Mladí a neklidní

• USA The Young and the Restless
všechny plakáty
Ukázka z filmu 214
USA, 1973, 10 325x30 min (1973-1980) | 60 min (1980-) min

Eric Braeden, Wings Hauser, Marc Singer, Tamara Clatterbuck, Michelle Stafford, Kristoff St. John, Keith Hamilton Cobb, Eileen Davidson, John Enos III (více)

Tento seriál vypráví o dvou rodinách Abbottů a Newmanů, které podnikají v kosmetickém průmyslu. Hlavou Newmanovy rodiny je Victor Newman (Eric Braeden), arogantní miliardář a jeho žena Nikki. Co se rodiny Abbottů týče, hlavou tohoto klanu je Jack Abbott (Peter Bergman), bezohledný playboy a jeho sestra Ashley. Oba hlavní hrdinové se v lásce příliš nemají, ale vzájemně se respektují a v těžkých situacích si dokáží pomoci.
Seriál Mladí a Neklidní patří k nejznámějším a nejslavnějším v oblasti nekonečných seriálů. Seriál se natáčí již od roku 1972. Seriálem prošlo několik známých herců, jako například David Hasselhoff, Marc Singer nebo Linden Ashby. Tento seriálový projekt je úzce propojen s dalším úspěšným seriálem - se seriálem Báječní a bohatí. (videofil)

em.redrum odpad!

Tohle bych za trest pouštěl všem doživotně odsouzeným do cel a to nonstop! Dr. Chilton si libuje v drobném trýznění:) ()

Xpat odpad!

I když na to koukala moje babička s dědou a asi se jim to líbilo, tak mě tím absolutně otrávili celé další dvě hodiny potom. ()

SZYslak odpad!

Běželo to vždycky po "o", když jsem přišel domů za školy. Dramatický hlas Evy Miláčkové si pamatuju dodnes. Televizní kultura naštěstí pokročila a tak dnes všechny kanály dávají ... pořád dokola to samé. Staří a neškodní. ()

BillieJoe odpad!

"Ano ano, Mladí a Neklidní, seriál, u kterého díky jeho nekonečnosti vy s klidem stárnete!" Tyhle cocotiny jdou naprosto mimo mě, a proto já zůstávám mladá a úplně v klidu :-D ()

zsvmasar

Mladí a neklidní, už název napovídá o tom, že se člověk rozhodně nebude nudit. Spoustu emotivních chvil a zápletek Vás v táhne do děje na tolik, že už se nikdy nebudete chtít dívat na něco jiného. Nejhezčí scéna je ta když, příjde Eric Braeden domů a zjistí, že se jeho přítelkyně vrátila z dlouhých cest - nezvratně vás do dojme. Jednoznačně 5 hvězd!! ()

Shadowfax odpad!

Pravda, tohle si s klasikou žánru v ničem nezadá, dokonce bych řek, že je to jeden a ten samej seriál. Neříkejte, že ne! ()

Mr.Meth odpad!

Bože, proč někdo vymejšlí takovýhle svinstva?! Ten co tomu dal něco lepšího jak odpad patří asi taky do odpadu. ()

haasha odpad!

Dal bych jednu hvězdičku za úvodní melodii, kterou mě babička budila mnoho let, ale narušil bych žebříček a to bych nerad... ()

Jarosh66 odpad!

Až si bude někdo myslet, že má opravdu totálně nejhorší den a bude si říkat, že už ho nic nemlže zhoršit, tak si pustťe tohle a pak uvidíte. ()

PavHer odpad!

Když už to má tak nízké hodnocení, tak přidám taky svou troškou odpadu do mlýna :-) V TV to dávali když jsem byl hodně mladý (a neklidný), a několik dílů jsem viděl, díky čemuž můžu říct, že dívání se na tenhle shit se vyrovnává výplachu mozku! ()

sashator odpad!

Naprostá klasika tohoto "sra$ka" žánru, člověk nevidí 200 dílů a může si být jist, že mu vlastně nic neuniklo. Promarněný čas, to ž radši budu koukat na šachy live. ()