Lucie, postrach ulice

• Československo

Lucia, postrach ulice

Komedie / Rodinný / Fantasy

Československo / Západní Německo, 1984, 74 min

Vypravování o Lucii jsem neměla nikdy ráda, formeláky jak bysmet. Nelíbilo se mi, že dělali všude binec a všechno snědli. Jako malá jsem si hrála s plastelínou, ale pohádky o ní jsem raději přehlížela.(20.2.2008)

Super film, teď jsem ho viděla znovu a moc jsem se bavila! Jsem ráda, že ho vysoko hodnotí i ostřílení hodnotitelé, protože už jsem se bála, že se svou zálibou v socialistických filmech pro děti, tak nízko zde hodnocených, spěju do léčebny k dr. Chocholouškovi. No tak sláva.(5.5.2010)

Miluju tento krásný film, plný fantazie, dobrodružství a především krásně vymodelovaných formeláků, které jsou také skvěle namluveny.Na dobu komunismu, senzace.(10.12.2010)

Pouštím si často a pořád baví...(11.2.2010)

Bylo to něco nového a hlavně zábavného. I dneska se na to ve svých 20 letech rád podívá. Je to plejáda tehdejších dětských hereckých hvězd, které jako starší neprorazily. 4*(23.5.2008)