Lucie, postrach ulice

• Československo

Lucia, postrach ulice

Komedie / Rodinný / Fantasy

Československo / Západní Německo, 1984, 74 min

"Jdeme na tuleně" Byl jsem tady Fantomaz. Dětská komedie s formelákama nejen pro děti.(30.12.2007)

Bylo to něco nového a hlavně zábavného. I dneska se na to ve svých 20 letech rád podívá. Je to plejáda tehdejších dětských hereckých hvězd, které jako starší neprorazily. 4*(23.5.2008)

Československý trikový kumšt i svět dětské fantazie v západoněmeckém hávu. Nic netušící vize do budoucnosti českého národa plná mercedesů, nákupních center (vybavených hlavně persilem) a všeobecným nadstandartem obyvatelstva. V českých podmínkách (které zde připomínají jen doboví plyšáci) by mně snímek oslovil určitě více.(11.5.2014)

Klasika, kterou clovek zna nazpamet, ale presto, kdyz bezi v TV a zrovna na to prepnu, tak se rad dokoukam :)(15.4.2008)

Podívejte se na imdb na filmografii Lucy Lawless, ma v seznamu tuhle Lucii :)) Hledal jsem ji tam, ale bohuzel nenasel, mozna je jen v te nemecke verzi :( anebo je to nejaka uplna blbost :)(27.8.2006)