké půtky a farmaření můžeme vlastně v pohodě užít. Ale co, já tu čtvrtou přihodím (v noci mě straší Ulice, Ordinace, Hotel Herbich a kol.:-D) ()

saruskap

mě ten seriál prostě bavil a dovedu si představit dívat se na něj i teď...Jana Štěpánková mi tam přišla skvělá! A je legrační pozorovat posun její rodinné role od období Takové normální rodinky... ()

Lkprak

Pro mně naprosto jednoznačně kultovní záležitost, asi hlavně proto, že v době premiéry jsem byl +- ve věku Štěpána a řešil stejný zásadní životní problém (nezájem opačného pohlaví). Třetí série pak pro mně byla nadějí, že i tenhle problém má řešení. Opravdu velká škoda, že třetí série zůstala jaksi napůl cesty, neboť knižní vydání, jež vyšlo dřív, než byla tato série natočena, obsahuje velké množství jakési vnitřní síly, jež se do hrané verze ne úplně podařilo dostat. ()

vena199204

Ranč U zelené sedmy je celkem pohodový seriál, na který jsem se vždy rád podíval. Nevím jak dnes s postupem času, ale dříve to byla má oblíbená oddychovka. ()

michael.film

Krásna česká komédia (najlepšia je babička) ktorá predstavuje každodenný život rodiny Kudrnovi a predstavuje aj zlo štátu a vlastne celkom obyčajný pobyt na ranči celkom neobyčajnej rodiny. Predstavuje sa tu dedenie mien ako u kôz tak u dievčat ľudských. ()

burg

V porovnání se seriály, které se točí dnes, je tohle příjemné dílko jako perla na hnojišti. Jana Štěpánková je naprosto okouzlující a ostatní členové rodiny jí zdatně sekundují. Jen nechápu, proč TV nechala předabovat Miro Nogu - tohle mi hlava fakt nebere. Pokud se chce člověk příjemně a mile pobavit, je tenhle seriál jasná volba! ()