poster

Tábor tygrů

 • USA

  Tigerland

 • Německo

  Tigerland

 • Slovensko

  Tábor tigrov

Drama / Válečný

USA / Německo, 2000, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $139,692Tržby Celosvetovo $300,000/65%/(16.11.2005)

 • Yardak
  ****

  Tak trochu jiný válečný film. Ale když vidím, co si všechno dělali Američané mezi sebou ve výcvikovém táboře, tak se nemohou divit, že tu válku nevyhráli. Po Budce asi nejlepší výkon Colina Farella, co jsem zatím mohl u něho vidět. 80%.(1.8.2008)

 • MeanWhile
  ****

  Schumacher když chce, dokáže natočit skvělej film, Tigerland je jeden z nich. Colin Farrell umí odjakživa skvěle hrát a v tomto filmu to dokázal a zasloužil byl si jedničku podtrženou s hvězdičkou. Celkovej příběh je úžasnej, skvělá je i kamera a vojenské prostředí.(10.5.2011)

 • Hal_Moore
  *****

  Paráda, tak trochu válečné drama, s velice syrovým a studeným obrazem třesoucí se kamery, božským Colinem Farrellem a v neposlední řadě s parádní atmosférou. Joel Schumacher dokazuje, že když chce, tak mu všechno jde. Výběrem Colina Farrella trefil do černého, tento ir je největším talentem Hollywoodu. Dalo by se říci, že celý film nadzvedává právě Farrellův výkon a zčásti je to také pravda, ale skutečnost je taková, že Colin je jen jednou z velice chutných ingrediencí této velice zdařilé pochutiny. Postavy nevyznívají ploše, ne každý se dá zaškatulkovat. Chvíli si o někom myslíte něco, co za okamžik přehodnotíte o sto a osmdesát stupňů. Kdyby bylo takových filmů víc, vůbec bych se nezlobil. I s malým rozpočtem se dá rozehrát kvalitní podívaná.(11.11.2006)

 • tron
  ***

  Rozhnevaných mladých mužov á la FRAJER LUKE mám rád, ale hoci Schumacher s Colinom Farrellom a Coleom Hauserom urobili veľa, nestačí to (napriek špinavej, realistickej, obnaženej ba až dokumentárnej atmosfére).(9.11.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace