Knight Rider

USA, (1982–1986), 68 h 21 min (Minutáž: 45–91 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

David Hasselhoff, Edward Mulhare, William Daniels, Patricia McPherson, Peter Parros, Rebecca Holden, Phyllis Davis, Lance LeGault, Pamela Susan Shoop (více)

Série(4) / Epizody(84)

Michael Long je bývalý policista, který během své práce málem přišel o život. Z nepříjemné situace se nakonec díky pomoci neznámého muže dostane. Do nového života vstupuje s novou tváří i identitou, pod jménem Michael Knight. Od mecenáše Wiltona Knighta dostává zároveň špičkové vybavení, aby dále mohl bojovat proti zločinu. A mezi vší tou skvělou technikou je i sporťák K.I.T.T., který dokáže neuvěřitelné věci a dokonce i mluví. Z Michaela se stává neohrožený bojovník, který za volantem inteligentního auta brázdí silnice a mstí bezpráví. (oficiální text distributora)

Marecko

Pro mě jeden z nejkultovnějších seriálů. Kdybych měl obějktivně hodnotit kvalitu, tak to by Michaele nebylo tak dobrý. ()

xladojx

Většina dílů jako přes kopírák, jak už to u podobných seriálů bývá, ale snad i pod vlivem nostalgie za tři... ()

DonTommy

Seriál který si zaslouží absolutní hodnocení...jen nevím které.Když dám 5* tak racionální "dospělák" ve mě zavraždí to nostalgický dítě že z něj dělá infantilního blbečka.Když dám odpad tak to nostalgický dítě zavraždí toho dospěláka za znevažování bezstarostnosti dětství :) takže radši nebudu hodnotit,nebudu na to už nikdy koukat,budu jen vzpomínat se slzou v oku ()

nzTomParys

Pokud jste již přerostli klukovský věk, jděte pryč. Ale v opačném případě - zakousněte se do nádherného dětského snu - krásné rychlé auto a spousta padouchů k dopadení :-) ()

wito

podobne ako mnoho inych serialov detstva musim hodnotit s davkou nostalgie a pocitov, ktore som mal vtedy. dnes je to uz pase, ale v obdobi, ked to bolo v mode som super auto a hasselhoffa hltal. azda naivne, ale pocity nepustia. v tomto zmysle hocikedy dam aj 5*... ()

Chuppa

V 80. letech frčely V USA seriály, kde jednu z hlavních rolí hrálo auto (Magnum, Hardcastle..) ale KITT to už je na mě moc. ()

Tiiso

Seriál je vyroben jako z nejhorší tv produkce. Něco jako To je vražda napsala atd. Zpracování příšerné, naivní dialogy. Hrozné triky. Příběhy dokáží nadchnout tak chlapce do deseti let. Chápu, že na začátku osmdesátých let dokázal oslovit větší okruh diváků, ale co je to platné když je seriál natolik podprůměrný a nedokáže jít napříč časem se svou kvalitou. ()

Dantte..

Stará klasika. Když jsem byl v pubertě, tak jsem na to hleděl a mým snem bylo mít takové auto. Teď už se jen pousměji a dám 1 hvězdu. ()

LakiyL

Ako malé dieťa som nechápal ako môže ten KITT lietať a vôbec sa mi efekty nezdali trápne a jednoducho som im uveril! V dnešnom svete ale takýto seriál nemá šancu uchytiť sa. Aj keď je to jeden zo seriálov môjho detstva, na viac ako 2* to nieje. ()

Gevain

No.. co říci. Když jsem byl malý a někdo se mě zeptal, jaké auto chci, Kitt byl pro mě jasná volba. Teď když jsem větší už vím, že Kitt je zastaralej šmejd. ()

vozralec

Ve své době to byla pecka a každý na to koukal. Takže i z nostalgie za čtyři hvězdy. Majkl a jeho květák na hlavě forever! ()

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne