poster

Tábor tygrů

 • USA

  Tigerland

 • Německo

  Tigerland

 • Slovensko

  Tábor tigrov

Drama / Válečný

USA / Německo, 2000, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • nascendi
  **

  Prehliadol som, že film nakrútil slávny Joel Schumacher a prípadné nedostatky by som mal vysvetliť svojou menšou chápavosťou. Dodatočne som sa tiež dočítal, že u Schumachera platí nepriama úmernosť medzi rozpočtom a výsledkom. Ak to platí aj obrátene musel by sa producent poriadne buchnúť po vrecku. Film, prakticky bez príbehu, stojí a padá na zaujímavom výkone Colina Farella. Inak je to o utriasaní charakterov a vzťahov medzi mladými mužmi v stresujúcich podmienkach očakávaného vyslania do Vietnamu. Výrazne som sa nudil.(27.8.2010)

 • Gilmour93
  ****

  „Cílem války není padnout za vlast, ale přinutit ty druhé parchanty, aby padli za tu svou.“ (generál George S. Patton). „Běž do prdele, Georgi!“ (vojín Roland Bozz).. Dokumentární kamera dodává vtahující autenticitu, výkon Farrella uvěřitelný lidský rozměr. Očekávaný konec kupodivu nepřišel a Frajer Bozz ani nemusí sníst tucty vařených vajec, aby se stal legendou, na kterou se nezapomíná. Armáda by mu měla vlastně poděkovat. Tak, jak ukřičení seržanti připravují ve výcvikových táborech nováčky na pekelné podmínky války, on dokonale vyselektuje, které charaktery se do ní nehodí a tím vlastně ostatním zvyšuje šanci na přežití..(23.3.2016)

 • Ant
  *****

  Na co chodit do války, když vojáci můžou magořit i ve výcvikových táborech. Schumacher se pro jednou trefil do černého a servíruje nám civilně natočený film, který občas dokáže i přes svůj žánr, být někdy vtipný. Na působivosti tomu dodává depresivní kamera a jednochuché asijské tóny dokreslující neútešnou situaci blížící se války. Role Farrelovi padla, jako by byla napsaná právě pro něj, skvěle se pro ni hodí a jako voják smiřující se s vlastním osudem je vynikající.(30.8.2008)

 • Shakers
  ****

  Skôr ma to viac bavilo, než aby to bolo niečim strhujúce a neokukané. Joel Schumacher vie točiť zaujímavé filmy, ktorými dokáže pripútať (Telefónna búdka) a tu to opäť potvrdzuje. Podobných filmov je dosť a tento nie je moc ničím výnimočný, ale bavilo ma to hlavne ako celok (rvačky, drzosť, povyšovanie), predovšetkým ma zaujali postavy a herci na čele s vynikajúci Colinom Farrellom. 85% - 4*(28.9.2015)

 • T2
  ***

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $139,692Tržby Celosvetovo $300,000/65%/(16.11.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace