Lucie, postrach ulice

• slovenský

Lucia, postrach ulice

Komedie / Rodinný / Fantasy

Československo / Západní Německo, 1984, 74 min

Brr, ta Dáda je tady teda pěkně nesympatická... "Jsem vládkyně všech moří!" (186.)(9.4.2007)

Podívejte se na imdb na filmografii Lucy Lawless, ma v seznamu tuhle Lucii :)) Hledal jsem ji tam, ale bohuzel nenasel, mozna je jen v te nemecke verzi :( anebo je to nejaka uplna blbost :)(27.8.2006)

Friedrich und Friedrich action Geselschaft. Díky tomu, že Lucie byla produkována pro západoněmeckého diváka, měl divák československý možnost vidět něco neskutečného: svůj vlastní život na adrese Růžová 15 bez komunistů. Ale depka šťastného dětství v betonu mezi světelnými křižovatkami a výkladními skříněmi je táž. Emanuelo nečtěte ten dopis!(22.2.2012)

• - Lucčina (Žaneta Fuchsová) matka (Hana Maciuchová) najde za notami Osvaldův (Michal Hofbauer) komiks "Spiderman", ze kterého čte česky, přitom se v Československu žádný takový nevydával. (JARDAHONDA)

• - Ve scéně, kde Lucie (Žaneta Fuchsová) hází formelákům cukr, bere z cukřenky cukr ve tvaru trojlísku, ale na zem spadne kostka. (Dreamiest)

• - Mahulenu Bočanovú (Lýda) predabovala v tom čase ostrieľaná detská herečka Michaela Kudláčková. (Raccoon.city)